Urządzenia gastronomiczne

» Zobacz więcej na stronie

JG Gastro to wysoce profesjonalne wyposażenie gastronomii w hot dog cart, mobilna kuchnia Kraków (kontenery gastronomiczne, przyczepy gastronomiczne Kraków). Odwiedź nas i przekonaj się co polecamy - w atrakcyjnej cenie coffee bike, ice cream bike, stanowisko do hot-dogów. Atrakcyjny rower kawowy, wózek do hot-dogów - moduł do hot dogów. Skorzystaj z oferty na przyczepy gastronomiczne. Zapoznaj się z interesującą ofertą naszej firmy. Jeżeli decydują się Państwo na zakup typu mobilna kuchnia to wyłącznie z nami. JG Gastro to wysoce profesjonalne wyposażenie gastronomii w hot dog cart, mobilna kuchnia Kraków (kontenery gastronomiczne, przyczepy gastronomiczne Kraków). Odwiedź nas i przekonaj się co polecamy - w atrakcyjnej cenie coffee bike, ice cream bike, stanowisko do hot-dogów. Atrakcyjny rower kawowy, wózek do hot-dogów - moduł do hot dogów. Skorzystaj z oferty na przyczepy gastronomiczne. Zapoznaj się z interesującą ofertą naszej firmy. Jeżeli decydują się Państwo na zakup typu mobilna kuchnia to wyłącznie z nami.

» Mieszarka do ciasta, ubijaczki, multidrop, piec konwekcyjny

Główna specjalizacja Jeremy to nowoczesne maszyny cukiernicze i piece piekarnicze oraz kompleskowe wyposażenie cukierni. Firma poleca Państwu bardzo dobrej jakości piece piekarskie, dozownik wody i maszyny do chleba. Korzystna cenowo oferta na linie do chleba oraz krajalnica do chleba, maszyny do ciastek, piece wsadowe, miesiarki spiralne, dozowniki wody, krajalnice do chleba oraz niezawodne maszyny dla cukierni. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź jak atrakcyjna jest oferta na smażalnik do pączków, przesiewacz do mąki, ubijaczki i urządzenia do ciasta. Zapraszamy - niezawodna maszyna do ciastek, miesiarka spiralna, multidrop, linia do chleba, piec piekarski, piec wsadowy oraz ubijaczka cukiernicza. Nowoczesny piec konwekcyjno-parowy oraz piec obrotowy.

» Marathon podgrzewacz gn

Siedziba firmy Marathon mieści się w Poznaniu, natomiast działalność obejmuje obszar całego kraju. Marathon specjalizuje się we kompleksowym zaopatrywaniu firm cateringowych i lokali gastronomicznych w odpowiednie oprzyrządowanie i urządzenia. Sklep internetowy oferuje duży wybór zmywarek, pieców konwekcyjnych, frytownic i innych urządzeń. Sprzedaje także akcesoria barmańskie, piekarskie oraz cukiernicze. Należycie przeszkoleni konsultanci doradzą każdemu z klientów wybór specjalistycznych urządzeń dobranych do danego rodzaju działalności. Sklep internetowy zaprasza do zakupów zarówno oobiorców detalicznych, jak i hurtowych. Dowiedz się więcej na stronie.

» GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA komory chłodnicze

Nasza firma specjalizuje się w zaopatrzeniu zakładów piekarskich i cukierniczych w wyjątkowo wydajne piece. Guz Technika Piekarnicza realizuje ponadto wszelkiego typu serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne, jakie zapewniają długoletnie użytkowanie. Wiemy, że nie wszystkie zakłady mogą sobie pozwolić na nowe urządzenia, dlatego też rozszerzyliśmy znacznie naszą dotychczasową propozycję o używane piece. Są one objęte takim samym okresem gwarancji, jak nowiutkie. Dzięki procesowi renowacji, nie odbiegają one od norm, jakimi charakteryzują się nowe. Chętnych do skorzystania z naszej propozycji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie najistotniejsze informacje.

