Reklama



techniką

Wpisy zawierające w treści słowo techniką

Sitodruk s.c. - sitodruk, tampondruk, fleksografia

Drukujemy na każdym podłożu, każdą techniką.


niepowtarzalne zdjęcia ślubne

ciekawe zdjęcia ślubne w plenerze i w studio wykonane techniką tradycyjną, Łódź i okolice, fotografia ślubna


megafoto.cz - Sklep internetowy z techniką cyfrową

megafo.cz - sklep internetowy firmy FB Trading oferuje szeroki wybór produktów foto; audio; video; tv - dvd wraz z najlepszej jakości komponentami, szybką dostawą oraz konkurencyjnymi cenami. Firma gwarantuje wysoki poziom usług i miłą obsługę.


mega-foto.pl - Sklep internetowy z techniką cyfrową

mega-foto.pl - Sklep internetowy firmy FB Trading oferuje szeroki wybór produktów FOTO-AUDIO-VIDEO-TV-DVD wraz z najlepszej jakości komponentami, szybką dostawą oraz konkurencyjnymi cenami. Firma gwarantuje wysoki poziom usług oraz serdeczny kontakt z klientami.


Meble kuchenne Warszawa

Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi, prezentowanemu techniką komputerową jako obraz trójwymiarowy, klient ma prawie natychmiastową wizję wymarzonej kuchni.rnrn


.::: R-BRUSH - Studio Aerografu :::..

R-BRUSH profesjonalne studio aerografu. Artystyczna stylizacja pojazdów i ścian techniką airbrush ( samochody, motocykle, kaski, elewacje), reklama zewnętrzna i wielkoformatowa, aerograf


Drukarnia | RAPID | Wrocław | Drukarnia Wrocław, Drukarnia we Wrocławiu

Drukarnia RAPID Wrocław, drukujemy techniką offsetową i sitodrukiem, drukarnia wrocław


Qla - opakowania tekturowe z tektury falistej 3 i 5-warstwowej kartony klapowe i pudełka fasonowe

Zajmujemy sie produkcją opakowań tekturowych wykonywanych z tektury falistej 3 i 5-warstwowej. Wykonujemy kartony kalpowe w różnych wymiarach a także pudełka fasonowe o różnych kształtach na których możemy zamieścić nadruk, techniką fleksograficzną, na życzenie klienta. Mamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu towaru naszych klientów i do problemu pakowania podchodzimy kompleksowo. W związku z tym w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć akcesoria do pakowania takie jak taśmy samoprzylepne, folie bąbelkową, folie strech, pochłaniacze wilgoci i inne. Nasza firma istnieje na rynku od 2002 roku. Przez ten czas udało nam się wyrobić dobrą marke szczególnie na obszarze małopolski. Charakteryzujemy się dużą elastycznością w działaniu. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne lub male firmy które potrzebują pojedyńcze ilości naszych produktów a także wielkie korporacje z zagranicznym kapitałem które zaufały nam i współpracują z nami na dużą skale. Cały czas szukamy nowych rozwiązań zaspakajających potrzeby naszych klientów. W związku z tym nieprzerwanie inwestujemy w naszą linie technologiczno-produkcyjną.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiąznie.


Podstawki reklamowe

Podstawki to praktyczny gadżet, który może służyć Twoim klientom w domu i w pracy. Pełnią one rolę podkładek pod kubki lub szklanki w codziennej pracy, bo przecież w każdym biurze dzień zaczyna się od kubka mocnej kawy lub filiżanki gorącej herbaty... Nasze produkty wykonane są z materiałów o wysokiej jakości. Mają one budowę warstwową. Spodnia warstwa to korek naturalny o grubości 0,8 mm. Warstwa środkowa to tektura introligatorska o grubości 2 mm. Następnie podstwka jest pokryta kartonem jednostronnie powlekanym zabezpieczonym folią matową lub błyszczącą. Jak przygotować projekt?

Projekty powinny zostać nam przekazane w formacie PSD, TIFF, JPG, BMP, EPS, PDF, w formacie kolorów CMYK oraz w rozdzielczości 300 dpi. Ponadto wszystkie obiekty takie jak napisy powinny występować w formie krzywych lub w grafice rastrowej.

