Odmładzanie

» Kwas hialuronowy Warszawa

Nowoczesny salon medycyny estetycznej Chic Body & Hair Spa zaprasza na specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który doskonale wypełnienia zmarszczki oraz modeluje owal twarzy. Zabiegi polegają na wstrzyknięciu porcji krystalicznie czystego żelu pod skórę, który powiększa naturalną objętość unosząc tkanki, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i naturalnie. Kwas hialuronowy można zastosować w takich zabiegach jak: - powiększanie ust - zabieg polegający na wyrównaniu proporcji zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej - likwidacja drobnych zmarszczek wokół ust - wypełnianie zmarszczek - modelowanie konturów twarzy Po szczegóły zapraszamy do naszego serwisu internetowego jak również salonu kosmetycznego mieszczącego się w centrum Warszawy.

» Rajstopy diseta

Marbet przedstawiciel firm Gatta i Contim, producent rajstop DiSeta. W ofercie hurtowni znajdują się: bielizna, rajstopy, pończochy i skarpety.

» ----- Morskie Centrum Odnowy Biologicznej Promenada Świnoujście ----- rehabilitacja, krioterapia, fi

Morskie Centrum Odnowy Biologicznej Promenada w Świnoujściu zaprasza na jacuzzi kriokomora thalgo. W naszym hotelu nad morzem znajduje sie takze sauna, fizykoterapia i hydroterapia, usuwanie celulitis oraz kosmetyka.

» fotoodmładzanie

fotoodmładzanie, IPL, zamykanie naczynek, przebarwienia, usuwanie zmarszczekrn depilacja,legnica,wrocław,lubin,polkowice,głogów,zielona góra,jelenia góra,zgorzelec,opole,lafsen,Depilacja Laserowa,laserowa depilacj,Laserowe usuwanie niepożądanych włosów za pomocą najskuteczniejszego lasera na rynku

» krioterapia

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług zdrowotnych dostępnych w dziale odnowy biologicznej takich jak krioterapia.rn