Zrobiszsam.pl - Zrób to sam

Serwis Zrobiszsam.pl to nieskończone źródło pomysłów a także inspiracji na urządzenie wnętrza, różne dekoracje do domu, ogrodu, na metamorfozę domu. Cała masa informacji a także poradników z cyklu DIY czyli "zrób to sam". Przekonaj się w jaki sposób bez zatrudniania specjalisty albo profesjonalnej ekipy wykonać różne prace w domu. Z naszą pomocą wykonasz atrakcyjne dekoracje, nareperujesz drobne usterki oraz przeprowadzisz cały remont. Poza tymi rzeczami: spory dział gotowania z różnymi przepisami, wpisy i blogi naszych czytelników, filmy wideo właśnie z poradami z cyklu DIY a także obszerne galerie zdjęć.

  • data dodania: 2013-10-02
  • ilość odsłon: 823
  • lokalizacja wpisu:

Podobne wpisy

» Zrób Torebkę

Rynek jest przepełniony zwykłymi produktami, które nie rzucają się w oczy. Strona internetowa Zrobtorebke.pl prezentuje zróżnicowane torby z papieru o wiele bardziej wytrzymałe od tych nabywanych każdego dnia. Dajemy możliwość umieszczenia autorskiej grafiki jako element torby. Doradzamy i pomagamy w doborze tematycznym bądź w tworzeniu całej szaty graficznej. Budujemy zaufanie wśród klientów indywidualnych jak i firm różnej rangi. Jeżeli macie państwo jakieś wątpliwości i chcielibyście dowiedzieć się jak dobrze przygotować grafikę na torbę papierową prosimy o kontakt poprzez formularz umieszczonego na stronie lub dzwoniąc na podany numer telefonu.

» Wylecz się sam, SAMOLECZENIE

Zabiegi polegają na przykładaniu dłoni do głowy - nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

» Zarób to sam, czyli tutoriale dla każdego

tuts.pl to serwis stworzony w nurcie Web 2.0, który gromadzi na swoich stronach linki do wyszukanych przez użytkowników kursów typu "krok po kroku", tutoriali, szkleń, platform e-learningowych, manuali oraz najróżniejszego rodzaju howto, pozwalających rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem, z jakim możemy spotkać się w życiu. Kursy dotyczą praktycznie każdego aspektu życia, o ptrac domowych, przez programowanie, obróbkę audio i wiedeo, a na webcastach kończąc. Ich przystępność pozwala każdemu użytkownikowi opanować przedstawiane zagadnienie w sposób szybki i perfekcyjny. System zakopywania linków pozwala na pozostawienie w serwisie tylko tych najlepszych. Serwis tuts.pl przeznaczony jest dla każdego, kto nie lubi być wyręczany w pracy i zawsze bierze wszystko we własne ręce. Jeśli jesteś taką osobą, to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Nie czekaj tylko dołącz do naszej społeczności i zacznij czerpać korzyści pełną garścią. Nigdy więcej nie prosisz nikogo o pomoc. Zrobisz to sam.