Titanic

Czy jest ktoś kto nie zna historii Titanica? Bez wątpienia jest to najbardziej znany statek pasażerski wszech czasów. Miał być niezatapialny... jednak los chciał inaczej. Pokładano w nim ogromne nadzieje, miał przez wiele lat kursować na trasie z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Miał pobijać wszelkie rekordy... Tym czasem jego pierwszy rej stał się zarazem rejsem ostatnim... jakże tragicznym. Warto zagłębić się w historię Titanica. Zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią tej strony...

Strona www.titanic.cba.pl na za zadanie przedstawić tobie czyli jej czytelnikowi prawdziwą historię tego niezwykłego statku którego pierwszy a zarazem ostatni rejs przeszedł do historii.

Ze strony dowiesz się co było przyczyną katastrofy. Co stało się ze starszym jak i zarówno młodszym bratem Titanica po jego historycznej katastrofie na Atlantyku. Jak wpłynęło to na losy świat?

Pod twoje skrzydła przekazuje także kilka niezwykłych filmów dokumentalnych oraz ciekawą galerię. Na stronie są także do pobrania tapety na twój pulpit ze scenami z filmu Titanic jak i zarówno te które przedstawiają rzeczywistość.

Zapraszam!!!

  • data dodania: 2007-07-15
  • ilość odsłon: 875
  • lokalizacja wpisu:

Podobne wpisy