Projekty należy przygotowywać uwzględniając dodatkowe 5 mm spadu na każdą stronę (lewo, prawo, góra, dół). Aby być pewnym że nic nie zostanie obcięte należy uwzględnić też 5 mm marginesu na teksty.
kształty niestandardowe:

Jeżeli chcą Państwo uzyskać indywidualny kształt podkładki prosimy o wstępne przygotowanie projektu wg poniższych wytycznych i kontakt z nami w celu skonsultowania możliwości wykonania proponowanego kształtu i jego ceny.

Projekt podstawki dla indywidualnego wykrojnika należy przygotowywać tak by wycinane elementy podkładki nie były zbyt wąskie lub zakończone ostrym kątem cięcia ponieważ może to powodować szybkie zniszczenie podkładki nawet w trakcie przechowywania.
Kolorystyka:

Wykonujemy podstawki drukowane techniką offsetową (CMYK), dzięki czemu możemy zastosować dowolną grafikę np.fotografię.


Witraże do drzwi, okien i mebli - 7 kolorów - witraże - wykonanie, produkcja, projekty witraży

Pracownia witraży - na stronie przedstawiamy ofertę oraz galerię producenta witraży - firmy "7 kolorów". Witraże w technice klejenia kolorowych i ornamentowanych folii oraz ołowiu. Oferujemy wykonanie witraży do mebli, okien i drzwi, zdobienie szkła, ułatwiamy wykończenie i aranżację wnętrz. Nasze prace wykonywane są techniką klejenia specjalnych, kolorowych i ornamentowych folii, fazowanych szkiełek (beweli) oraz ołowiu. Wykonujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Robione na szybach czystych, Antisol (ograniczają przenikanie promieni słonecznych, nie ograniczając widoczności) lub ornamentowych. Dodatkowo witraż możemy ozdobić szkiełkami fazowanymi (bewelami), które dodają niepowtarzalnego uroku.
Wykonujemy witraże w różnych kształtach i wymiarach, w zależności od życzenia Klienta. Każdy witraż jest osobno projektowany, zgodnie z państwa upodobaniami. Możemy także wykonać pracę na projekt dostarczony przez Klienta.
Kontekt
Pracownia "7 Kolorów"
Piotr Ucka
kom. 880 38 45 45
e-mail: witraze@7kolorow.pl


Zdjęcia ślubne

Fotografia jest moją pasją.

Proponuję Państwu piękne, wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Każde zlecenie traktuję w sposób indywidualny i wyjątkowy, ponieważ moim celem jest utrwalenie w sposób profesjonalny tego co ulotne, a najważniejsze w Waszym życiu.

Wasze emocje, uczucia, miłość...

Łączę tradycyjny styl, z techniką fotoreportażu. W trakcie ślubu i wesela nie ingeruję w wydarzenia dnia, tylko dokumentuję ich przebieg.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie cyfrowym wspieranym umiejętnością cyfrowej obróbki i edycji obrazu.

Doświadczenie, umiejętności, profesjonalny sprzęt i niekonwencjonalne podejście do fotografii gwarantują moim klientom zdjęcia ślubne na najwyższym artystycznym poziomie.


Fotografią zajmuję się od kilku lat mam duże doświadczenie wsparte profesjonalnym sprzętem.
Specjalizuję się w fotografii ślubnej, reportażach oraz fotografii reklamowej, wykonuję zdjęcia wnętrz, pracuję na terenie całego kraju i za granicą

Pracuję dla Agencji Fotograficznej gazety Rzeczpospolita. Moje prace są publikowane w największych polskich dziennikach oraz prasie lokalnej. Tworzymy największy świnoujski portal internetowym Świnoujście w sieci - www.e-swinoujscie.pl




