Artysta Chriseen

Jestem muzykiem z zamiłowania, kochającym muzykę oraz wszystko to co się z nią wiąże. W wolnych chwilach tworzę z wielkim zaangażowaniem kolejne teksty do moich piosenek. Aktualnie razem z zespołem Chriseen mam w dorobku płytę mojego autorstwa, na której znajduje się 16 piosenek. Jest to muzyka uspokajająca skierowana do osób, jakie poszukują pozytywnej energii bądź chwili relaksu po trudnym dniu. Nasze utwory są dostępne zupełnie za darmo. Można je pobrać w formacje mp3 z naszej strony internetowej. Zapraszamy na nią również z uwagi na fakt zamieszczonej galerii zdjęć z naszych dotychczasowych występów.

Podobne wpisy

» Artysta rzeźbiarz

Jerzy Sobociński rze�biar, ktory posiada w kregu zainteresowania rze�by plenerowe. Rze�ba, to jego pasja.

» Lutnictwo.Krzysztof Węgrzyn - Artysta Lutnik

Lutnik.Pracownia lutnicza artysty-lutnika Krzysztofa Węgrzyna. Budowa i renowacja instrumentów smyczkowych. Skrzypce, altówki, wiolonczele, smyczkowe instrumenty ludowe. Lutnictwo.

» Ręcznie wytwarzane stylowe lampy stołowe - producent, artysta

Stylowe lampy stołowe na bazie zachodnioeuropejskiej ceramiki z lat 60-tych. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie i jest niepowtarzalny. Zapraszamy do odwiedzin.

» Introligatornia Pracownia Introligatorska Acta Introligator Artysta Introligatornie: zespół

Introligatornia Oprawa skórkowa płócienna Pracownia introligatorska: rnoprawa skórzana mały duży format nakład tłoczenie personalizacja. Introligatorstwo rnpłócienne skórzane okładki etui CD DVD rnzdobienia tłoczenia logo znaki złocenia skóra płótno personalizacja dedykacjarnteczki firmowe wpisów

» Bartosz Frączek- częstochowski artysta malarz. Obrazy dla niebanalnych ludzi i oryginalnych wnętrz

Bartosz Frączek- twórca 60 wystaw zbiorowych i 16 indywidualnych. Prace artysty w zbiorach na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z niebanalną twórczością Bartosza Frączka- częstochowskiego artysty malarza.

» Skrzypca » Altówka » Wiolonczela » Kontrabas » Artysta Lutnik Bogdan Kasprzy

Artysta Lutnik Bogdan Kasprzycki. Budowa i renowacja instrumentów lutniczych. Skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas.