Namioty reklamowe

» Namioty reklamowe w pełni zadrukowane

Oferujemy Państwu wysokiej jakości namioty reklamowe DIGITENT. Trudnozapalna tkanina, stabilny stelaż aluminiowy oraz profesjonalny zadruk o najwyższym nasyceniu kolorów - to tylko niektóre z zalet jakie ma nasz namiot. Nadruki na naszych namiotach wykonujemy technologią sublimacyjną. Dzięki niej nasz namiot jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i zgniecenia. Odporność druku na działanie UV wynosi do 3 lat. Najwyższa trwałość zadruku wynika z przenikania tuszy w strukturę tkaniny. Technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji to technika gdzie wydruk (CMYK) wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tym sposobem wykonujemy nadruki na specjalnych kubkach porcelitowych, blachach aluminiowych, tkaninach poliestrowych. Każdy rodzaj nadruku wymaga odpowiedniego ustawienia ciśnienia, temperatury oraz czasu. Jeśli chcesz efektywnie przeprowadzić swoją kampanię reklamową to namiot DIGITENT jest właśnie dla Ciebie!

» Namioty, altany, balony - Aviotex

Produkujemy balony, altany, namioty turystyczne typu willowego w bardzo szerokiej gamie. Współpracujemy z branżą reklamową, oferując altany i balony reklamowe z nadrukami. Oferujemy: namioty, balony, altany

» Podróże Turystyka Fotografia .: Cztery Pory Roku - podróże sa nasza pasja :.

Podróże Turystyka Fotografia. Strona poswięcona wspomnieniom z podróży po najciekawszych zakatkach Polski i Europy oraz innym atrakcjom, zamkniętym w kadrze aparatu fotograficznego.