Oferuję Państwu najwyższą jakość usług za przystępną cenę

Wykonuję zlecenia na terenie całej Polski i za granicą


Drukarnia Wrocław Rapid

Offsetowa Drukarnia Arkuszowa we Wrocławiu. Druk techniką sitodruku. Drukarnia dysponuje pełnym ciągiem technologicznym od składu komputerowego
poprzez przygotowalnię, druk aż do obróbki introligatorskiej.
Producent kalendarzy reklamowych, ulotek, folderów, druków, plakatów,
nalepek, opakowań, toreb papierowych, reklamówek, kiwaków, bloczków
na minipaletkach, notesów na magnesie
Studio grafiki, skład komputerowy - zajmujemy się kompleksowym projektowaniem graficznym jak również fachowym przystosowaniem dostarczonych materiałów do druku na maszynach poligraficznych jak
i przygotowaniem reklam prasowych dla wydawnictw komercyjnych.
kalendarze, trójdzielne, ścienne, biurkowe, listkowe, plenery,
wydruki, średnionakładowe, małonakładowe, niskonakładowe,
Reklama wizualna
Szanujemy Twój czas
Nie musisz chodzic po drukarniach, aby wybrać właściwy wzór i papier - wszystko to możesz zrobić szybko i przyjemnie siedząc przed swoim komputerem.

Otrzymujesz od nas bezpłatny projekt
Jeśli nie masz możliwości przesłania gotowego projektu wizytówki, ulotki czy papieru firmowego możesz wysłac skan lub materiały potrzebne do jego wykonania przez naszego grafika.

Troszczymy się abyś był w pełni zadowolony
W tym celu specjalnie opiekujemy się całym procesem produkcji druku. Od chwili, kiedy graficy przygotwują Twój projekt do momentu uzyskania najlepszego efektu



Twoja satysfacja jest gwarantowna
W oparciu o filozofię zarządzania TQM (Total Quality Managment) proponujemy Ci druk, na który udzielamy gwarancji 100% satysfakcji... [wiecej o gwarancji]


Centrale telefoniczne

Firma nasza zajmuje się szeroko pojętą techniką biurową.
Staramy się zapewnić jak najszerszy wybór urządzeń działając
zgodnie z zasadą "all in one".
Dzięki temu zakupisz u nas, a zainstalujesz u Siebie, takie urządzenia jak:
centrala telefoniczna,
kserokopiarka,
faks,
centrala wizyjna,
system rejestracji czasu pracy "RCP",
bramka VOIP,
systemy dostępu, itp.
Ponadto wykonujemy:
sieci komputerowe
sieci telefoniczne
Stawiamy serwery oparte o system operacyjny linuks.
Nieobca jest nam także telewizja przemysłowa.

Jako dystrybutor central telefonicznych mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzęt, który jest niezwykle przydatny w szkołach, biurach, zakładach pracy, oraz wszędzie tam gdzie istnieje konieczność przekazywania połączeń telefonicznych. Centrale telefoniczne pozwalają zaoszczędzić czas osób dzwoniących, uprościć funkcjonowanie instytucji, oraz co jest chyba niezwykle istotne zmniejszyć koszty.
Każda centrala umożliwia przekazywanie na numery wewnętrzne rozmów przychodzących, wykonywania rozmów wewnętrznych bez żadnych kosztów (gdyż wykonywane są one w obrębie centrali) oraz dyskryminację rozmów wychodzących. Dyskryminacja polega w najprostszym przypadku na odcięciu wyjść na miasto (oprócz numerów alarmowych), zablokowaniu wyjść na rozmowy międzymiastowe i komórki oraz na odcięciu rozmów międzynarodowych. Bardziej złożony sposób dyskryminacji zezwala na przyznanie każdemu numerowi wewnętrznemu centrali ograniczeń j.w. plus numerów zabronionych lub tylko ich pewnej części początkowej (np. 0-700). Ten typ central zezwala także na przyznanie każdemu abonentowi wewnętrznemu numerów dozwolonych, czyli takich numerów na które może wykonywać połączenia zewnętrzne. Mogą to być numery miejscowe na policję, do straży miejskiej, do dyrekcji instytucji itp. Centrale telefoniczne umożliwiają także taryfikację połączeń, czyli zapisywanie w pamięci centrali z jakiego numeru wewnętrznego na jaki numer zewnętrzny, którego dnia i o której godzinie była wykonana rozmowa. Pokazywany jest także przybliżony koszt rozmowy. Takie ograniczenia mają często zastosowanie np. w szkołach w pokojach nauczycielskich, w stróżówkach dla dozorców.
Oprócz tego każda centrala telefoniczna posiada swoje specyficzne funkcje umożliwiające wykonywanie określonych czynności. Dlatego też chętnie odpowiemy na Państwa pytania, jak również zjawimy sie u Państwa w celu doradzenia konkretnych rozwiązań i dokonania wyceny instalacji.


