DESA Unicum – profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Organizacja aukcji dzieł sztuki dawnej i współczesnej, a także aukcje tematyczne, charytatywne i licytacje kolekcji to zakres działalności największego domu aukcyjnego w Polsce – DESA Unicum - Dom Aukcyjny. Ponad sześćdziesiąt aukcji rocznie i wyniki sprzedaży na poziomie trzydzieści sześć milionów w 2017 roku świadczą o zaufaniu klientów. Satysfakcja klientów oraz wysoka wiarygodność to wartości, którymi kierujemy się od początku naszej działalności. To dla nich prócz aukcji zajmujemy się też wyceną dzieł sztuki, wyszukiwaniem określonych obiektów czy doradztwem w zakresie tworzenia kolekcji.

Podobne wpisy

» Międzynarodowe Biuro Matrymonialne VIP, oferty, ogłoszenia, fotooferty, wieloletnie doświadczenie

Celem działalności biura VIP jest jak najszybszy i jak najlepszy dobór partnerów, których założeniem jest stała znajomość lub małżeństwo.

» Profesjonalizm

Ogrody, projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, kompleksowe systemy nawadniające to tylko część oferty przygotowanej przez specjalistów z firmy Garden Masters Warszawa. Firma proponuje wam również takie działania jak pielęgnacja zieleni, jak aranżacja zieleni, w ofercie choinki. Jeżeli interesują was zatem ogrody w Warszawie, jeżeli planujecie skorzystać z opcji typu projektowanie ogrodów w Warszawie to koniecznie wybierajcie wszystko to co przygotowane przez firmę Garden Masters Warszawa, również w zakresie takim jak sprzedaż choinek. Garden Masters Warszawa czyli znakomitej jakości przygotowanie takich usług jak ogrody, a dokładniej projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja zieleni, a także nowoczesna aranżacja zieleni. Wszystko tutaj co znajdziecie to najwyższy poziom na rynku w niskich cenach. Zapraszamy po choinki, a dokładniej po ofertę typu sprzedaż choinek w niskich cenach

» Profesjonalizm

Zapraszamy do poznania nowe strony www w wersji niemieckiej, zakładu przerobu drewna Jerzego Krakusa – Kostrzyn, lubuskie. Na stronie najlepszej jakości konstrukcje takie jak domki ogrodowe z Polski. Oczywiście znajdziecie tam między innymi produkty, konstrukcje przygotowane na rynek niemiecki czyli np. carport Polen, holzhaus Polen oraz oczywiście gartenhäuser aus Polen czy też holzhäuser aus Polen. Strona internetowa zakładu przerobu drewna Jerzy Krakus- Słubice, lubuskie, to doskonała oferta dla wszystkich którzy poszukują takich konstrukcji jak choćby domki ogrodowe z Polski. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z informacji na stronie zakładu przerobu drewna, to tutaj najlepszy carports i nie tylko.

» Desa Katowice - Dzieła Sztuki i Antyki Malarstwo Sztuka dawna współczesna Aukcje

Desa Katowice - Dzieła Sztuki i Antyki Malarstwo Sztuka dawna Sztuka współczesna, Aukcje malarstwa, Obrazy, Meble Antyczne

» Linger – Luksusowe Tłumaczenia. Jakość, rzetelność, fachowość, profesjonalizm i elegancja.

Linger – Luksusowe Tłumaczenia. Jakość, rzetelność, fachowość, profesjonalizm i elegancja. Profesjonalne tłumaczenia dla wymagających.

» sadzonki sklep internetowy ro?liny wieloletnie byliny krzewy sprzedaż wysyłkowa

sklep internetowy szkółki ro?lin ozdobnych sprzedaż wysyłkowa doskonale zabepieczone przesyłki byliny krzewy zakupy

» Wspaniałe ogrody Maryli sadzonki sklep internetowy rośliny wieloletnie byliny krzewy sprzedaż wysyłk

'Wspaniałe ogrody Maryli' to internetowy sklep wysyłkowy. Oferujemy rzadkie, egzotyczne rośliny i nasiona. W naszej ofercie znajdziesz rośliny mało znane, oryginalne i wyjątkowe.