Muzyka elektroniczna

» Realizacja dźwięku- szkolenia

Stereosound.pl oferuje warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania, a dodatkowo masteringu. A przy tym w ramach studia zajmujemy się również miksowaniem, a ponadto masteringiem utworów. Możliwa jest także postprodukcja. Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj fachowcom. Działamy w biznesie od wielu lat, posiadamy duże praktykę w realizacji dźwięku. Powiedz nam czego potrzebujesz, my to dla Ciebie wykonamy. Zapraszamy na witrynę www po więcej szczegółów! Sprawdź jaką ofertę opracowaliśmy dla Ciebie! Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj fachowcom.

» Dj JabcoQ - speed garage , bassline , house

arek to przedstawiciel nielicznego młodego pokolenia miłośników muzyki z Wysp Brytyjskich. To co wychodzi z Jego serca to Speed Garage i Bassline ... do ktorych to pała miłością już od kilku ładnych lat. Idąc za głosem swojego serca przoduje w kraju pod względem organizacji imprez w wyżej wymienionych klimatach. Jest organizatorem głośnego w światku speed garage-u cyklu ‘Speed Garage & Bassline nights’, ktore to imprezy mają miejsce w lubelskim undergroundowym klubie Birbant. Miał już okazje zagrać na kilkanastu imprezach z przestawicielami tych gatunków w Polsce: DJ-ami Nrg*ee, YoungD, Ivo(RMI.fm Poznań), Tobiash(bassline.pl) ... oraz z licznym gronem dj-i grających gatunki pokrewne z kraju i zagranicy: Horace Dan D(skills rec./Rumunia), Ladybird(XTREME UK/ Gremlin UK/Taranthulla), Skall(beat-pervers.com/Warszawa) Alan White, Aqua Boogie, Whizz Kid, Optymist, A’men, Dame Shila, Lowrider, Platimati(MuzyGa.pl), Betel, Hosh ... na między innymi takich imprezach jak 15 finał ‘Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy’ czy urodziny portalu ‘Tech-nikum.pl’. Poza wyżej wymienionymi gatunkami, ktore opętały go totalnie, Jarek potrafi ‘wplątać’ w swoje sety selektywnie wybrane utwory z funky czy pumpin house-u. Jako już raczkujący dj rezydował w lubelskim klubie ‘NoBo’. Po utwory do dość pokaźnej kolekcji jeździ regularnie czy też zamiawia z Anglii. JabcoQ wierny jest ciągle płytom winylowym ... jak sam mówi ... ‘może i niektórzy uważają już, że są archaiczne, ale ja widze w nich dusze, czego nie można powiedzieć o żadnym innym nośniku’.

» Magazyn Pullz - elektronika klubowa i eksperymentalna

Testy sprzętu i oprogramowania, wywiady i prezentacje artystów krajowych i zagranicznych, recenzje płyt, zapowiedzi ciekawych wydarzeń muzycznych,szkoła miksowania, produkcja nagrań.