Żglownia reklamy

Żaglownia zajmuje się projektowaniem i realizacją grafiki na żagle, pokrowce, motolotnie, szprycbudy, tenty, balony, worki żeglarskie oraz innye wyroby gotowe. Grafika może być wykonana dowolną techniką, jednak najtrwalsze i bardzo wyraziste są reklamy nanoszone farbą o podwyższonej odporności lub porzez wszywanie oryginalnego materiału. Grafika wykonana specjalnymi farbami sitodrukowymi wytrzymuje nawet 15 lat, czyli jest to granica wytrzymałości materiału żaglowego. Reklamy wykonujemy, praktycznie na każdym materiale żaglowym. W ramach żaglowni zajmujemy się projektowaniem i obróbką grafiki. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie szpanflag, banerów z mzteriałów poliestrowych i spinakerowych. Obsługujemy żaglownie i klientów indywidualnych w numery identyfikacyjne i rejestracyjne oraz znaki i isygnia klasowe na żagle. Numery i znaki wykonyjemy z dakronu samoprzylepnego. Dkron samoprzylepny stosowany jest także na numery pod skrzydłami motolotni. Przylepność i elastyczność dakronu samoprzylepnego jest znakomita.


Aneta salon fryzjerski

Prowadzony przez wykwalifikowaną fryzjerkę-stylistkę oferuje;
strzyżenie damsko - męskie, miła obsługa, doradztwo w zakresie kompleksowego oraz indywidualnego doboru fryzury

Czynny w godzinach;
Pn - PT 10 - 19
Sob 8 - 15

Pracuje w zawodzie 7 lat, inspiracje do tworzenia udanej fryzury czerpię z rozmowy z klientem, w tym tkwi mój klucz do sukcesu.
Usługi wykonuje wykorzystując kosmetyki renomowanych firm. Szczególnie cenię sobie produkty firmy "KADUS". Należą one do bardzo delikatnych, możemy spokojnie stosować je nawet przy włosach typu blond.

oferuję;
Strzyżenie i modelowanie
Strzyrzenie i modelowanie to tak naprawdę dwie usługi, które muszą być starannie dobrane do urody i rodzaju włosów klienta/ki. Odpowiednio dobrane strzyżenie to podstawa dobrego modelowania i samopoczucia klienta.

Makijaż włosów
To seria preparatów tonujących, schodzące już po 6 - 8 umyciach głowy. Nie zawierają wody utleniającej i amoniaku. Sztuczne barwniki "malują" włos tylko od zewnątrz. Tego typu środki powinny stosować blondynki mające włosy o zszarzałym odcieniu lub spłowiałe na słońcu. Im jaśniejszy jest kolor wyjściowy tym intensywniejszy i trwalszy będzie rezultat.

Farbowanie
W uproszczeniu polega na nałożeniu farby na włosy, zanim to zrobię zwracam szczególną uwagę na stopień siwizny, kolor u nasady i na końcówkach włosa. Przy wyborze jednego koloru ważne jest aby współgrał on z cerą, kolorem oczu czy charakterem.
Farbowanie jest zabiegiem wymagającym odświeżenia raz w miesiącu. Najlepiej o kolorze podobnym do odcienia naszych naturalnych włosów - odrost będzie mniej widoczny a włosy będą wyglądały na zdrowe i pełne blasku.
Osobom które nie mają siwych włosów ale boją się farbowania polecam płukankę balsamiczną Ferwidol Brilant z firmy "Kadus", dodatkowo odżywia ona włos.

Pasemka
Najbardziej popularne to pasemka koloru blond, aby pogłębić ich naturalny wygląd zawsze po farbowaniu nakładam farwidol brilant.
Płukanka balsamiczna ma za zadanie odżywić włos i dłużej utrzymać kolor na włosach.

Baza + pasemka
Baza + refleksy
Tą techniką możemy podkreślić każde strzyżenie, bardziej lub mniej odważne, kolory muszą współgrać ze sobą.
Zalecana dla osób z siwymi włosami.

Baleyage
Często jest mylony ze zwykłymi dwu kolorowymi pasemkami. Baleyage podkreśla kolor oczu i zakrywa niedoskonałości. Polecam go osobom ze stu procentową siwizną. Umiejętnie dobrane kolory ukryją naturę do tego stopnia że tylko Ty będziesz wiedziała o tym że włosy są farbowane. Jest to czysta gra kolorów o różnych odcieniach, przeznaczona dla osób które lubią naturę.

