Protetyka

» cleardent.pl

Cleardent to klinika protetyczna działająca od 2007 roku w Katowicach. To właśnie tutaj oferujemy naszym pacjentom kompleksowe i profesjonalne usługi w ramach protetyki, a także ogólnej stomatologii. Jesteśmy zespołem specjalistów w tej dziedzinie – nasze gabinety są w pełni wyposażone i wykorzystujemy zawansowane materiały i narzędzia. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie pacjentów – estetyka wykonanych przez nas uzupełnień, ich trwałość, a także indywidualne dopasowanie. Wykonujemy m.in.: protezy całościowe i częściowe, licówki, koronki, mosty, wkłady i nakłady. Także w naszej ofercie znajdują się: chirurgia stomatologiczna, implantologia, profilaktyka, endodoncja, ortodoncja (niewidoczne aparaty ortodontyczne Clear Aligner). Zapraszamy do Cleardent!

» Naprawa protez Olsztyn

W naszej pracowni naprawy protez w Olsztynie czeka na Ciebie cała gama usług z zakresu protetyki szczękowej. Gabinet protetyczny - Usługi Protetyki Stomatologicznej od lat dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, aby szybko i z najwyższą fachowością przywracać uśmiech na ich twarzach. Zapraszamy do naszego gabinetu protetycznego w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 13. Naprawa protez – Jedna z naszych usług ekspresowych. Scalamy uszkodzone protezy (całościowo lub częściowo) i uzupełniamy sztuczne zęby. Pracownia protetyczna w Olsztynie - Zapraszamy! Naprawa protez Olsztyn.

» Protezy Wrocław

Protezy różnego rodzaju (stomatologiczne, ortopedyczne, kosmetyczne, kardiochirurgiczne) poprawiają jakość życia osób poszkodowanych w wyniku np. wypadku. Nie trzeba jednak poważnego wypadku, aby proteza okazała się potrzebna. Z biegiem lat nasz organizm starzeje się – reakcje kataboliczne przeważają nad anabolicznymi. W związku z tym potrzebne jest wsparcie medycyny. Protezy jako uzupełnienie narządu bądź organu zyskały (i zyskują nadal) niezwykłą popularność. Nie ma w tej chwili lepszych rozwiązań, dla tego typu przypadków – pracuje się już nawet nad skonstruowaniem protezy, która zastępowałaby organ sercowy! Zapraszamy do czytania!

» Pracownia Techniki Dentystycznej Helldent

Pracownia Techniki Dentystycznej Helldent. Oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne, przywiązując najwyższą wagę do ich estetyki i naturalności. Zapewniamy wysoką precyzję (stosowanie mikroskopu, modelowanie z wosku światłoutwardzalnego) oraz dużą trwałość poprzez wykorzystanie materiałów najlepszych producentów (Vita, Renfert, Bego, Shofu, Vertex,...). Proponujemy dogodne warunki współpracy. Zapraszamy!

» Helldent Pracownia Techniki Dentystycznej

Pracownia Techniki Dentystycznej Łódź Helldent: Oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne, przywiązując najwyższą wagę do ich estetyki i naturalności. Zapewniamy wysoką precyzję (stosowanie mikroskopu, modelowanie z wosku światłoutwardzalnego) oraz dużą trwałość poprzez wykorzystanie materiałów najlepszych producentów (Vita, Renfert, Bego, Shofu, Vertex,...). Proponujemy dogodne warunki współpracy. Zapraszamy!

» Sklane podparcia

Szklane podparcia są stosowane do odbudowy braków zębowych w przypadku niekorzystnych warunków rozmieszczenia zębów filarowych. Szklane podparcie są dopasowane do wyrostka zębodołowego, z prefabrykowanej części która zostaje obrobiona zarówno termicznie jak i mechanicznie. System szklanych podparć ZX-27 jest unikalny, ponieważ eliminuje problem braku własnych zębów filarowych, niezbędnych do utrzymania zaprojektowanego uzupełnienia protetycznego, co więcej nie wymaga to jednak jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej. Szklane podparcia ZX-27 wyprodukowane są ze specjalnego materiału dostosowanego do pozbawionej zębów części wyrostka zębodołowego szczęki lub żuchwy, a zatem zastępują brakujące własne zęby filarowe. Pacjenci mają wykonane indywidualnie szklane podparcie ZX-27, dopasowane dokładnie do jego wyrostka zębodołowego, z prefabrykowanej części, która zostaje obrobiona zarówno termicznie, jak i mechanicznie przez certyfikowanego technika dentystycznego. System ten może z powodzeniem utrzymywać protezę z brakami jedno lub dwuskrzydłowymi jak i podpierać przęsła uzupełnień protetycznych stałych, a zatem rozwiązuje problem rozległych mostów. Może on być również stosowany z pełnym sukcesem w połączeniu z klasycznymi implantami.

» NATRODENT.:.Protetyka.:.Pracownia protetyczna.:.Licówki.:.Protetyka stomatologiczna.:.Pracownia stom

Natrodent: pracownia protetyczna, W ofercie: licówki, łuki twarzowe, artykulatory, protetyka, łuki, protetyka stomatologiczna