Usługi remontowe

» Olanex - prace wysokościowe: mycie elewacji, malowanie elewacji i inne

Olanex jest firmą posiadającą kilkunastoletnie doświadczenie w pracach wysokościowych, mieszczącą się w niedalekiej odległości od Poznania. Do zaoferowania posiada wiele usług, pozwalających na utrzymanie w czystości wielorakich nawierzchni. Wśród nich, na uwagę zasługuje m.in. mycie elewacji, czyszczenie dachów, malowanie elewacji, czyszczenie kostki brukowej. Wykonujemy także czyszczenie: ekranów dźwiękochłonnych i wiat przystankowych, tynków, ścian z graffiti, płyt granitowych, pomników. Do swojej dyspozycji ma wyuczonych robotników, którzy większość swoich prac wykonują, stosując metodę alpinistyczną. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i dostosujemy ofertę do potrzeb naszych klientów.

» Prace wysokościowe

Firmy oferuje swoje usługi w zakresie prac na wysokości, które bardzo często są do przykładowo przycinania wysokich drzew. W przypadku pielęgnacji drzew, tego typu prace wysokościowe mają bowiem wiele zalet. Należy pamiętać, iż podnośniki koszowe nie mogą dotrzeć w każde miejsce. Innym ważnym czynnikiem jest fakt, iż zastosowanie technik linowych pozwala zabezpieczyć obiekty znajdujące się pod drzewami przed skutkami upadku odciętych fragmentów drzewa. Firm wykorzystuje techniki alpinistyczne oferując także usługi w zakresie walki ze skutkami zimy. Jeśli weźmiemy pod uwagę na przykład odśnieżanie, Warszawa, czy też Kraków z pewnością wielokrotnie korzystały już z usług tego typu przedsiębiorstw przy okazji oczyszczania dachów wielkich hal przemysłowych.

» Środowisko i Innowacje sp. z o.o.

Specjalizujemy się w: o usuwaniu, o transporcie o utylizacji materiałów zawierających azbest o kodzie 170601* oraz 170605*. Posiadamy własne składowisko, specjalistyczną flotę transportową oraz wyspecjalizowaną kadrę. USŁUGI: Usuwanie odpadów o kodzie 170601* (wełna izolacyjna) Usuwanie odpadów o kodzie 170601* (rury zawierające azbest) Usuwanie odpadów o kodzie 170605* (materiały konstrukcyjne zawierające azbest) Usługowe pakowanie odpadów na terenie składowiska Usługowe pakowanie odpadów poza terenem składowiska Transport odpadów Demontaż azbestu Skontaktuj z nami: „Środowisko i Innowacje” Sp. z o.o. Składowisko azbestu Dobrów 8, 28-142 Tuczępy Biuro Tel./fax (015) 864 51 13 Tel. Kom. 0 509 231 489, 0 509-231-492 e-mail: biuro@sii.com.pl www.sii.com.pl Środowisko i Innowacje sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, świadomych niebezpieczeństwa wynikającego z zastosowania materiałów zawierających azbest. Prowadzimy działalność polegającą głównie na: -demontażu płyt azbestowo-cementowych, usuwaniu innych materiałów azbestowych - wykonywanym z zastosowaniem specjalistycznych technologii demontażu, na mokro wraz z usuwaniem pyłu azbestowego, przez przeszkolone brygady wyposażone w specjalistyczne środki ochrony osobistej. - zabezpieczeniu, załadunku i przygotowaniu odpadów zawierających azbest do transportu – pakowanie odpadów w folie o grubości 0,2 mm i ich specjalne oznakowanie. - transporcie – wykonywanym przez uprawnione jednostki dysponujące samochodami przystosowanymi do przewozu materiałów niebezpiecznych. - utylizacji odpadów azbestowych o kodach odpadu 17 06 05* i 17 06 01*. - wypełnianiu wymogów formalno – administracyjnych. Zapraszamy www.sii.com.pl