Trwała
Wykonujemy trwałą, podnoszącą (od skóry głowy) przy użyciu produktów firmy "Goldwel".

Upięcia okolicznościowe
koki, upięcia okazjonalne, ślubne, to coś co bardzo lubię robić.


Konferencje

W serwisie prezentujemy firmy, obiekty, hotele konferencyjne posiadające w swojej ofercie sale konferencyjne, szkoleniowe, wykładowe, bankietowe, balowe, na wesela, imprezy oraz organizujące, obsługujące konferencje spotkania firmowe, szkolenia, imprezy, zabawy integracyjne. Pragniemy aby umieszczone informacje przyczyniły się do pełnego wykorzystania możliwości obiektu w ciągu całego roku, a potencjalni Klienci mieli możliwość pozyskiwania wiarygodnych i sprawdzonych danych pomocnych przy organizacji konferencji, szkoleń. Sale konferencyjne, szkoleniowe na konferencje, szkolenia.

W ramach dużych konferencji odbywają się zwykle sesje plenarne, w których uczestniczyć mają w zamyśle wszyscy, oraz sesje panelowe, które często odbywają się równolegle do siebie i są przeznaczone dla grup osób zainteresowanych określonymi, wąskimi wycinkami badań. Wykłady w ramach sesji panelowych (sekcyjnych) dzieli się też czasami na "wykłady na zaproszenie", "wykłady pełne" i krótkie "komunikaty ustne".

W trakcie konferencji odbywają się często także:

» Sesje posterowe - w ramach których wyniki są prezentowane w ramach plakatu, przy którym powinien stać jeden z jego autorów i być gotowy odpowiedzieć na pytania.
» Panele dyskusyjne - w ramach których przewodniczący panelu wygłasza ograniczoną do minimum mowę wprowadzającą, po czym rozpoczyna się wolna dyskusja, której przebieg organizuje na bieżąco przewodniczący.
» Warsztaty - w trakcie których wykładowca lub grupa wykładowców nie ogranicza się do wygłoszenia wykładu, lecz także prowadzi z uczestnikami rozmaite formy ćwiczeń pomagających zapoznać się, np.: z nową techniką badawczą.

Konferencje to również różnego rodzaju imprezy integracyjne, które umożliwiają (przynajmniej w teorii) mniej formalne dyskusje naukowe w spontanicznie tworzących się grupach.


Grzegorz Krawczyk - perkusista, Vic Firth Educator

Grzegorz Krawczyk – muzyk, perkusista, Vic Firth Educator

Na perkusji gra od 7 roku życia. Brał prywatne lekcje m.in. u Artura Malika, Czesława Bartkowskiego, Davida Garibaldiego, Doma Famularo. W 2004 roku podpisał kontrakt z firmą Vic Firth (program Private Drum Teaching). Jest autorem serii warsztatów dla magazynu Top Drummer. Od 1996 roku gra w zespole Detox, który w latach 2001-2002 współpracował z Patrycją Markowską. Od listopada 2007 roku gra w zespole MarVels.