» Ubijaczki

W średniej oraz dużej wielkości piekarniach przeważnie wykorzystuje się specjalistyczne linie do chleba, dzięki którym praca przebiega zdecydowanie szybciej i jest znacznie łatwiejsza. Ubijaczki, dzielarki, profesjonalne zaokrąglarki, to zaledwie część maszyn wchodzących w podstawowy skład takiej linii. Coraz chętniej konsumenci kupują tzw. chleb krojony. W każdej szanującej się piekarni oraz sklepach odnajdziemy urządzenia typu krajalnice do chleba. Warto dodać, iż grubość kromek możemy dowolnie regulować w zależności od potrzeb jak i gustu konsumenta. Współczesne piekarnie niejednokrotnie do wypieków wykorzystują piece obrotowe. Więcej przydatnych szczegółów odnośnie tegoż rodzaju urządzeń poznamy wchodząc na stronę ovenland.tdnet.com.pl. Warto nadmienić, iż na rynku dostępne są różne rozwiązania zdecydowanie ułatwiające sam proces wypieku.

» meble gastronomiczne

Firma JURGEMA mieści się w Środzie Wielkopolskiej. Jesteśmy producentem urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu mięsnego i gastronomii. W ofercie: -Komory wędzarnicze - komory wędzarniczo-parzelnicze, wędzarniczo-tunelowe oraz do wędzenia tradycyjnego. Nasze komory posiadają najwyższe standardy, są dostarczane jako urządzenia kompletne i wymagające jedynie podłączenia energii. -szeroka gama stołów, szaf, regałów, półek i akcesoriów używanych w przemyśle gastronomicznym. Produkowane przez nas meble posiadają atest PZH, wykonywane standardowo ze stali nierdzewnej chromoniklowanej. -Kotły warzelne: kotły gastronomiczne, specjalne oraz dla przemysłu mięsnego. Każde urządzenie wyposażone jest w sterownik mikroprocesorowy pozwalający na kontrolę temperatury zadanej, czasu oczekiwania, czasu pracy oraz temperatury rdzenia. - Urządzenia te wykonujemy ze stali kwasodpornej, zgodnie z najwyższymi standardami. Urządzenia produkujemy w wersjach z grzaniem elektrycznym, gazowym, olejowym oraz parowym. - Cięcie laserem - nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie cięciu laserem wykonywanym na urzadzeniach firmy Mazak. Świadczymy ją na materiale powierzonym lub własnym o grubościach: blachy konstrukcyjne 16 mm, nierdzewne 12 mm, aluminiowe 6mm, mosiężne 3 mm. Maksymalne wymiary ciętej blachy to aż 3000x1500. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem maszyn i usług.

» SUNGASTRO - sprzęt gastronomiczny, sklep on-line

Sungastro to internetowy sklep ze sprzętem gastronomicznym oraz z akcesoriami niezbędnymi w każdej gastronomii. W naszej ofercie posiadamy urządzenia gastronomiczne tylko renomowanych producentów w konkurencyjnych cenach. Oferujemy także: dostawę pod wskazany adres; doradztwo doświadczonego personelu przy podejmowaniu decyzji w zakresie doboru i obsługi sprzętu gastronomicznego; pomoc przy poszukiwaniu sprzętów gastronomicznych, które Państwa interesują, a których nie posiadamy w ofercie. Oferowane przez nas urządzenia są zgodne ze standardami polskimi i międzynarodowymi, posiadają wymagane certyfikaty i atesty. Oferujemy Państwu: Sprzedaż a także serwis urządzeń zakupionych w naszym Sklepie (na terenie całego kraju). W przypadku awarii, błyskawiczny transport oraz niezbędne naprawy, na nasz koszt – podczas trwania gwarancji Dostawę pod wskazany adres. Doradztwo doświadczonego personelu przy podejmowaniu decyzji w zakresie doboru i obsługi sprzętu gastronomicznego. Pomoc przy poszukiwaniu sprzętów gastronomicznych, które Państwa interesują, a których nie posiadamy w ofercie.

» Siorber - lodowy napój owocowy

Lodowy napój owocowy - Siorber. Udostępnianie maszyn chłodząco dozujących. Napoje mrożone. Herbata i kawa mrożona Cafe Fiffi.

» MD Serwis.pl Poznań - Kserokopiarki, kopiarki - sprzedaż, serwis

Firma MD Serwis S.C. jako autoryzowany przedstawiciel Konica Minolta specjalizuje się w zakresie sprzedaży oraz świadczeniu usług serwisowych urządzeń biurowych: kopiarek, drukarek, risografów, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych. Pracownicy firmy to doskonale przygotowani specjaliści, świadczący usłu

» MASZKRIS

Maszyny Masarskiern nadziewarka wilk masownica nastrzykiwarka skorowaczkarn mieszalka klipsownica atmos czyszczarka kociol pilarn kuter agregat pakowaczka mlynek kostkownica.