Lakiernia proszkowa

Domowa witryna internetowa firmy Prosmetal zajmującej się lakierowaniem proszkowym różnego typu konstrukcji stalowych. Na witrynie przeczytasz warte uwagi informacje dotyczące używanych metod do lakierowania proszkowego. Możesz zobaczyć również film pokazujący cały proces malowania od odpowiedniego przystosowania elementów po ostatni krok wygrzewania ich. Prosmetal posiada na terenie zakładu trzy obszerne piece pozwalające na lakierowanie dużych przedmiotów. Jeżeli zainteresowała Cię nasza usługa zapraszamy do kontaktu. Na podstronie kontaktowej możesz skorzystać z formularza, aby przesłać bezpośrednio do nas wiadomość.

  • data dodania: 2016-08-20
  • ilość odsłon: 265
  • lokalizacja wpisu:

Podobne wpisy

» Lakiernia Swarzędz

Wypatrujecie biegłego blacharza bądź lakiernika w otoczeniu Poznania? Auto-Tap - fachowa lakiernia i blacharnia w Swarzędzu poleca się Waszej uwadze. Jesteśmy kompetentnym warsztatem lakierniczym funkcjonującym na polskim rynku od trzydziestu lat. Blacharstwo Swarzędz i lakiernictwo Swarzędz to nasza pasja. Naszą pasję do mechaniki przekładamy bezpośrednio na Państwa samochody, przejawiając ją poprzez zabieganie o niuanse przy każdej reperacji. Do Waszej dyspozycji oddajemy kilka wozów zamiennych, dzięki czemu w ciągu naprawy blacharskiej czy lakierniczej będą się mieli Państwo czym poruszać. Mamy kilkanaście wiosen biegłości w remontach blacharsko-lakierniczych. Nawet znakomity blacharz Swarzędz bądź lakiernik Swarzędz nie wykona swojej funkcji bez należytych przyrządów. Nasz warsztat wie, jak jest to istotne i wobec tego inwestuje w najnowsze urządzenia. Użycie szkieletu z mechanizmem pomiarowym daje nam sposobność kompetentnej naprawy blacharskiej. Nasza blacharnia w Swarzędzu posiada na wyposażeniu zgrzewarkę, lutospawarkę, za pomocą których jesteśmy w stanie zgrzewać miedź i aluminium. Migomaty oraz pełen zbiór aparatów blacharskich uzupełniają nasz warsztat. W naszej ofercie posiadamy również SPOT - przyrząd do napraw zagłębień bez konieczności nakładania powłoki lakierniczej. Auto-Tap to także profesjonalna lakiernia Swarzędz wykorzystująca do pracy kabinę bezpyłową oraz wysokiej jakości lakiery. Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu.

» Ekologiczna malarnia proszkowa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w malowaniu proszkowym. Pracę swoją wykonujemy za pomocą najnowocześniejszej technologi, ekonomicznie z najwyższą starannością. Dzięki tym trzem czynnikom możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość usług w dobrej cenie z szybką realizacją zamówienia. Dlaczego właśnie malowanie proszkowe? Bardzo skutecznie wypiera malowanie na mokro wszędzie tam, gdzie ważna jest jakość, trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne uzyskiwanych powierzchni. Jest to najlepsza metoda malowania ochronnego i dekoracyjnego metalowych struktur. Uzyskana powłoka lakiernicza staje się odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.