Produkcja folii

» EFEKT PLUS Sp. z o.o.

Produkcja folii typu stretch to główna część działalności w przedsiębiorstwie Efekt Plus. Od wielu lat produkujemy różnego rodzaju artykuły do pakowania, które nabywane są przez osoby indywidualne oraz większe firmy. W naszej ofercie dostępna jest folia transparentna i wielokolorowa. Jako doświadczony producent folii potrafimy elastycznie odpowiadać na zapytania naszych klientów i tworzymy produkty zgodne z zapotrzebowaniem. Na skutek tego, że folia do przesyłek posiada wysoką rozciągliwość jest ona bardzo wydajnym materiałem użytecznym do zabezpieczania ciężkich przedmiotów i przesyłek. W aktualnej ofercie występuje folia kolorowa maszynowa, folia ręczna, a także folia stretch jumbo. Produkowane przez nas folie mają różne grubości i szerokości. Na naszej stronie internetowej widoczne są dokładne specyfikacje techniczne.

» Opakowania foliowe, laminaty foliowe, worki barierowe, folie barierowe,laminaty barierowe

Opakowania foliowe, laminaty foliowe, worki barierowe, folie barierowe,laminaty barierowe. Opakowania foliowe, laminaty foliowe, worki barierowe, folie barierowe,laminaty barierowe. Opakowania foliowe, laminaty foliowe, worki barierowe, folie barierowe,laminaty barierowe.

» ANIMA Rzeszów - Opakowania, Worki Foliowe, Reklamówki Foliowe, Worki Sanitarne, Folie, Opakowania Fo

Firma Anima Rzeszów zajmuje się produkcją folii oraz opakowań foliowych. Oferujemy: Folie polietylenowe, opakowaniowe i termokurczliwe, Folie ochronne i malarskie, Folie ostrzegawcze i kablowe, Folie stretch, Reklamówki i torebki HDPE i LDPE, Worki foliowe spożywcze i przemysłowe, Worki sanitarne LD