Przemysł metalowy

» Stalko - Płaskowniki

Firma Stalko rozpoczęła swoją działalność przeszło 20 lat temu w Sosnowcu. Kierunek aktywności firmy zawiera wytwarzanie artykułów ze stali o kształcie okrągłym, kwadratowym i płaskim. Dzięki wieloletniej praktyce przedsiębiorstwo oferuje produkty solidne i wysokiej jakości. W ofercie przedsiębiorstwa Stalko znajdują się takie towary jak: pręty ciągnione, płaskowniki, pręty okrągłe, pręty kwadratowe. Wyroby firmy Stalko znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, m.in. w budownictwie. Zainteresowanych towarami przedsiębiorstwa Stalko odsyłamy na stronę www, na której ujęte są szczegółowe informacje.

» KAHI łańcuchy o wydłużonych podziałkach

Jesteśmy jednostką związaną z niemieckim producentem kół łańcuchowych i łańcuchów - KAHI GmbH, jaki swoją siedzibę ma w Bad Oeynhausen. Biuro i magazyn (w Poznaniu) z obszernym asortymentem tej firmy prowadzimy już od roku 2006 r. Przez ten czas zaskarbiliśmy wielu z naszych usług zleceniodawców. Słyniemy z tego, że funkcjonujemy ściśle z określonym terminem, preferencjami zleceniodawców oraz zachowując wszystkie normy jakościowe. Zapewniamy nie tylko kompetentne doradztwo, ale również naprawę zakupionych wyrobów tj. kół zębatych, prowadnic łańcucha etc. Więcej danych dotyczących działalności oraz asortymentu firmy odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

» Stalmex - usługi ślusarskie

PPHU Stalmex-Kalisz zajmuje się obróbką skrawaniem elementów wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i brązu. Nasz zakład ma nowoczesny park maszynowy, który bezustannie uzupełnia, dzięki temu jest w stanie zrealizować także najtrudniejsze zamówienia klientów. Oferta naszych usług obejmuje również obróbkę w technologii CNC, jak i przy użyciu obrabiarek konwencjonalnych. Dodatkowo zajmujemy się ślusarstwem oraz pracami spawalniczymi. Gotowe elementy zdołamy poddawać obróbce cieplnej, która zapewnia im większą odporność na trudne warunki środowiska. Wykonujemy także galwanizację, czyli metaliczne powłoki na przedmiotach, które zwiększają ich estetykę oraz przeciwdziałają pojawianiu się rdzy. Wszystkich klientów, jacy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat istnienia naszej firmy, zachęcamy do wejścia na stronę.

» Przesiewanie

Przedsiębiorstwo Doltech to firma, która prężnia działa od od ponad dekady, jej specjalnością jest przemysł ciężki. Celem Doltechu jest zaproponowanie oferty, która będzie kompletna dla przemysłu budowlanego, górniczego, recyklingowego czy betonowego. W chwili obecnej możemy pochwalić się obszerną ofertę, którą stanowią maszyny służące do kruszenia, rozdrabniania(młoty hydrauliczne), maszyny mobilne czy linie technologiczne. Spora oferta wraz z doświadczeniem pracowników jak i osób zarządzających firmą sprawiają iż możemy zaproponować naszym klientom bardzo ciekawe ceny a jakość oferowanych urządzeń jest wyśmienita. Zapraszamy do odwiedzin naszej firmy oraz życzymy udanych zakupów. MRC Doltech Sp. z o.o. ul.Buforowa 4D 52-131 Wrocław +48 71 336 87 09 doltech@doltech.com.pl NIP: 783-10-07-787 REGON: 630364013

» Cięcie laserem

Firma EL-METAL została założona w 1983 roku jako przedsiębiorstwo w dziedzinie obróbki plastycznej blach, do produkcji części Oldtimer. Wkrótce rozpoczęto produkcję prototypów, małych i średnich serii.rnDrugi kierunek działalności to prasy, głębokie ciągnienie, tłoczenie prawie wszystkich blach, jak

» Odlewnia Metali Nieżelaznych

Promen zajmuje się produkcją odlewów ze stopów metali nieżelaznych (Al, Cu, Zn) głównie dla energetyki i motoryzaji. Posiada maszyny do produkcji odlewów ciśnieniowych, kokilarki do odlewów o większych gabarytach, kokile (formy metalowe) do odlewów średnich i małych. Skupujemy również złom metali ni

» Cynkowanie ogniowe

Zakład Produkcyjny Elektral wynkonuje: cynkowanie ogniowe - zanurzeniowe elementów stalowych, bednarki ocynkowane, druty ocynkowane, osprzęt odgromowy i elementy stalowe rózne na zlecenie. Cynkowanie ogniowe każdego rodzaju wykonujemy we własnej cynkowni.

» Suszone warzywa, Susz warzywny, Suszarnia warzyw

Producent suszy warzywnych,suszone warzywa, suszona marchew,suszony seler,suszony por,suszony pasternak,suszona pietruszka,suszony seler,suszony burak,ogrodnik,przyprawy

» Sprężarki i Kompresory Atlas Copco

Sprężarki i Kompresory Atlas Copco. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w której znajdą Państwo m.in. sprężarki, kompresory najwiekszych producentĂłw takich jak Atlas Copco

» PRZECINARKI TAŚMOWE wycinarki plazmowe piły tasmowe serwis

Strona informacyjna, a na niej: przecinarki taśmowe, piły taśmowe, wycinarki plazmowe oraz serwis

» Unitrans

Unitrans Sp. z o.o. - firma zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych, obróbką skrawaniem, transportem specjalistycznym, centrum obsługi pojazdów.

» przecinarki

Rem-Tech to dystrybutor profesjonalnych narzędzi i maszyn takich jak przecinarki czy piły taśmowe uznanych marek jak Virax, Bahco, Pilous.

» Agromix, Maszyny rolnicze, Prasy

PUP Agromix Sp. z o.o. to firma oferująca nowoczesny sprzęt rolniczy. W swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju maszyny rolnicze, między innymi ciągniki, prasy, kosiarki i zgrabiarki firm Krone, Tecnoma, Manitou i innych.

» ODLEWNIA ŻELIWA - Stefan Trojanowski

Strona odlewni żeliwa Stefana Trojanowskiego. Produkujemy ruszty, paleniska, wałki, tuleje, ozdoby, koła zębate i pasowe oraz inne.

» OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI 044 738-16-71

Toczenie, frezowanie, wiercenie, cięcie, palenie, dłutowanie, szlifowanie, gwintowanie. Maszyny CNC i konwencjonalne. Certyfikat ISO 9001-2001.

» Spawanie stali, spawanie aluminium

Specjalizacje firmy POLON to: wycinanie, cięcie laserowe stali konstrukcyjnej i nierdzewnej oraz aluminium, a także spawanie aluminium i spawanie stali nierdzewnej.

» ZEK-tokarstwo i ślusarstwo

Zakład tokarsko ślusarski, produkcja seryjna i jednostkowa części do maszyn pakujących,etykieciarek,przemysłowych itp. Konstrukcje stalowe dla przemysłu, reklamy itp. Bogaty park maszynowy, duży wachlaż usług.