Grzegorz Krawczyk urodził się 9 czerwca 1982 r. w Proszowicach koło Krakowa. Jako dziecko często podglądał swojego tatę, który grał na perkusji na weselach. Gdy miał 7 lat tata przyłapał go grającego na bębnach pod jego nieobecność. To on pokazał mu podstawowe rytmy i został pierwszym nauczycielem. 2 lata później, jako 9 letni chłopiec doczekał się pierwszego występu publicznego – zagrał parę numerów podczas komersu. Od tamtej pory grywał już regularnie z tatą na weselach. Choć początkowo było to jedynie tylko kilka godzin, to mając 12 lat były już to imprezy całonocne. Wtedy też wraz z bratem Tomkiem i Kubą Mrajcą założył zespół rockowy – Detox, z którym związany jest do dnia dzisiejszego.
Pierwsze profesjonalne lekcje rozpoczął w wieku 16 lat. Jego nauczycielem został znany perkusista – Artur Malik. Zalecając się do jego wskazówek i powtarzając zadane przez niego ćwiczenia, Grzegorz rozwinął swoją technikę i poprawił swobodę grania, co stało się podstawą dalszego rozwoju muzycznego. W 2000 roku w Prywatnej Szkole Jazzu w Warszawie spotkał się z wybitnym polskim perkusistą jazzowym – Czesławem Bartkowskim.
W 2001 roku wraz z zespołem Detox rozpoczął współpracę z Patrycją Markowską. Jako jej zespół zagrali ponad 40 koncertów. Wtedy też poznał wielu znanych perkusistów. Byli to m.in.: Michał Dąbrówka, Czarek Konrad, Robert Luty, Tomek Łosowski. Miał możliwość porozmawiania z nimi o graniu, ćwiczeniu oraz profesjonalnym wykonywaniu zawodu perkusisty.
Rok później zaczął pracować przy Obsłudze Festiwali Perkusyjnych w Krakowie.
W 2003 roku uczestniczył w warsztatach, które prowadził Dom Famularo. Został wtedy wyróżniony i Dom udzielił mi prywatnej lekcji, tłumacząc dokładnie takie techniki jak: Free Stroke, Power Stroke i Moeller Stroke oraz objaśniając jak ćwiczyć i w jaki sposób nauczać. Dzięki pracy przy Festiwalach Perkusyjnych Grzegorz Krawczyk poznał wielu światowej klasy perkusistów, m.in. takie sławy jak: Ed Thigpen, Ralph Peterson Jr., Gregg Bissonette, Dom Famularo, Libertyn de Vitto. Z Domem i Libertynem przyjaźni się do dzisiaj, będąc w stałym kontakcie.
W 2004 roku podpisał kontrakt z firmą Vic Firth, stając się jej Edukatorem PDT (Private Drum Teaching).
Niejednokrotnie na zaproszenie Artura Malika prowadził warsztaty w Prywatnej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, objaśniając techniki Free Stroke, Power Stroke i Moeller Stroke.
Współpracował z wybitnym basistą Stewem Loganem (1958 - 15.01.2007). Miał przyjemność poprowadzić z nim klinikę w Gdowie w 2004 roku. Steve często pojawiał się na próbach i koncertach Detoxu, podarował zespołowi również trzy swoje piosenki.
W 2004 roku zmienił całkowicie technikę gry, rozpoczął granie techniką Open Handed. To ją rozwija do dziś i uczy jej swoich uczniów, przekazując im również całe swoje doświadczenie.
W maju 2007 roku odbył prywatne lekcje z jednym z najlepszych perkusistów na świecie - David’em Garibaldi’m. Umożliwiło mu to zweryfikowanie dotychczasowych umiejętności. David pokazał mu również jak dalej doskonalić technikę grania. Była to także okazja do wymiany poglądów na temat sposobu uczenia i przekazywania wiedzy.
W listopadzie 2007 roku powstał projekt MarVels. Płyta już wkrótce..


SAI s.c. - etykiety, czytniki, drukarki

Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych na roli link. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór czytników kodu kreskowego oraz drukarek etykiet (termicznych i termotransferowych). Zajmujemy się również projektowaniem
informatycznych systemów magazynowych w oparciu o kod kreskowy. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam opracowywanie projektów systemów z całkowitym dopasowaniem ich do indywidualnych potrzeb Klienta. Tworzymy oprogramowanie magazynowe oparte o kody kreskowe w pełnym cyklu produkcyjnym: analizę, projekt, implementację, wdrożenie oraz serwis wraz z dodatkowymi konsultacjami oraz doborem i dostarczeniem odpowiedniego sprzętu. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników i magazynem części zamiennych. W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo pełną gamę produktów i rozwiązań związanych z techniką kodów kreskowych: oprogramowanie, drukujemy kody kreskowe oferujemy czytniki i terminale do kodów kreskowych oraz materiały eksploatacyjne związane z technologią druku termotransferowego i termicznego kodów kreskowych. Szeroka gama zróżnicowanych pod względem możliwości i ceny produktów zapewnia kompleksowe zaspokojenie potrzeb zarówno dużych jaki średnich firm. Zapewniamy naszym klientom terminowość (ciągłość) dostaw materiałów eksploatacyjnych.
Profesjonalne świadczenie usług sprawiło, że zaufało nam już wiele poważnych przedsiębiorstw, które nadal podtrzymują z nami współpracę. Zapraszamy do współpracy - kody kreskowe to nasza specjalność.


