Wierzytelności

» Wierzytelności, rejestr dłużników

Internetowa giełda wierzytelności, rejestr dłużników będących zarówno podmiotami gospodarczymi jak też osobami fizycznymi. Publikujemy tylko bezsporne wierzytelności to jest uznane pisemnie przez samego dłużnika lub/i stwierdzone sądowym tytułem wykonawczym jak prawomocny nakaz zapłaty lub wyrok sądowy. Dla wielu wierzycieli publikacja długu i danych jego dłużnika stanowi jedyną pozostająca możliwość chociażby częściowego odzyskania należnych mu pieniędzy. Dług może znaleźć nabywcę który zakupi go z myślą o samodzielnej windykacji (gdy kupiec ma wiedzę o majątku dłużnika) lub w celu dokonania kompensaty. Wpisy o dłużnikach na naszym portalu dokonywane są w formie zgodnej z obowiązującym prawem. Stosujemy techniki pozycjonowania wpisów umożliwiające pojawienie się ich na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania wyszukiwarki Google. Dzięki temu osoba poszukująca danego dłużnika nie musi poszukiwać jej bezpośrednio na naszej giełdzie. Portal zawiera też dział poświęcony informacjom o licytacjach komorniczych. Znajdą tu Państwo także dział "Jak powstają długi" - w celach ostrzegawczych publikujemy tu maile od wierzycieli do firmy windykacyjnej, opisujące ich problemy z dłużnikami. Ku przestrodze.

» 1::. Kancelaria Prawna Limanówka - windykacja - Kancelaria

Kancelaria Prawna Limanówka Consulting Group - profesjonalna i skuteczna obsługa prawna firm oraz windykacja należności od dłużników.

» Strefa windykacji - windykacja, firmy windykacyjne

Strefa Windykacji jest internetowym serwisem informacyjnym profesjonalnej firmy windykacyjne j Alex - skuteczna windykacja