Holter ciśnienia

Firma Margot Medical zajmuje się wdrażaniem na polski rynek aparatury do nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej. Po zakończeniu dokładnych badań sondażowych rynku, nawiązaliśmy współpracę z rozwojowymi producentami sprzętu medycznego na świecie.
Badania naszego sprzętu zrealizowane w czołowych polskich klinikach zakończone zostały przyznaniem wszystkim proponowanym przez naszą firmę urządzeniom atestów CE, FDA, ISO, jak również certyfikatów COTM. W naszej ofercie znaleźć można między innymi zestawy do 24 h monitorowania EKG metodą Holtera.
Firma Margot Medical prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Zajmuje się wprowadzaniem sprzętu medycznego najświeższej generacji. Margot Medical nawiązała współpracę z najlepszymi producentami sprzętu medycznego. Partnerami handlowymi firmy są szpitale, kliniki, sanatoria i wszelkie poradnie kardiologiczne.

Podobne wpisy

» przetwornik ciśnienia

Keller Druck, producent, przetworniki, ciśnienia, manometry, czujniki, sensory, kalibrator, rejestrator, poziomu, temperatura

» Holtery ekg i ciśnienia

Sprzęt medyczny przydaje nam się w bardzo wielu różnorodnych sytuacjach. Tym samym przede wszystkim prywatne i państwowe kliniki, szpitale wciąż potrzebuję nowoczesnego sprzętu, aby w pełni spełniać i realizować oczekiwania swoich pacjentów oraz poprawiać stan ich zdrowia. Sprzęt medyczny jest więc w naszym codziennym życiu niezwykle istotnym elementem. Warto jednak wybierać fachowe i profesjonalnie działające urządzenia, a takie właśnie oferuje nam firma Bytmed. Od wielu lat zajmuje się ona produkcją sprzętu medycznego, a następnie jego sprzedażą. Jeżeli wybierzemy ten produkt mamy przekonanie, że znakomicie sprawdzi się on w codziennym działaniu, albowiem jest nowoczesny i wysokiej jakości.

» interfejsy oraz rejestratory napięcia ciśnienia temperatury przyspieszeń

Firma PILC - POLISH INTELLIGENT LOGIC CONTROLLERS zajmuje się produkcją, kompletacją oraz sprzedażą urządzeń kontrolno-pomiarowych m.in. do klinik, szpitali, zastosowań lotniczych, uczelnianych czy dla ośrodków badawczych. Oferujemy Państwu rejestratory pomiarowe do takich pomiarów jak pomiar temperatury, ciśnienia, napięcia, przyspieszenia oraz prędkości kątowej oraz rejestratory do badań spadochronów i badań balistycznych. Pozostałymi produktami firmy są interfejsy pomiarowe i usb do długotrwałych pomiarów środowiskowych, laboratoryjnych, serwisowych , oraz pomiaru temperatur w budynkach i wielopunktowego pomiaru natężenia światła. Czujniki ciśnienia oraz temperatury, przetworniki, system diagnostyki cięgien wraz z systemem geometrii powierzchni uszczelek samochodowych. Innowacyjność rozwiązań firmy była nagradzana parokrotnie na wystawach krajowych i zagranicznych. Zapraszamy na stronę internetową firmy => interfejs