Przychodnia

» neomedical.pl

Zapraszamy do centrum medycznego Neomedical w Łodzi. Aktualnie jesteśmy jedną z najbardziej nowoczesnych placówek wieloprofilowych działających na terenie regionu. Zapewniamy dostęp do specjalistów z kilkudziesięciu dziedzin, w tym: alergologii, kardiologii, gastrologii, pulmonologii, ortopedii, ginekologii, urologii. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem diagnostycznym i wykonujemy zabiegi – medycyna estetyczna, leczenie uzależnień (Esperal), stopy cukrzycowej, hemoroidów. Nasza oferta jest skierowana do pacjentów chcących leczyć się na najwyższym poziomie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty online!

» Ultramedic badania pracowników bielsko

Centrum Medyczne Ultramedic znajduje się w Bielsku - Białej. Od 1997 roku przyjmują tutaj lekarze różnorodnych specjalizacji. Mamy: pracownię do badań psychotechnicznych, salę do przeprowadzania testów, gabinet stomatologii zachowawczej z radiografią cyfrową, aparaturę do badań okulistycznych, aparaty do badania echa serca, aparaty USG z Power Doppler, EKG wysiłkowe z bieżnią. Przeprowadzamy badania wstępne, kontrolne oraz okresowe specjalistów oraz kierowców. Nasza przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej informacji mieści nasza strona internetowa.

» SZPZLO Warszawa Bemowo

Działamy w trosce o zdrowie naszych pacjentów, niosąc im wszechstronną pomoc w zakresie opieki ambulatoryjnej. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo rozpoczął działalność 1 kwietnia 2001 r. Obejmuje trzy Przychodnie Rejonowo-Specjalistyczne na terenie Bemowa: ul. Powstańców Śląskich 19, Czumy 1 i Wrocławskiej 19. Organem założycielskim jest Miasto Stołeczne Warszawa, a nadzorczym Rada Społeczna. Celem utworzenia Zespołu było przede wszystkim podniesienie standardu usług medycznych na Bemowie, a także rozszerzenie ich zakresu i rozwój podległych placówek. Dokładamy starań, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych pacjentów, obecnych i przyszłych, a także zapewnić im pełną opiekę i profilaktykę zdrowotną. Chcemy, by nasze przychodnie stały się centrami medycznymi, oferującymi kompleksowe usługi. Życząc Państwu wiele zdrowia, zapraszamy do korzystania z usług naszych placówek, w których spotkają się Państwo z profesjonalną opieką, życzliwością i zainteresowaniem.

» Ogólnopolska baza przychodni, lekarzy oraz specjalistów medycznych

Ogólnopolska baza przychodni, lekarzy oraz specjalistów medycznych. Tutaj znajdziesz lekarza, przychodnię lub specjalistę ze swojego miasta