Piekarnie

» Piekarnia Hanna Piskorska - Poznań, mosina

W 1992 roku w Mosinie pod Poznaniem założyciele firmy HP Cukiernia wyprodukowali swoje pierwsze lody. W niecały rok później w swojej pracowni cukierniczej rozpoczęli produkcję wyrobów cukierniczych. Od tego czasu firma zaczyna się rozwijać w błyskawicznym tempie i odnosi sukces. Kontynuując swoją ekspansję na rynku cukierniczym w 1994 roku otworzyliśmy pierwszą cukiernię firmową. Z roku na rok przybywało nam sklepów, by do dnia dzisiejszego stworzyć sieć 8 cukierni firmowych i 2 kawiarni. Ciągle rosnące potrzeby naszych klientów zaowocowały w 2002 otwarciem kolejnej firmy - Piekarnia Natura. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się ciasta, lody, wyroby piekarnicze i galanteria czekoladowa w postaci pralin i trufli. Dzięki pracy zespołu wysoko wykwalifikowanych cukierników, jakości. Niezwykle smaczne, tradycyjne ciasta: serniki, babki, makowce, placki, chruściki, pierniki...Lekkie i delikatne ciasta na bazie Bitej śmietany: rolady biszkoptowe, kostki z galaretką, gniazdka z konfitury, babeczki wieloowocowe, rurki francuskie...chleby: baltonowski, zakopiański, wieloziarnisty, razowy, maślany, bułki, chałki, bagietki paryskie, paluchy serowe, ciabatta.cukiernia oferuje słodkie wypieki ze swojej pracowni, ciasta tradycyjne i na bitej śmietanie, torty i praliny, na bazie naturalnych składników.

» PIEKARNIA Elżbieta Nawłoka na Reformackiej, pieczywo, chleb, bułki, piekarnie, Rzeszów [Info-Podkarp

Piekarnia Elżbieta Nawłoka na Reformackiej. Wypiekamy chleby, bułki, chałki, drożdżówki i inne specjalistyczne i różnorodne smakowo wyroby.

» ciasta, babki, rogaliki, ciasto, piernik, drożdżowe, ciastka, brzesc, ciasteczka, kujawski, makowiec

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy BRZEŚĆ oferuje najlepsze ciasta w naszym regionie. Nasze wypieki dostarczamy na terenie całego kraju.

» Bagmasz - używane maszyny piekarnicze i cukiernicze

Używane maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, piece cukiernicze i inne.rnSzeroki wybór maszyn nowych i używanych największych producentów.rnSerwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie maszyny. Atrakcyjne ceny.