Plotki

Plotki ze świat polityki i ludzi z nim związanych. Na tej stronie nie ominą cię żadne wiadomości związane z naszymi politykami i celebrytami. Kto tym razem powiedział coś absurdalnego, który z posłów nie posiada matury, jakie pomyłki ortograficzne popełniają nasi politycy? Tylko na tej stronie wypomnimy błędy naszych polityków i nakryjemy ich na gorącym uczynku.Poczytasz o życiu prywatnym polityków i ich rodzin. Jak oni do tego podchodzą? Dlaczego wolą pozostać w cieniu albo zyskać popularność? Tego wszystkiego dowiesz się wchodząc na nasz serwis. Oglądaj śmieszne zdjęcia, komentuj i oceniaj bieżące zdarzenia.

Podobne wpisy

» Plotki o gwiazdach

Pomponik.pl - interesują Cię plotki i doniesienia o gwiazdach ze świata show biznesu. Sprawdź czym się teraz zajmuje Doda. Wpadki, ploty i ploteczki o ludziach ze szklanego ekranu. Zobacz sensacyjne zdjęcia i nagrania wideo. Zobacz jak wyglądają gwiazdy bez makijażu i bez swoich ludzi, którzy czuwają nad ich wyglądem. Materiały wideo zza kulis nowych seriali, koncertów i telewizyjnych show. Dowiedz się w jakim serialu występuje teraz Anna Mucha i jaki jest sekret jej figury. Diety, porady i skandale związane z gwiazdami z całego świata. Chcesz wiedzieć z jakimi wpadkami i skandalami są związane pary z amerykańskiego hollywood? Odwiedź nasz portal!

» Plotki o gwiazdach

Plotki o panach i paniach, galerie zdjęć, multimedia, katalog gwiazd. Serwis skierowany jest do wszystkich miłośników „światowego życia”, uwielbiających błysk fleszy, czerwone dywany, niesamowite historie miłosne, małe i większe gwiazdorskie skandale. W serwisie znajdują się informacje (dział Newsy), fotografie gwiazd (Fotki) oraz filmy z ich udziałem (Filmy). Pod adresem nocoty.pl znaleźć można również Katalog Gwiazd – z alfabetycznym spisem tych najbardziej znanych oraz Look na Gwiazdy, a w nim wpadki i porażki ulubieńców tłumów oraz w gwiazdorskim stylu, czyli jak się noszą (a jak nie powinni) nasi idole. Redakcja serwisu uważnie śledzi rynek show-biznesu przedstawiając użytkownikom coraz to nowe fotorelacje, realstory i lovestory. Jeżeli ktoś uważa się za znawcę tematu, może wejść do kategorii Zabaw się i wziąć udział w dowcipnych foto-quizach w stylu „czyja to torebka”, „czyj to biust” i „czyje to buty” lub sprawdzić, czy na pewno dobrze zna swojego idola – Justina Timberlake’a bądź Paris Hilton. Na użytkowników czekają tu zgadywanki, konkursy i testy na znajomość aktorskiego oraz muzycznego świata.