Odpady

» Belownice

Zmieniające się innowacyjne przepisy obowiązujące klasyfikowania śmieci powodują, że będzie się drożej płacić za zmieszane odpadki. To zwłaszcza zła wiadomość dla przedsiębiorstw, które produkują masę takich materiałów. Aczkolwiek da się tego uniknąć zakupując odpowiednią belownicę do odpadów, szkła. Przy użyciu jej odpadki zaprzątają mało miejsca, a i wydatki za wywóz ich są opłacalne. Miażdżenie odbywa się w metalowej przegrodzie, gdzie głowica prasuje surowiec z siłą wielu ton. Można je później powiązać. Pełna oferta wraz z filmami jest na firmowym portalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

» Śmiecio - kiedy koniecznie chcesz się szybko pozbyć śmieci

Nasze usługi to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które mają problem z dużymi, trudnymi do zagospodarowania odpadami. Wywozimy śmieci, których inne firmy nie zabierają - Dojeżdżamy na miejsce w godzinach wyznaczonych przez klienta - Sami wykonujemy załadunek - Sprzątamy po sobie - Przestrzegamy wymogów ekologii Wywieziemy prawie wszystko co mogą unieść dwie osoby: - Stare meble i urządzenia; - Gruz i odpady po remoncie czy budowie; - Wysprzątamy biuro, dom lub ogród; - Od pojedynczej rzeczy do wielokrotnych załadunków. wywóz śmieci, gdańsk, gdynia

» Odpady

Przedmiotem działalności firmy jest pozyskiwanie, segregacja, skup i sprzedaż surowców wtórnych. Bazujemy na obsłudze firm, supermarketów i małych punktów skupu surowców wtórnych. Firma Eko Sort dysponuje własnym taborem samochodowym oraz udostępnia kontenery na składowanie odpadów.