Ogłoszenia psy

» Hodowla owczarek szetlandzki

Amor Fati to nieduża hodowla psów rasy beagle i owczarek szetlandzki, która znajduje się w pobliżu Warszawy. Zamiłowanie do psów, które towarzyszą nam od najmłodszych lat jest naszą pasją, dlatego do naszej pracy wkładamy wiele uczucia i wiemy, że jesteśmy w tym najlepsi. O psy dbamy z wyjątkową troską. Urodzone szczenięta wychowujemy w domu, wśród ludzi i innych piesków, dlatego nasze psy są wesołe i przyjacielsko nastawione do świata. Do swoich nowych domów trafiają zdrowe, odrobaczone i zaszczepione, a my służymy radą i pomocą przez cały czas. Możliwość posiadania szczeniąt i wspólnie spędzony czas daje nam wiele uciechy.

» Labrador, labradory - szczenięta z doskonałym rodowodowym pochodzeniem, wyprawka gratis!

Labrador Retriever jest to rasa, która wyróżniają się przyjacielskością, wesołością i wyjątkowym wdziękiem. Łagodne, łatwe do wychowania, chętne do podporządkowania swojemu opiekunowi. Labrador Retriever są w stanie znieść niemalże wszystkie pomysły dzieci, za których towarzystwem wręcz przepadają. Lubią inne zwierzęta domowe. Zarówno koty, jak i chomiki czy papużki. Labradory pragną przede wszystkim należeć do rodziny i wszystkim dogadzać, Wyróżnia je chęć przypodobania się człowiekowi. Cecha ta jest także wymagana przez standard. Polecam wszystkim moje pieski, szczenięta z udokumentowanym pochodzeniem, wychowane w domu, zdrowe, czyściutkie, nauczone czystości w domu, wiele szczeniąt od tej pary pracuje w dogoterapii, . Maluchy są odchowane profesjonalnie, ponieważ mam 25 lat doświadczenia. Każdy szczeniak otrzyma wyprawkę do nowego domu, „ instrukcję obsługi psa do roku czasu”, można też otrzymać kserokopie rodowodów rodziców. Zapraszamy miłośników labradorów do naszego domu, wizyta nie zobowiązuje do kupna. Zainteresowanym wyślę zdjęcia. Ceny 550-650,00 zł Tel. 794-166-812

» PIAULAU-GOU hodowla lhasa apso

Hodowla PIAULAU-GOU Naszym celem jest hodowanie zdrowych, przyjaznych i doskonałych w typie LHASA APSO. W naszej hodowli dbamy nie tylko o eksterier, ale przede wszystkim o zrównoważony charakter piesków. Mamy utytułowane suki i reproduktory, a przeprowadzane przez nas skojarzenia dają obiecujące potomstwo, odpowiednio socjalizowane, wychowane w kontakcie z człowiekiem, w trosce i miłości, jako pełnoprawny członek rodziny. Wszystkich wielbicieli rasy serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt LHASA APSO. Do odbioru na przełomie luty / marzec Maluchy po doskonałych, utytułowanych rodzicach. Nasze szczeniaczki zawsze są doskonale socjalizowane,dbamy o to aby nie były lękliwe, by poznawały Świat. Wychowane w wielkiej miłości wraz z małymi dziećmi, są członkami naszej rodziny. Odchodząc do nowych domów będą odrobaczone,zaszczepione stosownie do wieku. Każdy otrzyma metryczkę, książeczkę zdrowia i wyprawkę. Nowi właściciele naszych maluszków, mogą zawsze liczyć na naszą pomoc i radę we wszystkich sprawach związanych z wychowaniem i pielęgnacją. Zainteresowanych tą wspaniałą rasą, zapraszam do rezerwacji.

» Owczarkek belgijski - tervueren

Mała hodowla tervuerenów Tęczowe Wzgórze. W hodowli posiadamy reproduktora tervuerena Farsa z Edenu, sukę Sonatę z Koziarni oraz ich szczenięta.

» PSY - Pieskie Życie

Wszystko o psach. Poznaj ciekawe rasy. Zobacz jak wyglądają. Dowiedz się jak wyszkolić swojego psa, czy iść na tresure z psem, po czym poznać, że Twój pies jest chory.

» srebrnywiatr.eu

Yorkshire Terriery, Yorki, Hodowla psów rasy Yorkshire Terrier Srebrny Wiatr, teriery - świat Yorkshire Terrierów rn

» PSY RASOWE HODOWLA SPRZEDAZ

Psy rasowe Hodowla Sprzedaz: Sredniego Sznaucera, Maltanczyk , Maltanka, Yorkshire Terierem. Ladne i zgrabne. Zdrowe i Ruchliwe. Nasze pieski