Wyposażenie wnętrz

» DYSKOTEKI KLUBY - PROJEKTOWANIE WYPOSAŻENIE I ARANŻACJA

Disco Designer zajmuje się kompleksowym wyposażeniem lokali rozrywkowych poczynając od projektowania, poprzez produkcję, kończąc na montażu u klienta. W naszej ofercie z całą pewnością znajdziecie Państwo produkty, które znajdą zastosowanie zarówno w restauracji, klubie, PUB’ie, dyskotece jak i wielu innych miejscach. Wszystkie projekty są indywidualnie dostosowane do warunków lokalowych i potrzeb klienta. Nasze produkty: * oświetlenie led * panele led * DMX / DJ Light Studio * efekty led * meble RGB DMX * ściany led * systemy dźwiękowe * sufit led i inne.

» Ręczniki hotelowe

Ręczniki z napisem HOTEL, ręczniki hotelowe, ręczniki gładkie, ręczniki luksusowe, ręczniki o podwyższonej wytrzymałości. W ofercie producenta: ręczniki, pościel, obrusy, szlafroki, tkaniny pościelowe, obrusy hotelowe, prześcieradła, tkaniny obrusowe, pasmanteria – ZAPRASZAMY. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, detaliczną firan, zasłon, pościeli. Ręczniki z napisem HOTEL, ręczniki hotelowe, ręczniki gładkie, ręczniki luksusowe, ręczniki o podwyższonej wytrzymałości. W ofercie producenta: ręczniki, pościel, obrusy, szlafroki, tkaniny pościelowe, obrusy hotelowe, prześcieradła, tkaniny obrusowe, pasmanteria – ZAPRASZAMY. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, detaliczną firan, zasłon, pościeli Ręczniki z napisem HOTEL, ręczniki hotelowe, ręczniki gładkie, ręczniki luksusowe, ręczniki o podwyższonej wytrzymałości. W ofercie producenta: ręczniki, pościel, obrusy, szlafroki, tkaniny pościelowe, obrusy hotelowe, prześcieradła, tkaniny obrusowe, pasmanteria – ZAPRASZAMY. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, detaliczną firan, zasłon, pościeli.

» Dywany

Dywany są wykonane z grubej tkaniny przeznaczone do dekoracji, jak i pokrycia pewnych powierzchni (głównie płaszczyzn). Najczęściej pokrywa się nim podłogi, bądź ściany naszych lokali mieszkalnych. Pierwsze dywany pojawiły się najprawdopodobniej w Azji Centralnej między 3, a 2 tysiącleciem p.n.e. Na całym świecie są słynne kolorowe, wykonywane z owczej wełny turkmeńskie dywany. Z tego względu na fladze Turkmenistanu widnieje dywan. Turkmenistan jest państwem położonym w Azji Środkowej, na północ od gór Kopet-Dag, pomiędzy Morzem Kaspijskim, a Amu-darią. Kraj rozciąga się na 1110 km od wschodu do zachodu oraz na 650 km z północy na południe. Dywan przez wielu językoznawców pochodzi od tureckiego "diwan" (biuro, rada), a to z kolei z języka perskiego, gdzie oznacza "trybunał". Rodzajem dywanu jest CHODNIK, który jest wyrobem włókienniczym w postaci pasa tkaniny wykonanej najczęściej z okrywą runową lub pętelkową, służący do przykrywania fragmentów podłogi. Pełni funkcję dekoracyjną i zabezpieczającą podłogę w miejscach najbardziej narażonych na zużycie. Chodniki produkowane są w szerokościach od 50 do 120 cm. Innym rodzajem jest KOBIERZEC (ozdoba ścienna) jest to jednostronna tkanina dekoracyjna pochodzenia wschodniego. Zawiera wzory ornamentacyjne (motyw lub zespół motywów zdobniczych, stosowanych w sztukach plastycznych) co odróżnia ją od tkanin obrazkowych – gobelinów. Jest to charakterystyczny element kultury perskiej, jak również polskiej epoki sarmatyzmu. W czasach teraźniejszych produkowane są one głównie w krajach Bliskiego Wschodu. Niekiedy słowa „kobierzec” używa się w związku frazeologicznym: „stanąć na ślubnym kobiercu”. Osobny termin makata odnosi się do kobierców jedwabnych, przetykanych srebrem lub złotem. Największy ręcznie tkany dywan władze irańskie ujawniły w Teheranie. Jego powierzchnia wynosi 5.625 metrów kwadratowych. Przez 1,5 roku zajmowało się nim 1200 mieszkańców z trzech wsi. Dywan zamówiono do monumentalnego meczetu, który powstaje w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu Zabi. Zużyto na niego 38 ton wełny i bawełny z Iranu i Nowej Zelandii. W dywanie zawiązano 2 miliardy 200 milionów węzłów. Wartość dywanu szacuje się na 5,8 mln dolarów (2,3 mln pochłoną pensje dla osób, które utkały).

» Massalski - wyposażenie wnętrz, kuchnie, łazienki, blaty Kerrock, Corian, Rausolid, Cristalan, Staro

Massalski rozpoczęła swoją działalność w 1988 roku. Była pionierem na rynku polskim w sprzedaży zlewozmywaków ze stali nierdzewnej. Wraz ze zmianą gustów klientów Spółka zaczęła specjalizować się w imporcie zlewozmywaków kompozytowych oraz płyt solid surface KERROCKR.