Anna Grzywna - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, planer, reportaż, śląsk

Uroczystość zaślubin jest wyjątkową chwilą w Waszym życiu. Warto uwiecznić te jedne z najpiękniejszych momentów tak, aby nawet po wielu latach wracać do nich z uśmiechem i czuć niesamowitą atmosferę tego wydarzenia.

Staram się, by moje fotografie przekazywały emocje towarzyszące tej niezwykłej uroczystości, aby uwieczniały atmosferę tego niepowtarzalnego dnia. Jestem osoba kreatywną, nie boję się nowych wyzwań, mam nieskończoną ilość pomysłów na zdjęcia. Jeśli chcecie mieć wyjątkowe zdjęcia, lubicie się bawić i chcecie mieć fotografie z odrobiną szaleństwa, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. A może lubicie zdjęcia klasyczne? Fotografie będą takie, jakie sobie wymarzycie, ponieważ z miłą chęcią zrealizuję również Wasze pomysły.

Zdjęcia wykonuję techniką cyfrową, profesjonalnym aparatem marki Canon. Robię ich zawsze więcej niż to wynika z wcześniejszych ustaleń, dlatego Para Młoda ma możliwość wybrania sobie ujęć do albumu oraz dobrania dodatkowych fotografii za niewielką dopłatą. Wszystkie zdjęcia są obrabiane cyfrowo, na życzenie klienta wykonuję ewentualnej korekty.

Działam na terenie województwa śląskiego, jednak mogę również zrealizować usługi poza nim.
wannagrzywna.pl


reprodukcje.pl - obrazy wielkich mistrzów malarstwa - prawdziwa sztuka - prezent

reprodukcje.pl to sklep z reprodukcjami najsłynniejszych obrazów malarstwa światowego. Reprodukcje wykonywane są na papierze i płótnie artystycznym techniką giclee. Zastosowana technika oraz atrakcyjny i naturalny kolor bazowy pozwalają tworzyć autentyczne reprodukcje. Proponowane przez nas rozmiary reprodukcji są uniwersalne i mogą być oprawione w standardowe ramy drewniane lub antyramy, stanowiąc doskonałe uzupełnienie naszego otoczenia. Nasza oferta jest na bieżąco rozszerzana, jednak na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć reprodukcję obrazu nie figurującego w naszej stałej ofercie. Możliwe jest również dostarczenie reprodukcji w wybranym przez siebie formacie.

Wysyłka reprodukcji następuje w specjalnych opakowaniach zabezpieczających towar przed uszkodzeniem. Wysyłamy Pocztą Polską, najczęściej w ciągu 48 godzin od zamówienia. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 400zł pokrywamy koszty przesyłki! Wszystkie oferowane przez nas towary objęte są gwarancją producenta i są produkowane specjalnie na Państwa zamówienie.

Zapraszamy do zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamówiony towar spełni Państwa oczekiwania.


Kominki - Grzejniki - Solary : Sklep

Sklep internetowy FUEGO to zdecydowany lider w sprzedaży kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe przez internet. Oferuje bardzo duży wybór kotłów począwszy od tradycyjnych kotłów centralnego ogrzewania tak zwanych zasypowych poprzez kotły o cyklu pracy dobowej aż po bardzo nowoczesne kotły co automatyczne na eko-groszek, pellets a także ekonomiczne rozwiązania na miał węglowy. Sklep oferuje także grzejniki stalowe, aluminiowe oraz miedziano - aluminiowe najlepszych marek. Jakość - to słowo jest dla nas najważniejsze. Popularne marki w sklepie Fuego to Zębiec, Klimosz, Defro, Taurus (Taurus Gaur zasługuje na szczególne wyróżnienie). Godne zauważenia są także grzejniki stalowe firmy Henrad o wysokiej jakości i bardzo umiarkowanej cenie. Kolejną ważną pozycją w sklepie są kominki z płaszczem wodnym Lechma. Dla klientów przygotowano specjalną infolinię na której udzielana jest fachowa pomoc w kwestiach związanych z techniką grzewczą i centralnym ogrzewaniem. WArto robić zakupy w sklepie FUEGO.pl.


SŁOWA