Święta

» Opłatek na święta

Opłatek dla Twoich Bliskich i dla Ciebie! Za pośrednictwem strony można zamówić opłatek na stół wigilijny, przy którym dzielić się nim będziemy z Rodziną, można również przekazać opłatek Bliskim, których nie będzie przy wspólnym stole, by w ten sposób wyrazić jak ważni są dla nas. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi najpiękniejszy wieczór w roku, Wigilia. Chcemy, by w tym szczególnym dniu na żadnym stole nie zabrakło symbolu pojednania, przebaczenia oraz miłości. Z naszą pomocą możecie go Państwo przesłać tym, z którymi nie zasiądziecie do wspólnej wigilijnej kolacji, ale chcielibyście by wiedzieli, że są bliscy Waszemu sercu. W ten sposób możecie również wyciągnąć rękę w geście pojednania lub przebaczenia. Możecie Państwo zamówić opłatek także na stół wigilijny, przy którym osobiście przełamiecie się nim z Rodziną, Przyjaciółmi, Bliskimi. Cena jednego zestawu zawierającego pięć opłatków: 20 PLN- Koszt przesyłki listem priorytetowym zarówno na terenie kraju jak i za granicę jest wliczony w cenę. Opłatki w trakcie transportu zabezpieczone są przed uszkodzeniami. Wzór życzeń numer 1: By w ten jedyny dzień w roku wszyscy, którzy dzielić się będą opłatkiem, symbolem pojednania i przebaczenia , pamiętali o przesłaniu jakie niesie on ze sobą. Wzór życzeń numer 2: Życzę Ci spokojnych, pełnych radości, rodzinnego ciepła, zrozumienia, pojednania najpiękniejszych świąt w roku-Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia wysyłane są na zdobionym papierze.

» Dzień Dziecka

Dzień Dziecka. Radosne święto wszystkich dzieci i symbol człowieczeństwa dziecka. Pochodzenie i znaczenie Dnia Dziecka, kształtowanie się praw dziecka, geneza statusu społecznego dzieci.

» Święta, tradycje, zwyczaje.

Święta, tradycje, zwyczaje. Nieodłączna część kultury narodu, zawarta w historii ludzkości. Czym są i co stanowi ich wartość? Skąd się wzięły? rnDlaczego przetrwały? O świętach, ich genezie i znaczeniu słów kilka.

» Wielkanoc - Święto Zmartwychwstania

Wielkanoc - Święto Zmartwychwstania. Najstarsze i największe święto chrześcijańske, zarazem święto odrodzenia i wiosny. Geneza, tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych.

» Walentynki - Dzień Zakochanych

Walentynki - Dzień Zakochanych. Święto wszystkich zakochanych i kochających. Historia, tradycja, zwyczaje, wróżby święta miłości. Walentynki na świecie i w Polsce.

» Boże Narodzenie. Tradycja polskich Świąt

Boże Narodzenie. Świeta Bożego Narodzenia, Wigilia i Tradycje świąteczne. Opłatek, kolędy, Cicha Noc, św.Mikołaj, choinka

» DZIEŃ DZIECKA - historia, prezenty, życzenia i smsy

Historia Międzynarodowego Dnia Dziecka w Polsce i na świecie oraz oryginalne życzenia i smsy, a także różne pomysły na prezenty.

» Boże Narodzenie

Boże Narodzenie - dobre gotowanie - boże, narodzenie, przepisy kulinarne, potrawy świąteczne, boże narodzenie, wigilia