Reklama zewnętrzna

» RODLAND oklejanie pojazdów warszawa

Nie boimy się trudnych wyzwań, zapewniamy wszechstronną obsługę projektu - montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny reklam wizualnych! Zapraszamy do kooperacyj z przedsiębiorstwem ROLAND z siedzibą w miejscowości Blizne Jasińskiego. Tworzą je specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Osoby pełne pasji, których priorytet, to spełnienie wszystkich wymagań klienta. Specjalizujemy się w realizacji znaków i liter przestrzennych, kasetonów, tablic, szyldów, w wyklejaniu samochodów i wielu innych realizacjach. Zapraszamy Państwa do składania zamówień, jak również odwiedzenia naszej witryny internetowej, jaka zawiera Dokładne informacje oraz galerię naszych realizacji.

» Oklejanie samochodów Kraków

Nasza firma oferuje państwu rozległy obszar usług z sfery reklamy na bilboardach, samochodach, szybach i witrynach sklepowych. Naszą specjalizacją są bilboardy. Kraków jest naszym obrębem działań. Tymczasem w mieście tym konkurencja faktycznie w każdej sferze biznesu jest wielce zaostrzona. Aby utrzymać się na rynku i zdobyć klientów, potrzebne jest uskutecznienie skutecznej kampanii marketingowej. Wprawdzie to wymaga pewnej wytrwałości w działaniach. Jeśli mamy już utworzony plan graficzny naszych reklam, trzeba wybrać poprawne nośniki. Oklejanie witryn Kraków jest efektywnym działaniem, a takie reklamy ustanowią wizerunek naszego biura. Zapewniamy państwu profesjonalne oklejenie witryn i billboardów np. folią OWV za atrakcyjną cenę.

» Nadruki reklamowe

Witamy. Chcielibyśmy Państwu przedstawić innowacyjny system jakim jest Zdobienie szkła Proces nanoszenie farby bezpośrednio na wyrób, odbywa się za pomocą technologii sitodruk. Nadruki w pełnych kolorach charakteryzujące się wysoką jakością oraz są bardzo trwałe i odporne na mechaniczne zniszczenia. Jesteśmy rzetelną i profesjonalną Firmą. Zajmujemy się tym już kilka lat i możesz być pewien że każda usługa zostanie wykonana w 100% profesjonalnie. Gorąco zapraszamy Wszystkich na naszą stronę internetową gdzie dowiesz się wiele więcej.

» Wyklejanie witryn sklepowych

Reklama Zewnętrzna Druk wielkoformatowy Reklama świetlna Litery przestrzenne Reklama zewnętrzna (przestrzenna ,świetlna, bilbordy, konstrukcje metalowe jaki i projekty nietypowe) Kasetony jedno i dwustronne. Tablice informacyjne Sitodruk (róznego rodzaju materiały) Cięcie platerowe ( z foli reklamowej oraz cięcie w materiałach tawrdych) Począwszy od prostych kasetonów z profili aluminiowych, po kasetony tłoczone. Przy kasetonach wykonanych z profili aluminiowych istnieje możliwość lakierowania ich na określony kolor. Grafika jest wykonywana z folii samoprzylepnej ( translucentnej ) lub jako pełno kolorowy druk. Do standartowych kasetonów stosowana jest płyta plexi która ma określony rozmiar arkusza. Stosujemy też materiał winylowy, który umożliwia wykonanie reklamy bez łączeń frontowej części. Standardowa długość rolki tkaniny winylowej wynosi 50mb dostępna szerokość od 1.0 do 5.0 metrów. Ze względu na doskonałą zdolność rozpraszania światła (przy tkaninach typu backlit) można stosować o 50% mniej świetlówek niż przy reklamie tradycyjnej, w której front stanowi płyta plexi. Zmniejszenie ilości świetlówek dla końcowego klienta oznacza oszczędność podczas całego okresu użytkowania. Istnieje możliwość montowania wyłączników zmierzchowych. Kasetony świetlne mogą być w wersji odstającej lub przylegające do ściany. Oklejanie samochodów Kreacja wizerunku opracowanie nazwy firmy projekt logo typografię, wizytówki, listowniki, foldery i katalogi opracowanie kolorystyki firmowej - manual projekty opakowań produktowych przygotowanie koncepcji wizerunku firmy w sieci Internet projekt strony internetowej - www kreatywne koncepcje kampanii wizerunkowyc Identyfikacja wizualna szyldy i tablice informacyjne oznakowanie budynków firmowych - neony, kasetony, litery przestrzenne multimedialne panele informacyjne ( kioski internetowe oraz wyświetalcze LCD i LED ) otoki firmowe, pylony reklamowe i tablice dojazdowe projekty graficzne i oznakowanie samochodów firmowych reklamowe platformy i samochody firmowe - BRND MOBIL projekty aranżacji obiektów biurowych, handlowo oraz usługowych projekty i realizacja odzieży firmowej projekty, produkcja gadżetów i upominków firmowych Gadżety reklamowe sprowadzane bezpośrednio od producenta.

» e-naklejki.pl : Produkujemy Naklejki i Etykiety Drukowane :

Produkujemy Naklejki z folii samoprzylepnej : Naklejki i Etykiety z papieru samoprzylepnego : Naklejki magnetyczne. Realizujemy Naklejki w druku cyfrowym, sitodruku i druku offsetowym.

» Krystel: szyldy reklamy, wycinanie liter

Krystel: szyldy reklamy, wycinanie liter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na: szyldy, reklamy, wycinanie liter. Oprócz samego wycinania oferujemy również: obieranie, naklejanie (np. na PVC, PLEXI).rn

» Radpol.info - termoformowanie, litery przestrzenne, plexi, formy próżniowe, blistry, opakowania, obr

radpol, termoformowanie, litery przestrzenne, plexi, formy próżniowe, blistry, opakowania, obróbka tworzyw, obudowy maszyn, osłony maszyn, tworzywa sztuczne, palety, pokrywy, ekspozytory, frezowanie 3D, ploter, termoformierki, opakowania, obróbka tworzyw, osłony

» Aerograf-Lakierowanie artystyczne Wiesław Ścisłek

Studio Aerografu Wiesław Ścisłek. Lakierowanie artystyczne. Strona zawiera galerię pomalowanych aerografem samochodów ciężarowych, osobowych, motocykli. Oferujemy malowanie reklam na samochodach.

» Druk wielkoformatowy w OlimpArt - banery wielkoformatowe, wydruki na frontlit, druk folia, usługa dr

OLIMPart wykonuje wydruki w każdym formacie i na każdym materiale, kompleksowa obsługa w zakresie wykonania reklam wizualnych od opracowania projektu do ich realizacji, produkujemy szybko i terminowo a nasze ceny są niskie i konkurencyjne.