Obróbka metali

» MBO-HUTMEN JV druty bezołowiowe

Proponujemy Państwu zakup wysokiej jakości stopów metali białych i materiałów lutowniczych od firmy MBO-HUTMEN z siedzibą we Wrocławiu. Wśród dostępnych u nas produktów znajdują się: spoiwa lutownicze w postaci prętów i gąsek, druty lutownicze, pasty lutownicze, topniki w płynie i żelu, a także stopy odlewnicze oraz drukarskie. To produkty testowane, spełniające międzynarodowe standardy produkcji, nagrodzone certyfikatami potwierdzającymi ich wysoką jakość. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze produktów o odpowiadających Państwu parametrach technicznych i terminową realizację zamówień. Kompletną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

» Cięcie strumieniem wody oraz laserem

Przedsiębiorstwo Stolmett rozpoczęło swoją działalność na początku lat 80-tych. Na samym początku wytwarzaliśmy drewniane modele odlewnicze i zajmowaliśmy się produkcją meblościanek oraz transportem. Aktualnie do naszego asortymentu wchodzą między innymi produkty takie jak: ślimacznice, daszkowe koła zębate, czy też przekładnie i duże koła zębate. Oprócz tych produktów proponujemy również usługi szlifowania wałów dużych oraz wytaczania, toczenia, i frezowania CNC, a także cięcia strumieniem wody i laserem. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje obecnie 19 tokarkami (zaliczają się do nich przykładowo dwie karuzelówki).

» Metalbud - zmetalu.pl

W naszej ofercie elementy i części zamienne do kontenerów na odpady, do wywozu nieczystości oraz transportowych. Ponadto zawiasy, zaczepy kontenerowe, haki stalowe, centralne zamknięcia, stopnie schodów stalowe, szczeble drabinek metalowych, drzwi kontenerów, konstrukcje stalowe, bramy stalowe, ogrodzenia metalowe. Wykwalifikowani pracownicy i odpowiedni park maszynowy pozwala nam na terminowe i rzetelne realizowanie produkcji w zakresie części zamiennych do pojemników do wywozu nieczystości. Nasze produkty z powodzeniem sprzedajemy, od czternastu lat, głównie na rynek niemiecki. Wytwarzamy części zamienne i elementy do wszystkich typów kontenerów w tym: kontenerów magazynowych, kontenerów na odpady stałe, przeznaczonych do wywozu gruzu i odpadów z budów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

» Ślusarstwo Andrzej Janczarek Kalisz obróbka metalu toczenie CNC frezowanie

Nasza firma zajmuje się produkcją kotew montażowych do okien, profili okiennych PCV typu ALUPLAST, łańcuchów do rusztów ruchomych pieców CO typu Sedziszow, Rumia Janow, Zebiec. Produkujemy także wiele innych elementów między innymi łączniki kątowe o różnych rozmiarach, które mogą służyć do mocowania płotów drewnianych, metalowych ale nie tylko. W naszym katalogu posiadamy także stopki do poziomowania maszyny. Pozwalają także na tłumienie drżenia maszyny. Kolejnym elementem, który możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie to szpilki łączeniowe oraz kotwy do słupka pomagające w stabilnym postawieniu płotu drewnianego, ale także metalowego. Oprócz stałej produkcji nasza firma zajmuje się także świadczeniem szerokiego wachlarzu usług, tj.: - tokarskie (centrum CNC), - frezarskie, - szlifierskie, - spawalnicze. W naszym parku maszynowym znajduje się także walcarka gwintowa oraz wiele pras hydraulicznych i mimosrodowych. Informacje o naszej firmie Ślusarstwo Andrzej Janczarek ul. Toruńska 6, 62-800 Kalisz Tel./fax +48 (062) 757 56 30 60 Tel. komórkowy: +48 (0)602 178 407 Email: biuro@slusarstwo.net.pl www.slusarstwo.ent.pl

» Graw&Frez - frezowanie cnc, grawerowanie cnc, wycinanie oraz formy wtryskowe

Wykonujemy profesjonalne frezowanie, frezowanie cnc, frezowanie 3D, formy wtryskowe, grawerowanie, wycinanie

» Cięcie laserowe

Firma oferuje usługi cięcia laserem dowolnych kształtów z blach i innych materiałów palnych przy pomocy niemieckich wycinarek laserowych.

» Obróbka metali

Firma oferuje usługi: obróbka metali, obróbka skrawaniem, spawanie, toczenie, szlifowanie, frezowanie.

» Słupsk, Warblewo - Steelcon Spółka z o.o. - części i elementy do kontenerów, kontenery: rolki, zawia

Słupsk, Warblewo - Steelcon Spółka z o.o. oferuje części i elementy do kontenerów, kontenery: rolki, zawiasy, pokrywy i drzwi, zaryglowania, zaczepy, czopy zaczepów, drabinki, dźwigniki, podnośniki, hydraulika dekla, haczyki, folie, znakowanie, uszczeliki gumowe

» PRZECINARKI TAŚMOWE wycinarki plazmowe piły tasmowe serwis

Strona informacyjna, a na niej: przecinarki taśmowe, piły taśmowe, wycinarki plazmowe oraz serwis

» Wycinarki plazmowe do metalu

Ecometal zajmuje się sprzedażą maszyn do obróbki plastycznej i skrawaniem metalu: wycinarki plazmowe, wiertarki, prasy rnkrawędziowe, nożyce gilotynowe, przecinarki Bomar, taśmy do przecinarek.

» Szlifowanie. Wypalanie drutówką. Obróbka metali

Zakład Metalowy Adam Krępa Padew Narodowa 10 - obróbka -szlifowanie, walcowanie, wypalanie drutówką, wykrojniki, wytłoczniki, tłoczenie.