Renowacja zabytków

» Renowacja mebli

Pracownia Konserwacji Mebli Zabytkowych - Artur Jaworski czyli profesjonalna konserwacja mebli w Warszawie i nie tylko. Konserwacja mebli zabytkowych, renowacja mebli oraz renowacja antyków, a także ich odnawianie. Jeżeli interesuje Ciebie profesjonalne oferta przygotowana przez specjalistów to trafiłeś doskonale. Jeżeli masz meble do renowacji, interesują Cię doskonale przygotowane meble antyczne to sprawdź wszystko co przygotowała ta pracownia. Polecamy korzystanie z usług, jeżeli antyki, jeżeli konserwacja mebli zabytkowych to tylko u Artura Jaworskiego. Specjalizacja pracowni to meble zabytkowe i antyczne - odnawianie mebli, renowacja i konserwacja mebli zabytkowych oraz antycznych. Zapraszamy - konserwacja mebli Warszawa, woj. mazowieckie.

» Klinkier naturalny

Firma Ceramsus cieszy się coraz większym uznaniem na rynku produktów przeznaczonych do renowacji i rekonstrukcji zabytków. Do tej pory dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę Renowatora roku. Miało to miejsce w 2003 i 2007 roku. Ponadto w 2008 roku zdobyliśmy wyróżnienie za produkty o wyjątkowych walorach estetycznych na XIII targach Konserwacja w Toruniu. W swojej ofercie posiadamy cegły klinkierowe, płytki klinkierowe elewacyjne, kształtki elewacyjne, klinkier naturalny drogowy czy choćby płytkę posadzkową. Wspomniana płytka na życzenie klienta może być ręcznie formowana. Popularnym produktem w ostatnim czasie jest również tak zwana cegła gotycka świetnie nadająca się do renowacji. Posiada ona bardzo dobre właściwości i jest coraz chętniej zamawiana przez różnych inwestorów.

» Zlocenie - ArtSakr

ArtSakr to rodzinne przedsiębiorstwo. Naszą dziedziną jest rzemiosło artystyczne. Wykonujemy usługi takie jak: złocenie, srebrzenie i miedziowanie, niklowanie oraz inne. Jednym z naszych największych osiągnięć jest wykonanie kopii kielicha i pateny Konrada Mazowieckiego (XIII wiek) ze skarbca Katedry Płockiej. Do naszych usług wchodzi także renowacja przedmiotów zwykłego użytku - świeczników, żyrandoli czy lichtarzy. Przedsiębiorstwo ArtSakr mieści się w miejscowości Koszelówka. Zapraszamy Państwa do zajrzenia na naszą stronę internetową. Zamieszczone są na niej bardziej szczegółowe informacje dotyczące samej firmy oraz oferowanych przez nią usług.

» Antyki, Renowacja Mebli - Antyki-Renowacja.info

Renowacja i sprzedaż antyków, niskie ceny. Stylowe meble, zegary, obrazy, porcelana i inne. W ofercie również wykonywanie kopii mebli antycznych.

» Renowacja mebli

Renowacja mebli zabytkowych. Naprawa i konserwacja mebli w stylu biedermeier. Wykonawstwo mebli wg projektu. Tapicerka meblowa, stylowa.