Produkcja, przemysł

» GALMET Warszawa produkcja stojaków reklamowych

Przedsiębiorstwo Galmet z siedzibą w Warszawie już od ponad 50 lat zajmuje się produkowaniem najwyższej klasy stojaków ekspozycyjnych i reklamowych. Zapewniamy indywidualne podejście, punktualne realizacje oraz jedyny w swoim rodzaju design wszelkich produktów. Wykonujemy je w oparciu o trwałe oraz funkcjonalne materiały, umiejętnie łącząc drewno bądź tworzywa z metalem itp. Spełnimy wszystkie, nawet najbardziej nietypowe oczekiwania zleceniodawcy. Zapraszamy już w dniu dzisiejszym do składania zamówień, a także odwiedzin naszej strony internetowej na której opublikowaliśmy Dokładne wiadomości dotyczące aktywności przedsiębiorstwa.

» KAL-MET Nity szczelne

Kal-met to polska, prężenie rozwijająca się firma z Lęborka. Na rynku działamy bezustannie od kilku lat. Z powodzeniem realizujemy zlecenia dla kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorstw. Nasza oferta jest elastyczna i spełnia osobiste preferencje wszystkich klientów. Trudnimy się w sposób profesjonalny produkcją i sprzedażą między innymi: elementów złącznych, nitów, nitonakrętek i nitokołków, nitownic manualnych i pneumatycznych i osprzętu żeglarskiego. Oferujemy również usługi naszego serwisu sprzętu nitującego. Naprawiamy wszelkiego rodzaju nitownice. Wszystkie zlecenia realizujemy punktualnie i zgodnie ze wszystkimi standardami. Więcej na stronie.

» SPÓJNIA pojemniki składane

Spójnia to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją pojemników metalowych. W naszej ofercie są pojemniki rozmaitej wielkości ze ściankami z pełnych arkuszy metalu czy z siatki. Tworzymy wózki skrętne, stoły operatora, a także palety transportowe, jakie cynkujemy oraz malujemy, aby zabezpieczyć przed rdzą. Tworzymy też pojemniki według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Mamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, co pozwala nam realizować wszelkie ze zleceń na najwyższym poziomie. Zapewniamy terminowość oraz niskie ceny wszystkich produktów. O ile chciałbyś zapoznać się z naszą dokładną propozycją, zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową.

» CONSTANS-2 druty grzewcze katowice

Przedsiębiorstwo Constans-2 zajmuje się sprzedawaniem drutów spawalniczych, a także produkcją taśm walcowanych kwasoodpornych i nierdzewnych. Oferujemy taśmy stalowe utwardzone sprężynowe, rury i blachy nierdzewne. Wykonujemy również profesjonalne usługi cięcia oraz przewijania taśm z materiałów własnych czy powierzonych przez klientów. W ostatnim czasie poszerzyliśmy propozycję o tłumaczenia angielsko-polskie powierzonych tekstów z obszaru techniki, prawa, medycyny oraz ekonomii. Zapewniamy wysoki poziom wszelkiego z tłumaczonych tekstów, przystępne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń. By dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zajrzyj na witrynę internetową.

» Szamba

W sytuacji domów jednorodzinnych czy też gospodarstw, kluczowym elementem są różnego typu zbiorniki. Mają one za cel gromadzenie ścieków bądź magazynowanie wody do gospodarskiego użycia. Zbiorniki bezodpływowe lub szamba plastikowe, jakie proponuje firma Miciński, do każdego z powyższych działań nadają się wyjątkowo. Z udziałem tego przedsiębiorstwa można zbudować zarazem pojedyncze szambo plastikowe, jak też większe oczyszczalnie ekologiczne. Bez apelacyjną zaletą, jaką wyróżniają się szamba lub też separatory z tej firmy jest fakt, że większość wyrobów tu udostępnianych tworzą wyroby z laminatu. Szczególne właściwości, jakie mają laminaty poliestrowe, zapewniają wyrobom z nich zrealizowanym doskonałą wytrzymałość. Ma to ogromne znaczenie w przypadku, jeśli chce się posiadać skuteczne oczyszczalnie bądź szamba. Pod tym adresem www zapoznać się można precyzyjnie z produktami, które Miciński - producent wyrobów z laminatu gwarantuje. Z proponowanej tam dużej oferty, na pewno każdy znajdzie wyroby z laminatu najbardziej odpowiednie.

