Strony internetowe

» Poznański

Prezentuję Państwu stronę domową Michała Poznańskiego. Strona ta, zawiera spis moich stron internetowych, które umieściłem w sieci. Mogą się Państwo także zapoznać z moją ofertą dotyczącą projektowania stron internetowych wedle najnowszych standardów. Tworzę strony za pomocą języków: XHTML + JavaScript + CSS i PHP + MySQL. Mogę również zainstalować dowolny system zarządzania treścią lub samemu stworzyć prosty CMS oparty na bazie danych MySQL lub na plikach tekstowych.Jeśli Państwo są zainteresowani reklamą na mojej stronie, wymianą bannerów, wymianą linków, współpracą lub chcą Państwo skorzystać z mojej oferty, można skorzystać z wygodnego i prostego formularza kontaktowego. Po pomyślnym przesłaniu do mnie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego odpowiem Państwu na zadane pytanie w ciągu kilku godzin od wysłania wiadomości.

» Spamek

Spamek jest to strona na której mogą pisać wszyscy swoje organiki i przewodniki. Na niej znajdują sie porady z dziedziny turystyki, rekreacji oraz sportu a także setki innych poradników odnoszących się do życia codziennego. Na spamku każdy znajdzie coś dla siebie jest to serwis stworzony po to aby promować sport oraz turystykę i aby dawał odpowiedzi na pytania z nią związane. Jeśli się nie wie jak wykonać jakąś rzecz, jak coś naprawiać, co zabrać ze sobą lub szuka się pomysłów na coś nowego wystarczy tylko zajrzeć na spamka on da odpowiedzi na wszystkie wasze pytania i ciekawostki. Na spamku także można proponować nowe tematy wystarczy tylko zgłosić że ma się pomysł na nowy poradnik a on zostanie napisany właśnie dla ciebie i to za darmo. Spamek udostępnia dokładne statystyki dla każdej osoby piszące u nas swoje artykuły aby każdy wiedział jak popularnym jest pisarzem na naszej stronie. W spamku może zarejestrować sie każdy i pisać z wszystkich dziecin jakie dotyczą życia społecznego. Zapraszamy.

» Złóż Protest

ZlozProtest.pl to serwis który został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą wyrazić swoje poparcie wobec czegoś lub kogoś.Mechanizm serwisu umożliwia użytkownikom publikacje własnych protestów, wyrażenie poparcia oraz przedstawienie innym własnych opinii i poglądów zarówno oficjalnie jak i anonimowo. Każdy użytkownik serwisu ma również dostęp do podstawowych statystyk danego protestu w których znajdzie: lokalizację, ilość, grupy wiekowe i wykształcenie popierąjacych. Obsługa serwisu w miarę możliwości dołoży również starań w informowaniu o najnowszych protestach prezentowanych w mediach, a nie dodanych przez użytkowników. Rejestracja użytkownika jest wymagana do do założenia nowego protestu oraz wyrażenia swego poparcia danemu protestowi w sposób oficjalny. Wówczas Twoje dane podane podczas rejestracji są uwzględniane w statystykach popieranego protestu oraz na mapie protestujących. Powodem usunięcia konta może być najprawdopodobniej złamanie regulaminu. Jeśli nie naruszyłeś żadnego z jego punktów napisz do nas o problemie.