fajerwerki

Fajerwerki, sztuczne ognie - Zajmujemy się hurtową sprzedażą - petardy i sztuczne ognie. Naszą specjalnością są pokazy ogni sztucznych. Fajerwerki. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i udana zabawę.

Podobne wpisy

» Fajerwerki

Jako przedsiębiorstwo opróczdystrybucji zajmujemy się wykonywaniem pokazów fajerwerków. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że w kompetentny sposób jesteśmy w stanie podpowiedzieć naszym klientom wybór pirotechniki zgodnych z ich oczekiwaniami. Wymyślając pokaz fajerwerków, dokładnie wypytujemy się o, wymagania odbiorców. By tym pewniej ich zadowolić. Hurtownia prowadzi detaliczną oraz hurtową sprzedaż artykułów pirotechnicznych. Gwarantując szeroki wachlarz fajerwerków, nieustannie wzbogacany o najnowsze artykuły pirotechniczne ukazujące się na rynku. Dystrybuujemy petardy, rakiety, baterie, fajerwerki, flary oraz inne materiały pirotechniczne. Jak też zestawy jednocześnie do popisów amatorskich jak i profesjonalnych.

» Fajerwerki

Wszystkie nasze materiały dla pirotechnika są dystrybuowane w przystępnych cenach. Poza tym dla nabywców hurtowych posiadamy atrakcyjne bonifikaty, a przy zakupach detalicznych rozdajemy cały szereg upominków firmowych jak również gadżetów. Wszystko to w trosce o naszych klientów . Pirotechnika, hipnotyzowała i urzekała człowieka już w odległych czasach. Dzisiaj nie dużo zmieniło się w tej sprawie. Jakkolwiek postęp technologiczny sprawił, że fajerwerki jeszcze bardziej oczarowują patrzących swoją nieprzeciętną wielobarwnością i spektakularnymi wybuchami. W swojej bogatej ofercie- około 400 produktów, posiadamy między innymi flary, świece dymne oraz fajerwerki. Świece dymne używane w czasie trwania koncertów, spektakli teatralnych itp., są w stanie wywołać w widzu uczucie grozy i tajemnicy. Flary nieraz przyczyniły się do tego, że poszukiwania ratownicze skończyły się sukcesem, a fajerwerki do tej pory są przedmiotem pożądania młodych entuzjastów pirotechniki.

» Fajerwerki

Każdy z nas wie jak wygląda pokaz sztucznych ogni. Takie show potrafi wprowadzić w euforię tłumy ludzi. Jednak tylko profesjonalne firmy, które korzystają ze sztucznych ogni najwyższej klasy potrafi zorganizować taki pokaz. Lata pracy i doświadczenia oraz sprawdzeni producenci sztucznych ogni to podstawa funkcjonowania każdej profesjonalnej firmy organizującej pokazy sztucznych ogni. Trzeba wiedzieć jak połączyć pokaz sztucznych ogni z muzyką oraz jakie fajerwerki dobrać. Niedopuszczalne jest sprowadzanie fajerwerków od niezananych importerów. Tylko długoletnie umowy mogą dać znakomite efekty w postaci profesjonalnych pokazów fajerwerków. Jesteśmy czołowym importerem fajerwerków w Europie. Nasze pokazy pirotechniczne od wielu lat uświetniają różne imprezy, ściągając ogromną ilość widzów. Pirotechnika to nasza pasja, a fajerwerki i sztuczne ognie to produkty, na których znamy się najlepiej. Oferujemy państwu wykonanie plenerowych, jak i wewnętrznych pokazów pirotechnicznych. Nasze spektakle od wielu lat uświetniają różne imprezy, ściągając ogromną ilość widzów.

» Fajerwerki - sklep

Noc sywestrowa, ślub, urodziny, jubileusz i wiele innych okoliczności to wspaniałe okazje do puszczania fajerwerków. Nasz sklep z fajerwerwerkami posiada szeroką ofertę właśnie dla amatorów sztucznych ogni. Postaraliśmy się, aby wyroby, które sprzedajemy spełniały nawyższe standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo objęliśmy je gwarancją. Jesteśmy otwarci stacjonarnie przez 6 dni w tygodniu oraz 24 godz/dobę online. Chętnie doradzimy i poinstruujemy. Znajdziesz u nas wyrzutnie o niezapomianych efektach, wysoko lecące rakiety, głośne petardy, zimne ognie, fontanny. A ponadto posiadamy takie produkty pirotechniczne jak: świece dymne, race, flary, stroboskopy, dzienne wyrzutnie itp. Dodatkowo można zakupić u nas wiele kolorowych gadżetów i dekoracji imprezowych m.in. światło chemiczne, balony, lampiony, wystrzałowe konfetti, serpentyny. Zatem kupisz u nas wszystko to, co niezbędne przy organizacji imprezy.

» Fajerwerki - pokazy

Marbo to firma, która równocześnie wykonuje pokazy pirotechniczne (na weselach, imprezach promocyjnych oraz innych uroczystościach), jak i prowadzi hurtownię fajerwerków. Sprzedajemy pirotechnikę skierowaną do amatorów, a także profesjonalistów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zajrzenia na naszą firmową witrynę internetową. Zostały tam zamieszczone krótkie filmy, na których zaprezentowane są nasze nasze wyrzutnie, flary, lampy, a także pirotechnika. Na stronie www opublikowane są również filmiki z wykonywanych przez nas pokazów weselnych i okolicznościowych.

» Hestia: fajerwerki weselne

P.W. Eksport- Import "Hestia" Sp. z o. o. istnieje na rynku już od 1990r. Hestia jest wiodącym importerem artykułów pirotechnicznych na rynku w Polsce. Oferujemy Państwu niepowtarzalną i jedyną na rynku linię fajerwerków przeznaczonych na uroczystości weselne do samodzielnego odpalania. link Specjalnie zaprojektowana szata graficzna, wysoka jakość opakowania oraz nowe połączenia efektów świetlnych zapewniają ekskluzywność fajerwerków. Unikatowa na rynku kolekcja niewątpliwie pozwoli dodatkowo uatrakcyjnić przyjęcia weselne. Prowadzimy również sprzedaż gotowych zestawów na sylwestra. Nasze fajerwerki są objęte klasyfikacją 1.4G, do ich sprzedaży niepotrzebna jest koncesja!!! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. fajerwerki, pirotechnika, ślub, wesele, sztuczne ognie, pokazy, wyrzutnie, petardy, sylwester, fajerwerki weselne, fajerwerki na sylwestra, pokazy sztucznych ogni, fajerwerki amatorskie

» Fajerwerki, petardy, sztuczne ognie - TROPIC

Działamy na rynku ogni sztucznych od 1990 roku. Naszym kryterium wyboru produktów jest ich bezpieczeństwo i wysoka jakość.rnProwadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną oraz eksport ogni sztucznych. Organizujemy pokazy sztucznych ogni.