Szczecin

» Usługi budowlane Szczecin

GRALBUD - jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi budowlane w Szczecinie, zajmujemy się pracami remontowymi, budujemy domy jednorodzinne pod klucz, wykonujemy prace wykończeniowe oraz docieplenia, elewacje, tynki, malowanie, projekty i kosztorysowanie. Prowadzimy również własną hurtownię materiałów budowlanych w Szczecinie. Posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych oraz konkurencyjne ceny. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Każdy produkt, który utrzymujemy stale w naszej ofercie jest testowany przez nasz dział budowlany, który testuje produkty na prowadzonych budowach. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

» Najlepszetlumaczenia.pl - Tłumacz przysięgły z języka niemieckiego

Nasza strona to najlepszetlumaczenia.pl. znajdziecie na niej oferowane przez nasz usługi tłumaczeń na terenie całego szczecina. Zajmujemy się między innymi tłumaczeniem dokumentów z różnych branż takich jak: medycyna, motoryzacja, przemysł, prawo i sądownictwo i wiele innych. Firma GreenBox działa nieprzerwanie od 2001 roku wykonując przez ten czas tysiące tłumaczeń, zbierając mnóstwo pozytywnych opinii od niezliczonej ilości klientów. Oferujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym nawet na ten sam dzień. Gwarantujemy szybkie oraz fachowe tłumaczenie tekstów okolicznościowych, ogłoszeń, artykułów prasowych, podań oraz innych dokumentów. W swojej ekipie posiadamy tłumacza który posiada niemiecką pieczęć tłumacza przysięgłego co gwarantuję wiarygodność w oczach niemieckich władz. Biuro tłumaczeń GreenBox to w trzech slowach: profesjonalizm, szybkość usług oraz doświadczenie zdobywane przez lata. Na terenie szczecina posiadamy 3 biura: na ul. Felczaka, żołnierskiej oraz na prawobrzeżu na ul. struga. Zapraszamy

» Drukarnie Szczecin

Zbliża się okres świąteczny. To czas familijnych spotkań, radości oraz dawania sobie upominków. Już teraz pomyśl o oryginalnych podarunkach dla swoich bliskich. Drukarnia Copy Planet oferuje oryginalne kalendarze ścienne, jakie w całości mogą być zaprojektowane poprzez Ciebie! To genialny prezent dla bliskiej osoby, żeby poprzez dwanaście miesięcy w roku pamiętała w tej chwili o Tobie. Zaprojektuj kalendarz z Waszymi obrazami, a graficzną stronę i wydruk zostaw dla pracowników Copy Planet. Tak fachowo wykonany kalendarz będzie z pewnością cieszyć bliską Ci osobę. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług.

» Rehabilitacja Szczecin

Odczucie zmęczenia, ciągłego napięcia a także stresu towarzyszy człowiekowi każdego dnia. Czy to w pracy, czy w domu, trwamy w ciągłym pośpiechu i poczuciu, że czas nas goni. Warto przystanąć na chwilę i zrelaksować się. Świetnym punktem do zaczerpnięcia odrobiny relaksu może być gabinet masażu a także rehabilitacji przy ulicy Milczańskiej w Szczecinie. Doświadczona fizjoterapeutka Magdalena Sławicz dobierze odpowiedni rodzaj techniki masażu, tak żeby pozwolił Ci w pełni się zrelaksować i nabrać sił. Pani Magdalena proponuje masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż polinezyjski, a także chiński masaż antycellulitowy. Wszystko z rozważają o Tobie! Przyjdź oraz sprawdź!

