Reklama
przysięgli
- ilość wystąpień w katalogu: 3
- ilość odsłon: 73
Wpisy zawierające w treści słowo przysięgli
Tłumaczenia
Agencja Tłumaczeń Atlas oferuje usługi językowe w zakresie: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, konsekutywne, symultaniczne. Zatrudnieni tłumacze, tłumacze przysięgli posiadają specjalizację językową, co pozwala na wierne i dokładne tłumaczenia.
Tłumaczenia z języków obcych, tłumacze przysięgli. Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia z języków obcych, tłumacze przysięgli. Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia pisemne tłumaczenia przysięgłe - Biuro tłumaczeń PALABRA
Biuro tłumaczeń Palabra - W ofercie tłumaczenia pisemne, tłumaczenia przysięgłe. Wykwalifikowana kadra - tłumacze przysięgli. Duże doświadczenie i bogate referencje.
Tłumacze Przysięgli - Szczecin
Tłumacze Przysięgli - angielski i niemieckirnul. Śląska 30, 70-434 Szczecinrntel./fax 091 4336234, tel. kom. 602653985
Centrum Tłumaczeń TSS Rzeszów - Tłumaczenia, tłumacze przysięgli, tłumaczenie pisemne, tłumaczenia,
Centrum Tłumaczeń TSS Rzeszów wykonuje tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe. W ofercie języki europejskie: niemiecki, angielski, francuski, rosyjski i inne.rnWykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, tłumaczami przysięgłymi i biurami tłumaczeń.
tłumaczenia przysięgłe szczecin
BIURO TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH istnieje od 1995 roku.
Specjalizujemy się we wszelkich tłumaczeniach pisemnych - zwykłych, przysięgłych jak i specjalistycznych technicznych, medycznych, prawniczych i biznesowych oraz tłumaczeniach ustnych w zakresie większości języków europejskich.
Zatrudniamy tłumaczy i tłumaczy przysięgłych języków obcych z wyższym wykształceniem, którzy wykazali się przekładami tekstów specjalistycznych z różnych dziedzin. Wszyscy tłumacze przysięgli posiadają aktualną nominację i wpisani są na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości.
Posiadamy solidnie wyposażone technicznie biuro. Realizujemy zlecenia dla firm i dla klientów indywidualnych.
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi:
* tłumaczenia zwykłe
* tłumaczenia przysięgłe
* tłumaczenia specjalistyczne: techniczne, ekonomiczne, medyczne, prawnicze
* tłumaczenia niestandardowe
* korekty tekstów
Typowe zlecenia to tłumaczenie:
* świadectw
* dokumentów samochodowych
* metryk
* dyplomów
* dokumentów urzędowych
* materiałów poligraficznych: ulotek, folderów
Wykonujemy tłumaczenia "z" i "na" język:
* angielski
* niemiecki
* francuski
* rosyjski
* dunski
* flamandzki
* hiszpański
* włoski
* szwedzki
* czeski
* litewski
* serbo-chorwacki
* ukraiński
i inne
mLingua Centrum Tłumaczeń
Ekspresowe tłumaczenia w 40 językach z weryfikacją przez native speakerów. Ponad 1500 tłumaczy! Również tłumaczenie przysięgłe i wysokospecjalistyczne.
Internetowe Centrum Tłumaczeń mLingua zrzesza ponad 1500 tłumaczy z 34 krajów świata. Tłumacze mLingua to zespół specjalistów różnych narodowości wykonujących profesjonalne tłumaczenia w 40 językach świata. Również tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne: tłumaczenia prawne, medyczne, informatyczne, techniczne, umów, dokumentów samochodowych etc
tłumaczenia, tłumacze, tłumaczenie, tłumaczenia przysięgłe tłumacz, tłumaczenia techniczne, tłumacz przysięgły, biura tłumaczeń, tłumacze techniczni, biuro tłumaczeń, tłumaczenie przysięgłe, tłumacze przysięgli
Internetowe Centrum Tłumaczeń mLingua zrzesza ponad 1500 tłumaczy z 34 krajów świata. Tłumacze mLingua to zespół specjalistów różnych narodowości wykonujących profesjonalne tłumaczenia w 40 językach świata. Również tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne: tłumaczenia prawne, medyczne, informatyczne, techniczne, umów, dokumentów samochodowych etc
tłumacze przysięgli
Tłumacz przysięgły Agit .Tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne w tym specjalizuje się nasze biuro. Wykonujemy także tłumaczenia umów, tłumaczenia angielski, tłumaczenia przysięgłe, tłumacz przysięgły, tłumacze przysięgli, tłumaczenia ustne, tłumaczenia angielskie.
Dlatego nasze tłumaczenia są rzetelne i solidne oraz terminowe. Jesteśmy prężnie działającą grupą tłumaczy, kieruje nami pasja i profesjonalizm. Jako niesformalizowana grupa tłumaczy przysięgłych działamy od 1999 roku, jako firma od 2004 roku.
Pisemne tłumaczenia naszych tłumaczy dotyczące dokumentacji programów UE Phare i Sapard, przekłady krótkich tekstów jak również książek i ustne tłumaczenia przeprowadzone na specjalistycznych konferencjach i podczas oficjalnych spotkań wojewody lubelskiego z przedstawicielami państw europejskich uzyskały ocenę wysokiej jakości.
Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe we wszystkich językach europejskich. JEDNAKŻE SPECJALIZUJEMY SIĘ W TŁUMACZENIACH PISEMNYCH PRZYSIĘGŁYCH I ZWYKŁYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NA JĘZYK ANGIELSKI. W tym przypadku stosujemy stawki urzędowe czyli najniższe, nie pobierając żadnych dodatkowych prowizji. U NAS TANIO I SZYBKO, BO BEZ POŚREDNIKÓW I PROWIZJI !!! Co więcej, w przypadku szablonowych dokumentów przysięgłych jesteśmy w stanie zaoferować ceny niższe niż urzędowe (od 25 złotych za stronę tłumaczenia przysięgłego) i w związku z tym jesteśmy jedyną firmą na rynku świadczącą tak tanie tłumaczenia
Copyright © katalog REGION | mapa serwisu | Statystyki: stat.pl