Szynszyle

» Szynszyla w domu

Każdy zwierzak potrzebuje właściwej troski i opieki z naszej strony. Jednak nie każdy potrafi zająć się małym stworzeniem, wiele takich informacji znajdziesz w Internecie. Aby pomóc Wam przy hodowli szynszyli prezentujemy nasz serwis przeznaczony informacją o tych słodkich stworzeniach. To drobne, futerkowe zwierzęta i jego właściciel musi znać istotne szczegóły o warunkach jakie lubią te zwierzęta. Gromadzimy odpowiedzi na najczęściej szukane pytania dotyczące szynszyli, wiadomości o chorobach i schorzeniach jak również aktualizujemy naszą galerię ze zdjęciami. Zachęcamy do obejrzenia naszej strony.

» szynszyle

Na stronie są zawarte informację o szynszylach. Można dowiedzieć się wiele ciekawych wiadomości o pochodzeniu tych malutkich gryzoni. Żywienie jest kolejnym punktem który warto przeczytać. Znajdują się także informację o pielęgnacji oraz chorobach szynszyli w których jest opisane postępowanie w razie choroby. Kolejne artykuły dotyczą opieki. Na stronie znajduje się także galeria zdjęć mojego szynszyla o imieniu Fifi. Na stronie są także podane przykłady imion dla szynszyli z wyróżnieniem na samce i samiczki. Strona została stworzona z myślą o miłośnikach szynszyli i ich posiadaczach, a także dla osób które zastanawiają się nad ich kupnem.

» Zarodowa ferma szynszyli -- Karol Motyl

Zarodowa ferma szynszyli - informacje dla hodowców i hobbystów. Dystrybutor fermy Raba na okręg częstochowski. Najlepsze zwierzęta, pasze, mieszanki, dodatki witaminowe, klatki oraz wszelkie akcesoria niezbędne do hodowli.rnrn