» Ulotki Szczecin

Strona www to wizytówka firmy. Dlatego wskazane jest zatroszczyć się o jej atrakcyjność oraz profesjonalność. Studio graficzne Arsen Marchlewski zatrudnia kompetentnych grafików oraz programistów, którzy pomogą Ci zatroszczyć się o internetowy wizerunek firmy. Nasze projekty są nie tylko atrakcyjne graficznie, lecz także funkcjonalne pod względem optymalizacji treści witryny oraz pozycjonowania. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego każdy etap naszej pracy konsultujemy z klientem. Kreujemy strony wizytówkowe, firmowe, okazjonalne, a także strony w systemie CMS. Serdecznie zapraszamy do współpracy! identyfikacja wizualna.

» Coaching, techniki NLP, zajęcia socjoterapeutyczne Szczecin

Techniki NLP – Podróż ku temu, czego pragniesz - Jeśli w Twoim życiu brakuje czegoś, czego pragniesz, to dlatego, że na drodze do celu stanął jakiś problem – na przykład przyzwyczajenie, zachowanie, które chcesz zmienić. NLP demaskuje Twoje utrwalone wzorce myślenia i działania oraz pomaga „przeprogramować” Twój nieświadomy umysł, tak abyś mógł zmienić wybrane zachowania, by osiągnąć sukces i pełnie szczęścia. Programowanie neurolingwistyczne porównuje ten proces do podróży między stanem obecnym, a pożądanym. Zajęcia socjoterapeutyczne – są organizowane dla ludzi, u których zaburzenia zachowania znacznie utrudniają kontakty z rodziną, rówieśnikami, społeczeństwem i są również przyczyną niepowodzeń szkolnych i pracowniczych. W socjoterapii dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych bardzo istotną rolę odgrywa wzmacnianie osobowości poprzez realizację celów rozwojowych, edukacyjnych i terapeutycznych. Socjoterapia pomaga klientowi złagodzić cierpienie, poznać swoje emocje, sposoby radzenia sobie z nimi, ale także jak prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie. Coaching - jest propozycją dla wszystkich osób, które czują gotowość do zmian. Dla tych, które chcą osiągnąć więcej niż dotychczas – czy to w życiu osobistym czy zawodowym. Dla tych, które znalazły się w nowych dla siebie warunkach, albo właśnie chciałyby się w nich znaleźć.

» Żaluzje Szczecin

Żaluzje Szczecin nasza Firma powstała po to, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania związane z przysłanianiem okien i zabezpieczeniem mieszkań. W ofercie znajdą Państwo rolety, żaluzje i markizy w bogatej gamie kolorystycznej i różnych technikach montażowych. Nasza Firma powstała po to, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania związane z przysłanianiem okien i zabezpieczeniem mieszkań. W ofercie znajdą Państwo rolety, żaluzje i markizy w bogatej gamie kolorystycznej i różnych technikach montażowych. Współpracujemy z producentami okien, mebli oraz dekoratorami wystroju wnętrz, którzy uzupełniają naszą ofertę poprzez fachowe doradztwo. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie z inicjatywą, doskonale znający branżę, a naszym mottem jest: Najlepszą reklamą firmy jest zadowolony klient. BRAMY GARAŻOWE montowane są bezpośrednio za światłem otworu. W zależności od warunków zabudowy istnieje wiele rodzajów prowadzeń. Sekcje bramy przesuwają się na rolkach po zamontowanych prowadnicach, wjeżdżających pod sufit garażu. W standardzie posiadają uchwyt, rygiel oraz zamek. Zespół sprężyn napędowych jest zabezpieczony przed pęknięciem. Bramy przygotowane są do podłączenia napędu elektrycznego.

