Wróżka Zara

Pracuję jako wróżka, mój pseudonim zawodowy to Zara. Zapraszam do mojego gabinetu w Katowicach lub do kontaktu telefonicznego. Analizy numerologiczne, wróżby z kart tarota, sesje wizjonerskie – to moja specjalność. Dzięki odkrytym w dzieciństwie zdolnościom parapsychicznym mogę pomóc Ci odkryć swoją osobowość, poznać przyszłość, znaleźć właściwą drogę i cel życia. Jesteś na rozdrożu? Zaufaj mojemu doświadczeniu i intuicji. Wróżę z linii papilarnych, kart tarota, kart intuicji oraz cygańskich. Mam za sobą profesjonalne kursy w tej dziedzinie, sama też organizuję kursy tarota, przekazując wiedzę na zajęciach teoretycznych oraz warsztatowych.

  • data dodania: 2017-03-01
  • ilość odsłon: 258
  • lokalizacja wpisu:

Podobne wpisy

» Wrozka.tv - wrózby i tarot online

Serwis online wrozka.tv zapewnia bogaty wybór usług ezoterycznych. Goście strony mają do dyspozycji ogólne horoskopy i wróżby w oparciu o tarota oraz inne systemy wróżenia. Wrozka.tv kontaktuje ze sobą doświadczonych astrologów, tarocistów, jasnowidzów i wróżbitów z osobami chcącymi zdobyć wróżby na dowolnie wybrany temat, jak np. praca, miłość czy zdrowie. Ze stroną wrozka.tv nawiązało współpracę kilkudziesięciu specjalistów od wróżenia reprezentujących przeróżne szkoły i techniki wróżenia od tarota i numerologii po reiki i runy. Oprócz wróżb i porad nasi wróżbici przeprowadzają również oczyszczanie karmiczne, diagnostykę czakr, oraz inne działania o które można ich zapytać na serwisie wrozka.tv

» Himed - odzieĹź jednorazowa, czepki jednorazowe, zarÄ?kawki i fartuchy foliowe, plaster niebieski wy

Oferujemy produkty w najniĹźszych cenach, specjalne ceny dla hurtowni! Czepki jednorazowe, zarÄ?kawki i fartuchy foliowie, plaster niebieski wykrywalny, maski na gumki, kapcie i stringi jednorazowe.

» Wróżka Laura - Wróżenie, karty Tarota i poznawanie przyszłości.

Wróżenie osobiste, wróżenie przez internet. Wróżby z kart tarota, podświadomość - poznaj to co ukryte.Spytaj tarota. Wróżka Laura odpowie na Twoje pytania dotyczące przyszłości, spraw materialnych, miłosnych, doradzi jak wybrnąć z problemów oraz odpowie na wiele innych pytań które Cię martwią.