Przeprowadzki

» Agro-Transmit

AGRO-TRANSMIT oferuje transport oraz przeprowadzki na terenie Krakowa, Małopolski, całego kraju, jak i Unii Europejskiej. Obsługujemy przeprowadzki firm, osób prywatnych, przeprowadzki międzynarodowe, transport osób oraz przedmiotów, także tych ciężkich i podatnych na uszkodzenia. Podczas realizacji zlecenia, dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków, stosując odpowiednie zabezpieczenia jak folie bąbelkowe, kartony, gąbki, koce. Zajmujemy się także wynajmem pojemników do transportu oraz utylizacją sprzętu i mebli. Przeprowadzka już nie musi stanowić dla Ciebie problemu. Skorzystaj z naszej oferty!

» F.H.U Luxton-Przeprowadzki Lublin Transport

F.h.U Luxton organizuje profesjonalne i kompleksowe przeprowadzki firm i osób prywatnych na terenie kraju jak również poza granicami Państwa zapewniając dokładne zabezpieczenie przewożonego mienia oraz fachowe przeniesienie i przewóz autami które do tego typu usług są przystosowane gwarantując każdorazowo ubezpieczenie mienia i towaru.Wykonamy także transport rzeczy i urządzeń nietypowych lub wielkogabarytowych takich jak pianina, sejfy, duży sprzęt agd czy też wyposażenie biur, gabinetów lekarskich i stomatologicznych niezawodnymi pojazdami wyposażonymi w windę załadowczą zapewniając ustalony wcześniej termin dostawy.

» Piotr Błotnik - transport lublin, bagazowka, przeprowadzki lublin

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług transportowo - przeprowadzkowych na terenie całego kraju i za granicą. W skład ofert naszej firmy wchodzi przenoszenie i przewóz różnorodnego sprzętu biurowego, mebli a także tak nietypowe ładunki jak: pianina, fortepiany, sejfy oraz kasy.

» Przeprowadzki Warszawa

Szybkie i bezstresowe przeprowadzki firm i osób prywatnych, profesjonalnie i tanio. Oltrans Warszawa.