Portale

» FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa

Franczyzabanku.pl to jedyny serwis w całości poświęcony tematyce franczyzy bankowej. Znajdują się tu praktyczne porady jak prowadzić biznes, oferty kupna- sprzedaży istniejących placówek z całego kraju, aktualne wiadomości oraz publikacje dotyczące rynku consumer finance. Dodatkowo, użytkownicy zyskują dostęp do katalogu firm, który zawiera oferty operatorów bankowych, operatorów chwilówek i pożyczek pozabankowych oraz prezentacje systemów franczyzowych. W serwisie dostępny jest ebook poświęcony problematyce franczyzy bankowej "Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową. Poradnik Franczyzobiorcy".

» Płock Cafe - portal

Po przeanalizowaniu dynamicznie rynku miasta Płock, powstał pomysł założenia portalu miejskiego, który według założeń ma zostać najszybszym źródłem informacji dotyczącym miasta Płock. Cel stawiany przez twórców to nie powielanie schematów z innych portali, lecz stworzenie swojego indywidualnego. Fotorelacje z najciekawszych wydarzeń kulturalnych, imprez sportowych. Portal ma stać się miejscem spotkań mieszkańców, do analizowania i komentowania aktualnych wydarzeń. W naszym serwisie znajdą się nie tylko informacje o polityce czy sprawach najwyższej wagi dla miasta, lecz również o codziennych sprawach mieszkańców, sporcie, rozrywce, kulturze.

» Mieszkania i nieruchomości

Kwadraty.com - serwis ogłoszeniowy z jedną z największych baz nieruchomości w Polsce. Możesz śmiało dodać swoje ogłoszenie, przeglądnąć listę firm remontowych, ubezpieczeniowych, czy przeprowadzających przeprowadzki. Zapraszamy wszystkich już teraz!