Rośliny ozdobne

» Szkółka

Bojanowski – Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych i Zalesieniowych założona została w Sławnie tuż obok Opoczna w 1994 roku. Szkółka Inżyniera Bojanowskiego reprezentuje wysoki poziom jakości i profesjonalizmu oraz dbałości o tereny zielone. W sprzedaży znajdują się rośliny iglaste, rośliny liściaste oraz rośliny sadzone. Bojanowski – Szkółka to autorytet z wysokiej półki. Bez wątpliwości powinno się polecać usługi szkółki dosłownie każdemu. Założyciel szkółki to prawdziwy znawca i pasjonat leśnictwa. Szkółka Drzew i Krzewów rozwijała swoją aktywność od siewek drzew z nasion, które zbierał sam założyciel. W tej chwili firma sprowadza nasiona z Azji oraz od lokalnych hurtowników. Firmie z całą pewnością można pozwolić zadbać o tereny zielone.

» Drzewka Rzeszów

ZIELONY KLOMB Rzeszów oferuje Choinki Świąteczne ! Choinki cięte - jodła i świerk od 1,2m do 5m oraz choinki doniczkowe (Jodła, Świerk) od 0,5m do 2,5m. Oferujemy również kwiaty cięte, rośliny doniczkowe i wiele innych.

» Żywopłoty Rzeszów

Naszą wizytówką są krzewy żywopłotowe takie jak tuje Brobant, Smaragd czy Bukszpan, jak również ostrokrzewy produkowane w rożnych gatunkach i formach. Holenderska technologia produkcji pozwala na uzyskanie sadzonek o bardzo wysokiej jakości.

» Szkółka Rzeszów

Szkółka roślin ozdobnych Zielona Dolina jest młodą firmą na podkarpackim rynku roślin ozdobnych. Specjalizujemy się w produkcji drzew i krzewów iglastych i liściastych, m.in. tuje, jałowce, modrzewie, cisy, choiny, sosny, kosodrzewiny, jodły i świerki.