Termoizolacja

» Maty ISOBOOSTER - nowoczesne izolacje termiczne do poddaszy

ISOBOOSTER to nowoczesne izolacje, doskonale nadające się ocieplania poddaszy, dachów i strychów, stosowane zamiast tradycyjnych termoizolacji. Ich niewrażliwość na wilgoć, mały ciężar i grubość (40 mm zastąpi nawet 130-140 mm wełny) sprawia, że materiał doskonale sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym. ISOBOOSTER nie obciąża konstrukcji dachu, oszczędza przestrzeń mieszkalną, i co szalenie ważne, nie traci swoich właściwości izolacyjnych pod wpływem wody wytwarzanej podczas eksploatacji budynku. Montaż jest szybki i bardzo prosty. ISOBOOSTER montuje się komfortowo, nie podrażnia i nie pyli.

» KZPP "Koniecpol" S.A.

KZPP "KONIECPOL" SPÓŁKA AKCYJNA powstała w roku 1953. Ponad pięćdziesiąt pięć lat doświadczenia pozwala nam dziś proponować Państwu materiały doskonałe technicznie i spełniające światowe normy, ale przede wszystkim prowadzić biznes w sposób świadomy, skoncentrowany na satysfakcji naszych Klientów. W swojej ofercie mamy zarówno płyty twarde i porowate, które produkujemy od samego początku działalności naszej firmy, jak i ciepłe, ekologiczne płyty izolacyjne KONSTRUKTOR SYSTEM, które dominują w nowoczesnym budownictwie europejskim. Inwestujemy w ekologię. Posiadamy własną elektrociepłownię, zasilającą w energię cieplną również znaczną część miasta, oraz biologiczno - mechaniczną oczyszczalnię ścieków. Większość naszych pracowników mieszka w pobliżu zakładu, dlatego szczególnie zależy nam, by fabryka nie zanieczyszczała środowiska naturalnego i była równie ekologiczna, jak materiały w niej produkowane. Wspieramy również materialnie różne instytucje oraz organizacje lokalne i charytatywne. Jesteśmy członkiem Business Centre Club – najbardziej prestiżowej organizacji przedsiębiorców w Polsce. Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Powstał, by jako instytucja wielopłaszczyznowa, wspierać przedsiębiorczych Polaków. Wreszcie nasze produkty. Jesteśmy z nich dumni, ponieważ są wykonane w 100 % z ekologicznych materiałów, a drewno użyte w ich produkcji jest certyfikowane znakiem FSC. Przez te wszystkie lata dobrze poznaliśmy używane przez nas surowce, głównie drewno sosnowe, by wiedzieć jak bez dodatkowych substancji chemicznych stworzyć produkt o wysokich parametrach technicznych.

» Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, poliuretany, wyroby z poliuretanów, Milanówek, Żabia Wola, Warszawa

ZPTS to nowoczesny zakład produkcyjny istniejący od ponad 20 lat. Mamy 2000 m2 powierzchni pod dachem (różne obiekty) położonej na obszarze 5ha, 40km od Warszawy. Obecnie zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników związanych bezpośrednio ze sferą produkcyjną i usługową. Zajmujemy się przetwórstwem syst

» Płyty uszczelkarskie, tektury, tkaniny, taśmy, sznury termoizolacyjne, szczeliwa plecione, wyroby gumowe, Pleszew

Posiadamy szeroką gamę uszczelnień technicznych takich jak np. płyty uszczelkarskie, tektury termoizolacyjne, sznury termoizolacyjne, szczeliwa plecione, tkaniny i taśmy termoizolacyjne, wyroby gumowe oraz wiele innych uszczelnień.

» termoizolacje hydroizolacje izolacje akustyczne

Partner Gardner Asphalt, partner Steico S.A., termoizolacje, hydroizolacje, izolacje akustyczne, roof cement