Rozrywka

» http://darmowegrymmo.pl/

DarmoweGryMMO.pl to strona, która posiada mnóstwo nowych darmowych gry MMO. Gry posiadają unikalny, autorski opis w postaci recenzji. Dodatkowo do każdej z darmowych gier został dołączony filmik oraz grafika w postaci screenów co poszerzy informacje o grze. Darmowe gry MMO zostały podzielone na różne kategorie, wśród których znajdują się: Gry MMORPG, Gry MMORTS - gry strategiczne MMO, GRY MMOFPS czyli strzelanki, oraz wojenne czy sportowe. Aby ułatwić znalezienie właściwej gry MMO, zostały one podzielone na gry na przeglądarkę oraz gry do pobrania. Zapraszamy serdecznie fanów darmowych gier MMO oraz wszystkich, którzy lubią grać wraz z przyjaciółmi i znajomymi.

» Premiery

Dzięki serwisowi DataPremiery.pl dowiesz się, kiedy będzie miała miejsce premiera wyczekiwanego filmu lub serialu, nowej gry komputerowej lub konsolowej, czy tez nadchodzącej książki lub nowej płyty muzycznej ulubionego wykonawcy. Informujemy również o datach koncertów, festiwali, imprez sportowych i wielu innych. Dodaj interesującą Cię premierę do listy obserwowanych. Dowiaduj się o aktualnościach związanych ze śledzonymi tytułami na bieżąco. Obejrzyj najnowszy zwiastun filmu, czy też obrazki i screenshoty z gier. Posłuchaj najnowszych utworów udostępnionych przez największych wykonawców. Przeczytaj fragmenty oraz opisy książek ulubionych autorów. Wszystko to dostępne w ramach jednej strony internetowej - DataPremiery.pl!

» Fajne Gry

Witaj. Jeśli jesteś pasjonatem ciekawych i wymyślnych gier to moja stronka jest specjalnie dla Ciebie. Będziesz mógł pograć dowoli bez instalowania żadnych plików i gier na komputerze. Możesz mieć fajne gry online bez wychodzenia z domu wprost na monitorze Twojego komputera. Gwarantujemy że wchodząc na stronkę będziesz miał tylko pozytywne odczucia grając w najciekawsze gry w sieci. Wszystko to możesz mieć całkowicie za free tylko po szybkiej rejestracji. Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów i miłośników gier online. Pozdrawiamy i czekamy na Was na stronce.

» Gry przeglądarkowe 2013

Każdy chce prostego sposobu, aby się zrelaksować. Szukasz z tej przyczyny bezkonkurencyjnego serwisu z grami? Uwielbiamy spełniać takie fantazje! Tylko u nas gry przeglądarkowe z wysokiej półki. Świat gier to czas oddzielenia od realności. Zagwarantujemy Ci odprężenie oraz paletę szczęścia czy też, o ile tylko wolisz ekscytacje w grach walki. Przy każdej sugestii widnieje jej deskrypcja i punktacja. A najważniejsze, że są to najnowsze gry przeglądarkowe! Niektóre z nich niezwykle ciężko odnaleźć w sieci a nieraz jest to nieosiągalne. Zapraszamy do poznawania świata gier przeglądarkowych w roku 2013.

» Kostka Rubika

Kostka Rubika wynaleziona została przez Ernő Rubika w 1974 roku. Zabawka tak zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Sprzedano setki milionów egzemplarzy. Kostka dorobiła się setek podróbek i przeróbek, które miały urozmaicić zabawę. Najpopularniejszą jej wersją jest jednak nadal wersja pierwotna - sześcian z pokolorowanymi ścianami. Istnieje wiele technik układania kostki. Samo ułożenie końcowe doczekało się również wielu ciekawych rozwinięć polegających na uzyskiwaniu różnorodnych figur geometrycznych budowanych za pomocą kolorów. Kostka Rubika składa się z 26 sześcianów - pól. Jednak fakt iż część z nich jest połączona (nietrudno rozebrać kostkę by się o tym przekonać) tak więc ogólnie kostka Rubika zawiera 21 części. Tak skromna ilość elementów kostki 3D czyli 3x3x3 nie przeszkadza w tym, aby istniało całe mnóstwo różnych ustawień. Ktoś je policzył i dla klasycznej kostki Rubika jest to 43 252 003 274 489 856 000 czyli całkiem sporo... Nie jest to jednak problem dla prawdziwych rubikomaniaków najlepsi dawno przekroczyli granicę minuty aby ją ułożyć. Mistrzowie potrzebują na to zaledwie kilkunastu sekund. Samo nauczenie nie sprawie wiele kłopotów a jednak układanie Kostki Rubika sprawia tak wiele przyjemności, że do dzisiaj wciąż się ją układa i organizuje dziesiątki zawodów w jej układaniu.

» tapety

Najpiękniejsze tapety na pulpit i najzabawniejsze śmieszne i zabawne filmiki. Wszystko na jednej stronie. Ładna grafika i przejrzysta nawigacja. Oglądaj śmieszne filmiki i ściagaj popularne tapety na pulpit.