Przemysł spożywczy

» Agro-Transpol Kazimierz Malinowski i Urszula Malinowska

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Radzicach Dużych powstał w grudniu 1962 roku z inicjatywy miejscowych rolników na gruntach byłej spółdzielni produkcyjnej. Od chwili powstania zakład, specjalizował się w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Przetwórnia Radzice produkuje m.in dżemy i marmoladę wieloowocową o szerokiej gamie smaków ( wiśnia, truskawka, jagoda, morela, róża) oraz jabłko prażone i powidła śliwkowe. Ponadto różnego rodzaju przetwory warzywne i miód sztuczny. W zależności od potrzeby klienta produkujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych ( pojemniki 450g, słoiki, wiadra i beczki). Surowiec do produkcji przetworów pochodzi z trenów pobliskich (nieskażonych), bazujemy przede wszystkim na płodach rolnych miejscowych rolników.

» Ubojnia drobiu A&B DROB Sp. z o.o.

Promowana strona www, która należy do jednej z nowocześniejszych w regionie ubojni drobiu A&B DROB Sp. z o.o. z Żukowa prezentuje się nad wyraz okazale. Można tam znaleźć kompletne dane kontaktowe, informacje o firmie i jej założycielach, ofertę, a także galerie zdjęć, które zachęcają do podjęcia współpracy z kaszubską ubojnią. Ubojnia drobiu prowadzi skup i sprzedaż drobiu, a specjalizuje się w uboju i rozbiorze drobiu. Pomorska ubojnia zakupi każdą ilość kury mięsnej i rosołowej. Nowoczesna firma z Pomorza gwarantuje zawsze świeży drób. Posiadając dużą flotę samochodów dostawczych i ciężarowych, a także nowoczesne linie produkcyjne, spółka realizuje naprawdę duże zamówienia w krótkim okresie czasu z pełną gwarancją dostawy zawsze świeżego drobiu. Nowoczesna ubojnia drobiu w województwie pomorskim jest przedsiębiorstwem docenianym w mniej lub bardziej prestiżowych konkursach i plebiscytach. Jest zdobywcą wyróżnienia w rankingu Diamentów Forbesa, a także należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się firm elitarnego grona Gazel Biznesu. Są to niewątpliwie zaszczytne dla założycieli spółki nagrody, a do nich należy jeszcze dodać liczne podziękowania od zadowolonych ze współpracy z firmą kontrahentów. Przedsiębiorstwo z Żukowa istnieje na rynku drobiarskim już ponad 18 lat i z sukcesem podbija coraz to nowsze rynki krajowe, a także europejskie. Ubojnia drobiu A&B DROB Sp. z o.o. zaprasza do współpracy.

» Pieczarka - Agromycel

Specjalizujemy się w produkcji pieczarki. Nasza firma położona jest wśród wielkich jezior mazurskich w miejscowości Wojnowo gmina Ruciane Nida w województwie warmińsko-mazurkim.

» sól

Janikowskie Zakłady Sodowe znajdują się na Kujawach, w regionie północno-centralnej Polski, który jest jednym z nielicznych miejsc w kraju o niemal nieskażonej ekologicznie przyrodzie. Produkujemy sol spozywcza oraz sol kuchenna.rn