Pogoda

» Prognoza pogody

Serwis Pogoda w INTERIA.PL prezentuje wiele typów prognozy pogody w tym: bardzo dokładną prognozę godzinową na dziś oraz jutro, prognozę długoterminową na 16 dni zawierającą najważniejsze informacje pogodowe (tj. temperatura, opady deszczy/śniegu, prędkość wiatru) oraz prognozę pogody na święta lub weekendy. Dzięki bazie zawierającej informacje pogodowe z ponad 80 000 miejsc (państw, miast, województw a nawet dzielnic) masz pewność że znajdziesz prognozę pogody dla interesującego Cię miasta w Polsce, Europie lub na świecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników do korzystania z naszego serwisu.

» Długoterminowa prognoza pogody

Nie ma dobrej strony internetowej, gdzie możesz znaleźć takie informacje, które przypadną Ci do gustu. Jest wiele stron internetowych i na nich też różne informacje. Na szczęście jest i nasza nowa witryna. W niej odnajdziesz jak będzie panowała pogoda na dziś, pogoda na weekend, a także na kilkadziesiąt dni. Sama prognoza to nie wszystko. Ważna jest jej sprawdzalność. Dlatego wykorzystując najnowsze zdobycze techniki oraz doświadczenie synoptyków starym się przygotować prognozy jak najtrafniej. Często to my jesteśmy najlepsi spośród dużej konkurencji. Nie wierzysz to odwiedź nas i zobacz czy prognozy są trafne czy też nie.

» Prognoza pogody długoterminowa

Nowy wirtualny typ pogody na wiele dni. Na naszej witrynie znajdziesz dokładnie opisaną prognozę długoterminową. Przeczytasz i zobaczysz, kiedy aura zmieni się diametralnie i trzeba będzie przełożyć plany na innych dzień, a kiedy można śmiało przebywać na świeżym powietrzu. Do tych informacji dołączony jest graficzny wykres. Jeśli Ci się nie chce czytać będzie to miłe rozwiązanie. Na innych podstronach możesz znaleźć kolejne informację i jest to: pogoda na 7 dni, w której trafisz na mapki z pogodą oraz komentarz meteorologa. W innej podstronie znajdziesz ostrzeżenia. Niezbędne dla naszego funkcjonowania. Na deser mamy na naszej stronie pogodę na kolejne pory roku.

» Prognoza pogody

Aktualna prognoza pogody dla całej Polski, Europy i Świata. Temperatura, deszcz, Słońce, śnieg, wiatr... o tym się dowiesz w naszej prognozie pogody. Pogoda na lato, jesień, zimę i wiosnę. Miłośnicy wiatru i wody, dzięki Wirtualnej Polsce, mogą w każdej chwili sprawdzać pogodę dla żeglarzy w miastach: Augustów, Darłowo, Dziwnów, Gdynia, Giżycko, Hel, Jastarnia, Jez. Jeziorak, Jez. Raduńskie, Jez. Śniardwy, Kołobrzeg Krynica Morska, Łeba, Międzyzdroje, Mikołajki, Mrągowo Puck, Rewa, Ruciane, Sopot, Sztynort, Trzebież, Wdzydze, Władysławowo, Zatoka Gdańska. Wystarczy skorzystać z adresu pogoda.wp.pl, by dowiedzieć się, jakie są: temperatura powietrza, ciśnienie, zachmurzenie, kierunek i siła wiatru (w skali Beauforta). Portal zapewnił też użytkownikom dostęp do informacji o warunkach pogodowych na świecie. Wybrać można dowolny kontynent, kraj, miasto. Najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane miejscowości Ameryki Południowej, Azji, czy Europy prezentowane są użytkownikowi już w chwili wybrania interesującego go kontynentu.

» Prognoza dla regionów Polski

Zawsze aktualna prognoza pogody dla Polski. Mapy pogodowe: temperatura, zachmurzenie, deszcz. Pogoda na stokach.Aktualna sytuacja hydrologiczna i meteorologiczna, prognozy, ostrzeżenia.

» POGODA

Jeśli spełni się najgorsza z prognoz, zmiany klimatyczne dotkną prawie połowę ziemskich lądów.

» Prognoza pogody w górach

Pogoda w górach. Informacje pogodowe, prognozy pogody z górskich miejscowości. Chcesz wiedzieć czy warto wyjechać w góry, jaka jest aktualna pogoda w danej miejscowości? Zapraszam!

» Prognoza pogody

Zawsze aktualna prognoza pogody na dziś i jutro. Prognoza pogody Bydgoszcz | Prognoza pogody Gdańsk | Prognoza pogody Kraków | Prognoza pogody Warszawa | Prognoza pogody Wrocław | Prognoza pogody Szczecin.