» JAXA reklama: foldery dla hoteli -druk oraz projekty

Jaxa-reklama świadczy od roku 2007, pełny zakres usług reklamowych tzw full service, Oferujemy zintegrowane, innowacyjne, kreatywne rozwiązania dla naszych klientów, zarówno dużych i małych. Czy reklama jest potrzebna. Z doświadczenia każdy wie, reklama dźwignią handlu. Projektowanie oraz wspomaganie komunikacji dla marki czy usługi to wymóg w dobie rynku konkurencyjności. Kreatywność ludzi reklamy skupia się na tym aby zademonstrować Państwa produkt pokazując wszystkie jego pożyteczne cechy które nie koniecznie muszą być znane po, kiedy produkt pozostaje anonimowy lub bliski jest węższemu gronu niż na to zasługuje. To samo dotyczy marki. Przed wiekami kupcy układali kolorowe egzotyczne owoce, aby barwą i aromatem przyciągały kupujących. Dziś kiedy mało jest firm jedno osobowych z racji specjalizowania się społeczeństwa. Ludzie reklamy, tacy jak my, świadczą usługi w celu zoptymalizowania kosztów finansowych ponoszonych przez Państwa firmy na autopromocję. Szkolimy się a nawet żyjemy tym aby zwiększyć sprzedaż. Nasza agencja JAXA-reklam mówiąc najprościej, jest zjednoczeniem kreatywności i innowacji reklamy, najnowszych technik marketingowych, staranności i unikalnych projektów oraz co bardzo ważne analiz skuteczności wdrażanych projektów? Rzeczą niepodważalną a zarazem przekonującą jest fakt , iż komunikat reklamowy może być stosowany dla promowania Państwa usługi , produktu lub marki nie zależnie ile osób zatrudnia Państwa firma. System naszej pracy to OPIS+K: - Oddziaływanie wizualne Szokujące zdjęcia oraz projekty, które w wyniku nie pozostają niewykryte przez oczy widza, wydłużając tym czas kontaktu. - Profesjonalizm Zespół specjalistów odpowiedzialny za projektowanie i konstrukcje odpowiedniej strategii dla twojego projektu. - Innowacje Korzystamy z najnowszych technologii, materiałów i trendów w reklamie zewnętrznej. - Skuteczności Stosujemy analizy i badania na temat strategii rozmieszczenia nośników reklamy zewnętrznej, aby osiągnąć nasze cele. + - Kreatywność Zespół kreatywnych profesjonalistów pracujący do osiągnięcia pożądanego efektu zaproponuje działanie promocyjne dające szokujący efekt innowacyjności. www.jaxa-reklama.com

