Programy

» Pliki

Pliki.pl to nowoczesny serwis zawierający bardzo obszerną i stale codziennie aktualizowaną bazę programów komputerowych. Wszystkie pliki są dokładnie sprawdzane i dodawane ze szczegółowym opisem, zrzutem ekranu i odnośnikiem do pobrania. Strona posiada kilkadziesiąt szczegółowych kategorii plików które mają za zadanie łatwiejsze odnalezienie tego czego szukamy. Nasze pliki możesz segregować po dacie dodania, ilości pobrań i ocenie użytkowników dzięki czemu nie tracisz czasu na szukanie. Dodatkowo na stronie znajdziesz aktualności ze świata nowych technologi i oprogramowania, a także forum komputerowe.

» ocr - rozpoznawanie tekstu

OCR to skrót od angielskiego sformułowania Optical Character Recognition oznaczającego optyczne rozpoznawanie znaków. Programy OCR zamieniają zeskanowane dokumenty drukowane do pliku edytowalnego. Zapoznaj się z ofertą firmy AutoIDrn

» Mega-Art Oprogramowanie i sprzęt komputerowy

Sklep internetowy z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym. W ofercie produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw, firm, szkół, sklepów, urzędów oraz odbiorców indywidualnych.

» Aplikacje do komórek

Tu znajdziesz najnowsze programy do telefonów komórkowych, które zmienią Twój telefon w wielofunkcyjne urządzenie, dostosowane do Twoich potrzeb. Aplikacje wykorzystują nowe technologie i stwarzają nowe możliwości wykorzystania telefonu.

» Rozpoznawanie pisma, ocr

OCR to skrót od angielskiego sformułowania Optical Character Recognition oznaczającego optyczne rozpoznawanie znaków. Programy OCR zamieniają zeskanowane dokumenty drukowane do pliku edytowalnego. Zapoznaj się z ofertą firmy AutoIDrn

» Programy komputerowe w Programejros.pl

Sklep internetowy z programami Programejros.pl - m.in. programy antywirusowe, księgowe, magazynowe.

» Aplikacje internetowe

Firma zajmuje się tworzeniem witryn, portali, sklepów i stron internetowych. Wykorzysujemy do tego najnowocześniejsze oprogramowanie i metody projektowania skryptów. Nasze rozwiązania są przyjazne dla użytkowników, zaprojektowane strony działają szybko i niezawodnie.

» Biofeedback

Oferujemy sprzedaż i serwis gwarancyjny oprogramowania, sprzętu oraz urządzeń pereferyjnych diagnostyki NLS - System diagnostyki nieliniowej.

» Fax

Us?uga Tani Fax Wirtualny fax internetowy pozwala na odbieranie faxów bez potrzeby posiadania urz?dzenia, jakim jest fax.

» WIGOL - Programy dla firm PC BIZNES. Obsługa informatyczna firm.

Zajmujemy się obsługą informatyczną firm. Świadczymy usługi, począwszy od sprzedaży oprogramowania, poprzez wdrożenia, serwis. Polecamy programy dla firm: Kadry, Płace, Fakturowanie, Magazyn, Książka Przychodów i Rozchodów, Pełna Księgowość i inne...

» Hardware

Wszystko o sprzęcie komputerowym! Znajdziesz tu dużo informacji o Hardware! Dowiesz się jak podkręcać procesor, kartę graficzną i inne podzespoły!

» MKS

Mks to jeden z najlepszych i do tego polskich programów Antiwirusowych. Dzięki mks szybko i przedewszystkim skutecznie przeskanujesz swój komputer w poszukiwaniu groznych wirusów i większość z nich usuniesz automtycznie.

» Kazaa

Kazaa - Program dzieki któemu pobierzesz praktycznie każdy plik z internetu. Jeżeli szukasz muzyki filmów to kazaa jest własnie dla Ciebie. Wejdz i pobierz program kazaa.

» Gadu Gadu

Gadu gadu to polski komunikator internetowy. Dzięki gadu gadu szybko pogadasz ze znajomymi z każdego zakątka świata. Gadu gadu na wbudowane ciekawe usługi takie jak: konfernecje, telefon oraz inne. Wejdz i pobierz gadu gadu

» 2006 mks_vir

mks_vir 2006 - programy antywirusowe, których z każdą wersją programu mks_vir jest coraz więcej., program mks_vir. Powstała już najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego programu antywirusowego mks_vir. Intuicyjny interfejs pozwoli każdemu użytkownikowi w pełni wykorzystać dostępne opcje

» HACCP, BHP i Vademecum SZEFA - program dla firm. DOKUMENTACJA : HACCP :: BHP

Strona prezentuje programy komputerowe z serii Vademecum BHP, HACCP i Szefa (fakturowanie, książka przychodów, deklaracje podatkowe PIT i VAT i inne).

» Oprogramowanie dla małych przedsiębiorstw

CFI Systemy Informatyczne jest firmą produkującą zintegorwane programy do zarządzania i prowadzenia firmy (obługa magazynu, sprzedaży, płatności, księgowości, CRM, produkcji, serwisu itp.). W ofercie firmy znajdują się programy dedykowane biurom turystycznym, zakładom produkcyjnym, firmom zajmującym