Znicze

» Producent zniczy i wkładów - Znicze LUKS

Firma LUKS producent zniczy i wkładów swoją ofertę kieruje zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych. Zapewniamy wysokiej jakości produkty, kompleksową obsługę i terminowe dostawy. W przypadku stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Wysoka jakość i bogate wzornictwo zniczy to nasze atuty. Nasz zakład zajmuje się produkcją zniczy oraz wkładów do nich, a główny asortyment to znicze szklane. Firma znajduje się w Rykach w województwie lubelskim. Nasze produkty cechują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością, różnorodnością wzorów i bogatą kolorystyką. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracujemy z wieloma renomowanymi dostawcami parafiny, plastiku i szkła oraz wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy i poddajemy szczegółowej kontroli nasze znicze. Produkcja zniczy odbywa się w nowoczesnym zakładzie na wysokiej klasy liniach produkcyjnych, dzięki czemu nasze wyroby są wysokiej jakości co potwierdzają odbiorcy. Wszystkie nasze produkty posiadają również atesty PZH. Współpracujemy z sieciami handlowymi na terenie kraju i za granicą.

» Znicze

Zapraszamy do naszej firmy, która oprócz tego, że zajmuje się sprzedażą przeróżnych zniczy: znicze szklane z wkładem wymiennym, znicze szklane złocone, znicze szklane zalewane, znicze szklane z dekoracją, znicze plastikowe oraz znicze – figury gipsowe. Zajmuje się również produkcją tub, tzw. tulei plastikowych, wiatrochronów oraz podstawek do zniczy. Bardzo innowacyjne znicze, do których należą; znicze ze szkła ozdobnego lub figury gipsowe to doskonała i efektywna forma standardowych zniczy. Produkty nasze realizujemy metodą wytrysku lub wydmuchu. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy, ale również indywidualnych klientów. Jesteśmy gotowi do zrealizowania odbiorców spoza branży. Zapraszamy!!!

» ZNICZE Płomyk

Firma P.P.H. PŁOMYK jest firmą rodzinną. Produkcję zniczy i wkładów parafinowych prowadzimy od 1995 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów parafinowych oraz zniczy o bogatym wzornictwie i różnorodności kolorów. Zarówno w szkle, jak i plastiku. Nasza oferta obejmuje: znicze szklane na wkład, znicze szklane zalewane, znicze ze szkła mrożonego, wkłady parafinowe, wkłady zalewane, wkłady olejowe. Nasza firma produkuje także świece stołowe, niezbędne w każdym domu. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na to iż produkty te charakteryzują się długim okresem palenia, starannością i estetyką wykonania. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość produktów i fachowa obsługa klientów pozwala nam cieszyć się popularnością na rynku oraz stałym zainteresowaniem odbiorców z kraju i zagranicy. Naszą ciągle powiększającą się ofertę mogą Państwo odnaleźć w internecie pod adresem: www.pph-plomyk.pl. Nasza strona internetowa jest aktualizowana każdego miesiąca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

» Znicze

Producent zniczy firma P.P.H.U. ROMEX Wytwórnia Zniczy zajmuje się produkcją i handlem zniczami od 1986 roku. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozwoliły jej na pełny rozwój. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów, wyjść na przeciw ich oczekiwaniom oferując coraz to nowe wzory zniczy, bogatą kolorystykę i atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy dogodne terminy płatności, a przy zapłacie gotówką stosujemy korzystne upusty. Na prośbę klienta towar dostarczamy własnym transportem. Mamy nadzieję, że nasz asortyment wyrobów wzbogaci Państwa ofertę rynkową. Zapewniamy wysoką jakość, nowe pomysły, dynamiczne działanie i szybką realizację zamówień. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów. Oferujemy: znicze szklane na wkład termo, znicze szklane zalewane, wkłady do zniczy, różnorodność wzorów zniczy, bogatą kolorystykę, atrakcyjne rabaty, dogodne terminy płatności, transport na koszt dostawcy. Na naszej stronie znicze-romex.pl znajdują się aktualnie dostępne modele. Oferta jest stale poszerzana o coraz to nowe wzory aktualizowane kilka razy w roku. Serdecznie zapraszamy.

» znicze,kwiaty sztuczne,upominki Z-CENTER znicze,kwiaty sztuczne,upominki

W ofercie: znicze,kwiaty sztuczne,upominki.Na każdš kieszeń znicze,kwiaty sztuczne,upominki. Znicze,kwiaty sztuczne,upominki