» ZPW-Zachodniopmorskie Wędkowanie

Wędkujemy nad Regalicą - na odcinku od mostu Cłowego do mostu na autostradzie, z wyłączeniem od grudnia do maja Cegielinki, która jest naturalną zimową ostoją ryb. Ten zakaz ma na celu również wyeliminowanie tzw., „Szarpakowców”, których to na wodach Szczecina nie brakuje.Wędkarze przypominają sobie o Regalicy w sezonie jesień - zima – wiosna. Wtedy to w jej wodach zaczyna się wędkarskie „eldorado”. Bywa nieraz, że na Regalicę ciągną całe autokary amatorów wędkowania, np. z Gorzowa. Tak po prostu działa czar naszej morskiej płoci. Metody stosowane do jej złapania są różne: od tyczek batów poprzez gruntówkę do bambusa. Ryba tam jest i bierze w przyzwoitych ilościach.Na Regalicy większe okazy płoci doskonale skubią na feederka bądź gruntówkę. ZPW-Zachodniopomorskie WędkowanieNa Regalicy można również wędkować na bata, którego ja osobiście stosuję jako trening wagowy, czyli podbijanie własnych rekordów kilogramowych w łapaniu ryb w danym przedziale czasowym. Mój rekord to 23 kg w 3 godziny. Oczywiście ryby wróciły do wody - na tym łowisku taki wynik nie był oszałamiającym wyczynem. W sobie tylko znanych terminach w Regalicę wchodzi okoń, podobnie jak to się dzieje na kanałach Miedwia. Moment ten można uchwycić w prosty sposób, zauważając wyrośnięty nad wodą las wędek, czyli: ”kto żyw to łów”. Na szczęście dla okonia jego niespotykane żerowanie trwa max. ok. dwóch tygodni. Z wód Regalicy wędkarze często wyciągają: piękne leszcze, sandacze, czasami sumy, nie licząc oczywiście krąpi i rozpiórów, ale te gatunki ryb raczej nie są mile widziane przez łowiących na haku. Jest to dosyć ciekawe łowisko, którego zazdroszczą nam niejedni koledzy po kiju. Jeżeli chcemy na Regalicy osiągnąć dobry wynik w siatce, podobnie jak na wielu innych łowiskach, musimy stosować zanętę. Zanęta niekoniecznie musi być droga i wyszukana, lecz dopracowana przez wędkarza osobiście i odpowiednio trafiająca do upodobań konkretnego gatunku ryb. Dopracowanie to: np. dodanie obciążenia –żwiru z klejem lub glinki w zależności od uciągu wody, (jeżeli wybór padnie na żwir to przed jego dodaniem należy dokładnie wypłukać go w wodzie a następnie wymieszać z klejem), dobranie kolorystyki wg dna, napowietrzenie i dokładne wyrobienie kul zanętowych Po wykonaniu przez nas kul zanętowych nie należy ich bezmyślnie ciskać do wody, przed położeniem ich w łowisku należałoby dokonać gruntowania w celu sprawdzenia dna i odnalezienia tzw. zatrzymania zanęty (dołek, kamienie, konar drzewa itp.). Kula, która nie będzie miała, na czym się zatrzymać potoczy się po dnie z biegiem nurtu wyciągając nam rybę z łowiska. Pamiętajmy, gdy wybierzemy metodę połowu bata, zanętę lepiej położyć za blisko w łowisku niż za daleko z banalnego powodu - nie dosięgniemy żerujących rybek. Po wykonaniu czynności zanętowych zaczynamy łowić. Wędkowanie na Regalicy można porównać do treningu uklejowego: co rzut – branie. Oprócz pięknych morskich płoci {o czym już wcześniej wspominałem} trafiają się krąpie, rozpióry, podleszczaki, czasami lech lub jaź. Osobiście co roku wracam na Regalicę, by tam nałowić się ryb za cały wędkarski rok, poeksperymentować z zanętami, popróbować wyselekcjonowania jednego biorącego gatunku ryb itp. Pragnąc na zakończenie podsumować wszystko w jednym zdaniu: Regalica to prawdziwy zachodniopomorski poligon wędkarski. Nie pozwólmy mu zginąć, dbajmy o niego poprzez tępienie kłusownictwa, zwracanie uwagi kolegom, którzy nie przestrzegają wymiaru ochronnego okonia lub innych gatunków ryb, pamiętając o zabraniu swoich śmieci po wędkowaniu. Przestrzeganie tych warunków pozwoli nam w przyszłości spokojnie wracać na łowiska Regalicy i rozkoszować się wędkarstwem w prawdziwym wydaniu. Owocnych prób z wędką życzy Ryba Z życia wzięte ZPW-Zachodniopomorskie Wędkowanie Ekscytacja naszymi łowiskami zaczyna przekraczać granice zdrowego rozsądku. Regalica ciągnie wędkarzy jak narkotyk, lecz nie należy z tego powodu tracić głowy . Koledzy wędkarze na naszą płoć przyjechali z daleka, odpowiednio wcześnie zajęli łowisko. Powód jest banalny: łowisko pełne ryb, na które wędkarz nie szczędzi środków, wyrzeczeń ani czasu. Czekając w listopadzie całą noc na świt można odrobinę przemarznąć. Każdy przewidujący wędkarz posiada drobny sprzęt turystyczny, tzw. zabezpieczenie logistyczne, dzięki któremu można zrobić kawę i zjeść coś ciepłego. Nasi koledzy po kiju byli zapobiegliwi i takowy sprzęt posiadali, lecz wiatr troszeczkę im przeszkadzał. A że wędkarz jest pomysłowy, co każdy z nas wie więc wymyślili! Gotowanie wody na kawę w bagażniku swojego auta. Wszystko byłoby ok. gdyby świt ich nie zaskoczył, ryba się ruszyła. Dosłownie poezja - kawka na łowisko i brania. Tylko w bagażniku pozostała zapalona butla gazowa, auto poszło z dymem, a do domu trzeba było pociągiem wracać. To się nazywa prawdziwa przygoda z wędką

