Wyposażenie wnętrz

» Kołdry letnie i zimowe

Piórex jest firmą z tradycjami i doświadczeniem w branży wyrobów pościelowych. Aby usprawnić zakupy i ułatwić konsumentom dostęp do najlepszych wyrobów swojej produkcji firma Piórex zaproponowała swoim klinetom profesjonalny sklep internetowy z kołdrami i poduszkami. Wśród artykułów dostępne są kołdry oraz poduszki całoroczne, letnie i zimowe w wersji pierzowej i puchowej, a także syntetycznej. Profesjonalna oferta skierowana jest do alergików – są to poduszki i kołdry antyalergiczne. Szeroki wybór produktów, korzystne ceny, szybka obsługa – sklep internetowy Piórex zaprasza na niezapomniane zakupy.

» Fototapeta na ścianę

Masz dość swego nudnego mieszkania? Chcesz coś zmienić? Fototapeta firmy Redro niewielkim kosztem i wysiłkiem odmieni Twoje mieszkanie nie do poznania! Idealnie nadają się na ścianę, a także na meble i sprzęty AGD. Dysponujemy bazą ponad 1000 zdjęć, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo możesz wysłać do nas swoje własne zdjęcie, będzie to bardzo oryginalna dekoracja w Twoim wnętrzu. Oferujemy fototapety na wymiar: samoprzylepne, lateksowe oraz winylowe. Drukujemy je nowoczesną metodą HP Latex Printing, dzięki czemu są bezwonne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Wykonane są z najlepszej jakości ekologicznych materiałów, odpornych na ścieranie oraz wilgoć. W swojej ofercie posiadamy również plakaty, obrazy, a także naklejki na ścianę. Zapraszamy!

»  Multi Sauna,Pro-Wellness. Fotele z Masażem, Wanny Spa

wanny spa, multisauny. O leczącym i relaksującym wpływie terapii shiatsu. Czym jest multisauna. Jak w pełni korzystać z urządzeń?,Najlepsze fotele do masażu shiatsu

» Fotele Sanyo:dr 7700, dr 2020. Sztuka prawdziwego masażu SHIATSU, dr 2030, dr 6100

dr6100, dr2020. Sztuka prawdziwego masazu SHIATSU - fotele z profesjonalnym masazem.,Fotele Sanyo: dr7700, dr2030