» Blokady parkingowe poznań

Poszukujesz dobrze wykonanych blokad parkingowych lub słupków parkingowych? Jesteśmy cenionym producentem na terenie Warmińsko – Mazurskim. Produkty zakupione prosto od producenta dają Tobie 100% gwarancji wysokiej jakości oraz trwałości materiału. Nasze wyroby cieszą się dużą popularnością wśród klientów. W czasie procesu tworzenia blokad, czy słupków parkingowych stosowany jest materiał najwyższej klasy. Prowadzimy również sprzedaż naszego asortymentu na terenie: warszawy, wrocławia, poznania jak i całej polski. Po wszelkie informacje na temat oferty firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

» Produkcja i Projektowanie Maszyn

Firma MGF Projekt to profesjonaliści w dziedzinie projektowania maszyn. Wyróżnia nas fachowe zarządzanie, doświadczenie w branży, opieranie się na najnowocześniejszych metod optymalizacji. Wysoki poziom wykonanych zleceń, dobra cena to gwarancja zadowolenia klienta. Oferta działalności MGF Projekt to projekt maszyn, modelowanie bryłowe 2D / 3D, analiza dynamiki elementów współpracujących, budowa systemów transportu wew. itp. Naszymi flagowymi realizacjami są zautomatyzowane systemy w oparciu o: przenośniki rolkowe napędzane, przenośniki łańcuchowe, wózki transportowe itd. Oferujemy - systemy sterowania urządzeniami, budowa zdecentralizowanych systemów sterowania, zaawansowane instalacje oparte na sieciach przemysłowych, pneumatyka, budowa maszyn opartych o napędy pneumatyczne, kompleksowe dostawy podzespołów pneumatyki i hydrauliki siłowej, systemy transportu wewnętrznego, przenośniki, wózki, urządzenia prototypowe i niestandardowe i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu http://MGFprojekt.pl

» Ekrany projekcyjne

Kraftmann jest producentem wysokiej klasy sprzętu multimedialnego jak statywy, ekrany projekcyjne, uchwyty do plazmy i LCD. Innowacyjne rozwiązania oraz solidne wykonanie naszych produktów gwarantują długotrwałe ich użytkowanie. Oferujemy statywy muzyczne, sceniczne, kolumnowe, oświetleniowe. Firma KRAFTMANN jest producentem wysokiej klasy sprzętu multimedialnego takiego jak: statywy sceniczne i muzyczne: pod instrumenty, efekty świetlne, nagłośnienie, statywy kolumnowe i oświetleniowe uchwyty do LCD, plazmy oraz pod głośniki i kuchenki mikrofalowe ekrany projekcyjne siedziska dla artystów muzycznych. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, oraz solidne i estetyczne wykonanie naszych produktów gwarantują długotrwałe ich użytkowanie oraz powodują, że znajdują one uznanie wśród odbiorców z całego świata. Od początku naszego istnienia stale poszerzamy asortyment tak, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów oraz Partnerów Handlowych. Firma KRAFTMANN nie tylko dostarcza produkty o uznanej jakości. Firma posiada wiodące technologie, restrykcyjnie przestrzega reżimów produkcyjnych, dzięki czemu pozyskała zaufanie wielu klientów. Jej wysiłki są ukierunkowane na zdobycie pozycji leadera w obszarze produkcji sprzętu multimedialnego wysokiej klasy. O jakości naszych rozwiązań może świadczyć fakt, że zdobyliśmy zaufanie wśród licznych Partnerów nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy.

» Maselnice

Zakład bednarski z ponad 160 letnią tradycją. Oferujemy beczki, antałki na wino oraz bag-in-box, beczki szczelne i atrapy, drewniane wanny, balie, akcesoria do sauny, kufle, kubki, wiadra, maselnice, donice i inne wyroby bednarskie z klepek dębowych i olchowych.

» Węże metalowe

Oferujemy węże metalowe znajdujące szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m. in.: hutnictwie, przemyśle chemicznym, papierniczym. Doradztwo wykwalifikowanych inżynierów ułatwi odpowiedniego dokonanie wyboru.

» Przetwórstwo, przetwórnie, przemysł przetwórczy

Portal o tematyce przetwórczej: owoców i warzyw, ryb, mleka, drewna, tworzyw sztucznych i innych, informacje o dotacjach unijnych do przetwórstwa, gospodarstw i producentów rolno-przetwórczych, ochronie środowiska, promocji przedsiębiorczości. Nowości związane z przetwórstwem.

» Stacje paliw

Loenen House Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się dostawami urządzeń i kompletnych technologii dla stacji paliw. Posiadamy w ofercie : stacje kontenerowe, stacje paliw, dystrybutory, tankomaty.rn

» F.P.U. WIRMEL

Produkcja i serwis maszyn stosowanych w górnictwie i drogownictwie. Wykonywanie maszyn na życzenie klienta. Wykonujemy produkty takie jak: przenośnik taśmowy, kruszarka do drobnych frakcji węgla, podajnik posuwisto zwrotny, dach, konstrukcje stalowe, szlaban. Oraz inne maszyny na życzenie klienta