Wędkarstwo

» Sklep wędkarski rippery

Sklep jazgarek.pl zaprasza na zakupy wędkarzy szukających skutecznych miękkich przynęt. W sprzedaży posiadamy tylko oryginalne przynęty gumowe prosto z USA renomowanych producentów jak Cabela’s czy Mister Twister. W ofercie posiadamy gumy w różnych kolorach i rozmiarach takie jak: twister, ripper, soft jerk, paproch, tuba i inne. Przynęty z naszej oferty sprawdzą się przy klasycznym spinningu jak i przy połowie nowszymi metodami jak drop shot. Gumy z naszej oferty to produkty ciężko dostępne na polskim rynku dlatego też ich skuteczność w przełowionych wodach może być większa w porównaniu do ogólnodostępnych przynęt. Nasz asortyment jest starannie dobierany pod kątem upodobań zarówno ryb jak i wędkarzy, którymi sami jesteśmy. Jeżeli szukasz skutecznej, nieznanej dotychczas rybom przynęty to dobrze trafiłeś. Sprawdź nasze przynęty podczas połowu szczupaków, okoni i sandaczy i przekonaj jak ważna jest niespotykana dotychczas przynęta! Zaskocz ryby w tym sezonie przynętami gumowymi prosto z USA! Zapraszamy!

» Przyroda sklep zoologiczno-wędkarski, wędkarstwo, zoologia, wędki, pokarmy

Nasz sklep zoologiczno-wędkarski oferuje bogatą bazę produktów światowej klasy. Między innymi sprzęt wędkarski, akcesoria wędkarskie i zoologiczne. Ponad 4000 artykułów polskich i zagranicznych firm.

» Raj wedkarza - SKLEP WĘDKARSKI

SKLEP WĘDKARSKI - Najlepszy w Polsce internetowy sklep wędkarski. Sprzęt takich producentów jak: Jaxon, Byron, Owner i wiele innych. Raj dla każdego wędkarza. Oferta najlepszych wędek, kołowrotków, haczyków, noży, odzieży wędkarskiej i innych produktów po przystępnej cenie. Zapraszamy!