Zaćma wtórna

Operacja zaćmy Warszawa to usługa, którą w sposób szybki i profesjonalny może dla państwa wykonać Klinika Zaćmy, integralna część Instytutu Oka w Warszawie. Leczenie zaćmy ma tutaj przebieg kompleksowy, co oznacza, że najpierw prowadzona jest bardzo dokładna diagnostyka, w czasie której rozpoznawana może być także zaćma wtórna i zaćma jądrowa. Na podstawie badań z wykorzystaniem najnowszego sprzętu ustalany jest optymalny przebieg zabiegu oraz to, jaki typ nowoczesnej sztucznej soczewki zostanie wstawiony. Ma to gigantyczne znaczenie ze względu na fakt, iż dobrze dobrana soczewka może znieść konieczność używania okularów.

  • data dodania: 2019-04-16
  • ilość odsłon: 71
  • lokalizacja wpisu:

Podobne wpisy

» Zaćma

Nowoczesny, komfortowy ośrodek medyczny,rnw skład którego wchodzą specjalistyczne pracownie, sala zabiegowa i gabinet okulistyczny.

» Zaćma - operacje

Laser Lens to poradnia okulistyczna, dzięki której masz dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych w tym badania OCT i USG gałek ocznych. Nasi specjaliści na bloku operacyjnym wykonują zabiegi usuwania wad wzroku takich jak: zaćma, jaskra, zez, operacje aparatu ochronnego oka i wielu innych. W naszej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Nasza poradnia ma podpisany kontrakt z NFZ. Nasza poradnia zapewnia diagnostykę i leczenie schorzeń narządu wzroku dorosłych i dzieci, diagnostykę i leczenie chorób siatkówki w jaskrze, zwyrodnieniu plamki związanym z wiekiem (AMD), OCT przedniego i tylnego odcinka oka oraz pachymetrię, Laseroterapię Nd:YAG.

» Wzrok, oczy, choroby oczu, katarakta, jaskra, zacma

Każdy narząd,każdy organ ma meridian,który posiada zakończenie w oczach.Dlatego możemy przeprowadzać diagnozy na podstawie badania oczu,stosować irydologie. Ale jeden narząd ma tutaj szczególne znaczenie:wątroba,która kontroluje cale oczy,również pęcherzyk żółciowy,ale szczególnie wątroba.Często zdarza sie ,ze ludzie mający kłopoty ze wzrokiem maja chory pęcherzyk żółciowy i musimy wtedy zwracać uwagę na ból w krzyżu. Jeśli wątroba jest zbyt gorąca,to oczy są zbyt suche,nie sa zwilżone,można mieć zapalenie spojówek.Można widzieć czarna plamkę przed oczami i tym podobne dolegliwości A wszystkie te symptomy zaczynają sie od wątroby.Dopoki nie zajmiesz sie wątrobą,trudno będzie pomoc oczą.Gdy boli nas głowa od oczu to tez przyczyna tkwi w wątrobie Jedynie w medycynie chińskiej istnieje taki silny związek miedzy zewnętrznymi częściami ciała,a narządami wewnętrznymi i dzięki temu możemy stosować bardzo wnikliwa i dokładna diagnozę. Ludzie,którzy maja słaba wątrobę,maja często choroby alergiczne oczu,zaczerwienienie oczu,.Należy wtedy leczyć wątrobę.Wątroba kontroluje również inne części ciała np.mięśnie i ścięgna.Kiedy sie śpi miedzy 1 a 3 wystepują skurcze w łydkach, w nogach. Katarakta pochodzi z wątroby,może być tez przyczyna w nerkach.