SKLEJKA BRZOZOWA - SMĘTEK - sklejka brzozowa: sklejka wodoodporna, sklejka szalunkowa

Sklejka brzozowa - F.H. SMĘTEK - jako bezpośredni przedstawiciel łowtewskiego koncernu Latvijas Finieris, oraz wielu innych producentów sklejki z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Litwy - oferuje najwyższej jakości sklejki brzozowe. W naszej ofercie sklejka suchotrwała, sklejka wodoodporna.

  • data dodania: 2005-10-05
  • ilość odsłon: 1466
  • lokalizacja wpisu:

Podobne wpisy

» hdf, sklejka antypoślizgowa, sklejka szalunkowa

Firma Deko Drew specjalizuje się w dystrybucji materiałów drewnopochodnych takich jak: sklejka, OSB, MDF, HDF, płyta wiórowa, płyta pilśniowa i inne.

» Sklejka szalunkowa, podpory budowlane, dźwigary, OSB, deskowania

Boguc Construction Sp. z o.o. oferuje: Sklejka szalunkowa 1250x2500 18-21mm topolowa i brzozowa; chińska, europejska w tym rosyjska Podpory budowlane od 1,20m do 5,50m lakierowane i ocynkowane, niemieckie, włoskie, indyjskie Dźwigary od 2,45m do 6,00m pakowane po 30 szt. w zabezp[eiczającą folię Palety do składoania podpór i dźwigarów; lakierowane i ocynkowane, z uchwytami dla dźwigu i wózka widłowego Akcesoria: głowice, trójnogi i inne Ogrodzenia budowlane, bramy i furtki bodowlane, podesty i kładki, ocynkowane schody budowlane itp. Rusztowania, systemy rusztowań Zsypy do gruzu, plastikowe z łańcuchami, systemy zsypowe (do 8m na jednym zaczepie), folie zabezpieczające przed pyleniem, Profesjonalne narzędzia: taczki do betonu z pełnymi kołami i wzmocnionymi rączkami Boguc Construction Sp. z o.o. tel.: 0 601 393 055 fax: 0 22 847 1206 e-mail: info@boguc.eu atrakcyjne ceny! szybkie dostawy! Możliwość dostawy na terenie całej Polski i Europy fachowe porady

» Sklejka - najlepsza na rynku

Drewspan jest doświadczoną i renomowaną firmą produkcyjną, która od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji sklejki. Firma Drewspan funkcjonuje na rynku od ponad piętnastu lat. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji oferta produkcyjna firmy jest nieustannie poszerzana. Dziś Firma zatrudnia niespełna 200 osób, i jest szanowanym zakładem produkcyjnym. Produkuje również gotowe meble z wytworzonych przez siebie elementów. Z oferty firmy Drewspan od wielu lat korzysta branża meblowa. Drewspan bazuje na swoich sprawdzonych projektach, jak również realizuje indywidualne zamówienia Klientów.

» AJ Group - odzież ochronna nieprzemakalna wodoodporna ubrania robocze

Producent: ubrania robocze, odzież ochronna oraz odzież nieprzemakalna. Kurtki przeciwdeszczowe orazrnubrania przeciwdeszczowe.

» Odzież nieprzemakalna przeciwdeszczowa wodoodporna wodochronna wodoochronna sklep myśliwski

odzież nieprzemakalna, odzież wodoodporna, odzież przeciwdeszczowa, kurtki przeciwdeszczowe, ubrania przeciwdeszczowe, kalosze, gumofilce, taśma ostrzegawcza, czapki,sklep myśliwski, rękawice, kamizelka ostrzegawcza. Zapraszamy do sklepu na udane zakupy.