Witraże

» Sklep z witrażami, witraże wykonane w technice Tiffny

Zapraszamy do naszego sklepu z witrażami, oferujemy witraże wykonane w technice tiffany. Oferujemy zawieszki witrażowe, lampy panelowe, lampiony. Ponadto wykonujemy na zamówienie loga firm, witraże do drzwi i okien. Wykonujemy własne projekty jak również wykonujemy witraże według projektów klientów. Zapraszamy na nasze strony - www.sklepwitraze.cba.pl. Na naszych stronach znajdziesz przykładowe witraże które sprawdzają się jako prezenty dla najbliższych. Każdy witraż jest indywidualny nie ma dwóch identycznych z uwagi na strukturę szklą które każdy witraż ma indywidualną i niepowtarzalną.

» Witraże - Commercialart

Na stronie znajdziesz gotowe witraże, opis dostępnych technik witrażownictwa oraz ciekawe pomysły na aranżację wnętrz. CommercialArt poszerzamy perspektywy... pogłębiamy percepcję... Pracownia witraży, linkktórą Państwo widzicie jest naszym rodzinnym przedsięwzięciem. Wykorzystując Nasze doświadczenie i umiejętności, jesteśmy w stanie wyłożyć szkłem każdy Państwa pomysł, każde marzenie. Z założenia Pracownia nie zajmuje się wytwarzaniem powtarzalnych wzorów, czy komercyjnych bibelotów. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa indywidualnym zamówieniom, które mogą być dla nas wyzwaniem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z dostępnymi technikami i wzorami. Dodatkową działalnością pracowni jest wykonywanie renowacji i rekonstrukcji witraży. Zajmujemy się: - wymianą ołowiu - profesjonalną rekonstrukcją zniszczeń - adaptacją już istniejących witraży do nowych formatów wnęk i okien - wymianą wiatrownic - odnową, czyszczeniem i lazurowaniem starych witraży Zaznaczam, że wstępne projekty i wyceny wykonujemy gratis. Serdecznie Zapraszam Paweł Włodarczyk

» Witraże Latos

Witraże Latos. Renomowana pracownia, projektująca i wykonująca witraże. W ofercie firmy znajdują zarówno witraże klasyczne, jak i witraże nowoczesne.

» Glass tiles silicates blocks bricks

Już w XIII w. - tam gdzie zbiegają się granice Niemiec, Czech i Polski - istniała huta szkła jedna z najstarszych w Europie. Jej spadkobiercą jest Vitrosilicon S.A., który powstał w roku 1988 w wyniku przekształcenia Żagańskich Hut Szkła.

» Sklep witraże ozdoby upominki na prezenty

Sklep witrażowy, w swojej ofercie posiadamy witraże, lampy witrażowe. Możesz zrobić prezent swoim znajomym, bardzo przystępne ceny, upominki, ozdoby i prezenty na każdą okzję. Ceny juz od 15 zl