Wybory

» PiS - Krystyna Chajnowska-Włodarska - kandydat na Posła RP

Nazywam się Krystyna Chajnowska-Włodarska Jestem osobą wykształconą z wieloletnim stażem pracy nauczycielskiej w kraju i za granicą. Skończyłam studia magisterskie na AWF Wrocław. Mam 54 lata. Mieszkam w Babilonie, w gminie Charzykowy. Razem z mężem prowadzimy działalność gospodarczą branży turystycznej. Mam dwóch wspaniałych synów: Jakuba i Mateusza. Znam języki: * angielski, * niemiecki, * rosyjski. Pasjonuję się pisząc wiersze dla dzieci oraz patriotyczne. Lubię sport, muzykę, podróże, fotografię. Jestem Polką, patriotką, katoliczką, osobą o bogatych tradycjach rodzinnych, patriotycznych. Los mojej Ojczyzny nigdy nie był mi obojętny. Pragnę uczynić wszystko aby Polska była krajem dobrym dla swoich Obywateli. Przyszłość Polski i Polaków zależy w dużej mierze od Nas samych. Zapraszam do współpracy i współrządzenia Naszym Pięknym i Kochanym Krajem!

» Elzap - szafki ubraniowe, bhp, szafki na odzież

Oferta firmy na meble metalowe, szafki ubraniowe. Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Gdańsk, Szczecin, Kielce

» ELZAP - meble metalowe, szafy aktowe, szafki ubraniowe..

Oferta firmy na meble metalowe, szafki ubraniowe, kartotekowe, skrytkowe, szafy metalowe, sejfy, regały magazynowe, meble medyczne. Sprzedaż na terenie całego kraju. Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Gdańsk, Szczecin, Kielce.