» AUTO-PLUS naprawy samochodów, sklep, przeglądy techniczne

Diagnostyka i naprawa samochodu w Szczecinie AUTO-PLUS. Stacja Kontroli Pojazdów ZS-28 oraz sklep motoryzacyjny. Firma z wieloletnią tradycją w Szczecinie.

» Wielgowo, Zdunowo i Sławociesze

Wielgowo, Zdunowo i Slawociesze - osiedla Szczecina. Historia, teraźniejszość, ludzie. Także okolice w szeroko rozumianym sensie.

» Księgarnia Szczecin. Zapraszamy - Księgarnia w Szczecinie w Książnicy Pomorskiej

Księgarnia Szczecin. Zapraszamy do Księgarni w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Polecamy nowe i używane książki - szeroki wybór naukowych i innych

» Związek Polskich Armatorów Śródlądowych w Szczecinie - ZPAŚ

Armatorzy śródlądowi i firmy, których rejonem działalności jest żegluga śródlądowa i transport drogą wodną. ZPAŚ - Związek Polskich Armatorów Śródlądowych - Jana z Kolna 7, Szczecin - zrzesza aktualnie 36 członków, pracujących na Odrze, Wiśle, a także za zachodnią granicą kraju.

» Glazura kran natrysk

Dziś, gdy nie buduje się już miniłazienek, znowu bidet tworzy z sedesem higieniczną parę... O tym i wielu innych pomocnych w wykańczaniu łazienki rzeczach dowiesz się z serwisu muratordom.pl.

» PATRIA - Nieruchomości Szczecin: mieszkania, domy, lokale, działki, mieszkania do wynajęcia, biuro n

Biuro Nieruchomości Patria Szczecin oferuje: mieszkania do wynajęcia, domy, lokale, działki, pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.

» Biuro Rachunkowe Szczecin

Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalną księgowość. Biuro podatkowe -rndoradzamy w zakresie podatków. Szczecin - podatki .

» Biuro Tłumaczeń Lenczewski

Biuro Tłumaczeń Lenczewski - tłumaczenia przysięgłe: nienieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rumuńskiego, zwykłe, techniczne.

» Cyklinowanie Parkietów

cyklinowanie bezpyłowe układanie wszelkiego rodzaju podłóg i parkietów lakierowanie olejowanie montaż listew przypodłogowych rn

» Wkładki od obuwia,wkładki ortopedyczne.

Wkładki do obuwia - Producent komfortowych wkładek, elementów do obuwia najwyższej jakości. Komfort dla stóp dzięki wkładkom do obuwia firmy Emsold

» Szczecin - firmy Szczecin, Hotele w szczecinie, restauracje Szczecin, puby, mechanika samochodowa

Firmy Szczecin, Hotele w szczecinie, restauracje Szczecin, puby, mechanika samochodowa Szczecin, Biura podróży w szczecinie, księgowi w szczecinie, naprawa samochodów w szczecinie, samochody Szczecin, Agencje turystyczne Szczecin, podróże Szczecin, w

» Eurograw

Eurograw - pieczątki, stemple, grawerowanie. Trofea sportowe, mała poligrafia, obróbka laserem, laminaty grawerskie i materiały do obróbki laserem

»  ATUT Księgarnia Internetowa

Nasza księgarnia internetowa ATUT posiada książki z następującyh tematyk: historia literatura powszechna sensjacja manga fantastyka komiks podręczniki