Programowanie

» Kurs CSS3

Strony internetowe są niezmiernie znaczącą częścią naszego życia.Napisanie atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej jest bardzo czasochłonne oraz wymaga ogromu wiedzy.W związku z tym utworzony został darmowy kurs CSS 3 oraz HTML 5, którego autor stara się łatwo i zrozumiale przedstawić problematykę tych języków. Rozpoczynając od tego czym są te języki, a kończąc na działaniu poszczególnych elementów.Bezpłatny kurs z CSS3 oraz HTML5 został stworzony zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi tych języków.Wiele różnych rzeczy odnoszących się do HTML 5 i CSS 3, odszukasz na owym darmowym kursie.

» Freelancer Django

Strona prywatna developera z Jeleniej Góry na co dzień pracującego w językach Python/django oraz PHP/Symfony. Na stronie zawarte są informacje o moich osiągnięciach oraz umiejętnościach w zakresie programowania w takich językach jak PHP, Python, Javascript, SQL oraz frameworkach Django oraz symfony, a także innych technologiach obecnego internetu. Na stronie znajdziesz także dane kontaktowe oraz kilka słów o mojej osobie oraz opis kilku projektów nad jakimi miałem przyjemność pracować. Swoją pracę wykonuję od 2003 roku, a od 2006 robię to zawodowo. Dysponuję doświadczeniem w programowaniu w językach typu Serwer-Side (Python/Php) oraz Client-Side (JavaScript), zajmuję sie także konfiguracją oraz administracją serwerami opartymi na dystrybucjach Linux, tworzę skrypty Bash. Namiętnie używam frameworki takie jak: Django, Symfony, Code Igniter, Yii czy angularJS, które wysoce przyspieszają proces powstawania projektu oraz pozwalają utrzymać jakość kodu na bardzo wysokim poziomie. Osoby poszukujące do swojej firmy lub startupu ambitnego backend developera traktującego swój zawód jako pasję serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.

» Hardware

Wszystko o sprzęcie komputerowym! Znajdziesz tu dużo informacji o Hardware! Dowiesz się jak podkręcać procesor, kartę graficzną i inne podzespoły!