Ochrona środowiska

» fppenviro.pl

Szukasz skutecznej i kompleksowej pomocy w zakresie nadzoru środowiskowego, inwentaryzacji przyrodniczych, wykonywania ocen wpływu na środowisko, doradztwa przyrodniczego i tym podobnych? Jeżeli tak, firma FPP Enviro zaprasza do współpracy. Nasza firma prowadzi działalność w branży przyrodniczej od 1998 roku, stale troszcząc się o zapewnianie Klientom dostępu do profesjonalnych ekspertyz i wykonując szerokie spektrum prac, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia przy nadzorze projektów, monitoringu, analizach, czy też potrzeba Ci doradztwa inwestycyjnego pod kątek ekologii – skontaktuj się z nami. Zagwarantujemy Ci kompleksową obsługę na przystępnych warunkach. Sprawdź szczegóły online już teraz!

» budki lęgowe dla ptaków

Środowisko w dzisiejszym świecie ma znacznie większe znaczenie niż kiedykolwiek a MKW Pracownia to firma pracująca nad utrzymaniem stabilności natury. Oferta obejmuje zaopatrzenie oraz profesjonalną pomoc podczas przeprowadzania popularnej już kompensacji przyrodniczej. Wykorzystujemy ogólnie znane techniki kompensacji przyrodniczej, które przynoszą trwałe efekty i na dobre znalazły zastosowanie w krajach Europy zachodniej. Posiadamy duże doświadczenie w monitorowaniu cen płodów rolnych. Nasz zespół to prawdziwi eksperci związani od kilku lat z branżą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www na której widnieją wszystkie dostępne produkty.

» Odmanganianie

Ekowodrol Koszalin. Kompleksowa realizacja obiektów gospodarki wodno-ściekowej - stacje uzdatniania wody, odmanganianie i odżelaziacze wody, oczyszczalniern ścieków SBR, filtry do wody, przepompownie i oczyszczanie ścieków oraz zawory zwrotne Szuster.rn

» EKO-TON - Hałas. Pomiary, projekty i ekspertyzy akustyczne.

Pomiary hałasu i drgań w środowisku, ekspertyzy akustyczne, oceny oddziaływania akustycznego inwestycji na środowisko, walka z hałasem przemysłowym. Projektowanie i wykonawstwo zabezpieczeń przeciwhałasowych: tłumiki, obudowy dźwiękoizolacyjne, ekrany akustyczne. Mapy akustyczne. Zapraszamy.

» Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych EKO-TON

Pomiary hałasu i drgań w środowisku (środowisko pracy, hałas przemysłowy, komunikacyjny, drogowy, szynowy, lotniczy). Ocena oddziaływania akustycznego inwestycji (drogowych, przemysłowych) na środowisko. Projektowanie zabezpieczeń przeciwhałasowych (obudowy, tłumiki, ekrany). Konsultacje i doradztwo

» Przydomowe oczyszczalnie ścieków,Oczyszczalnie biologiczneprzydomowe,oczyszczalnie przydomowe ekolog

Wid-Bud Warszawa - przydomowernoczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie biologiczne,oczyszczalnie ekologicznernprzydomowe,studzienki wodomierzowe, studzienki kanalizacyjne, zbiornikirnszambowe,zbiorniki z tworzyw sztucznych.

» Izolacje akustyczne,sprzątanie biur,wulkanizacja przenośników

Energopiast- zakład izolacji akustycznych, usługi budowlane, konserwacja zieleni, zakładanie ogrodów

» Szamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie, zbiorniki, osadniki, odstojniki

PROEKO - ekologiczne zbiorniki na ścieki, osadniki gnilne, szamba, przydomowe oczyszczalnie, zbiorniki na wodę, szamba ekologiczne, odstojniki.